7. O-P sraz

Chcete se potkat se svými idoly z fóra? Domluvte si schůzku.

Moderátor: yenn

Odpovědět
Uživatelský avatar
KEBULE
Sigilan
Příspěvky: 919
Registrován: 20.10.2006 11:00
Bydliště: Já jsem doma tam, kde mám svůj hrnek... Tak a tohle není pravda hrnek jsem si rozbil...

Příspěvek od KEBULE »

No takže to bude zítra... Ale co takhle si konečně ujasnit kdy přesně a kde přesně... Nebo už rozhodnutí padlo a já ho jen přehlédl?

A já Ave viděl nejen na fotce, ale já ji i slyšel...
...vždyť zaznívá,
zrána i k večeru.
Ten do srdce nůž zarývá,
do hrudi sekeru...
Uživatelský avatar
Artemis Entreri
Sigilan
Příspěvky: 368
Registrován: 7.9.2007 18:53
Bydliště: Kalimport
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Artemis Entreri »

KEBULE píše:No takže to bude zítra... Ale co takhle si konečně ujasnit kdy přesně a kde přesně... Nebo už rozhodnutí padlo a já ho jen přehlédl?

A já Ave viděl nejen na fotce, ale já ji i slyšel...
ale at to bude kde to bude ja se učastnit nebudu mno nic pockam na dalši sraz :evil: :roll: :cry:
Obrázek

With each kill I grow wiser, and with added wisdom I grow stronger.

Artemis Entreri
Uživatelský avatar
Tafif
Sigilan
Příspěvky: 1140
Registrován: 10.10.2005 22:41
Bydliště: Za devatero horami...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tafif »

Rezervačku jsem tak nějak zapoměl dát... Snad si vzpomenu zítra ráno. Dám ji od 18:00, což je také čas počátku srazu (jasné KEBULE?), na jméno Sigil. Bude to v Mrakodrapu na obviklém místě (doufám). Kdyby došlo k nějaké změně, dám vědět snad ještě dopoledne.

Zkuste napsat, kdy asi dorazíte.
Hole mágů to nejsou přeludy,
bývají na konci zdobeny žaludy.
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

Tafif píše:Bude to v Mrakodrapu na obviklém místě
Mrakodrap s obviklým místem, to zní jako velké dobrodružství.
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Tafif píše:Zkuste napsat, kdy asi dorazíte.
Zhruba kolem 18:30
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lerek »

Dorazím v 18:02 + zpoždění ČD.
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Uživatelský avatar
Tafif
Sigilan
Příspěvky: 1140
Registrován: 10.10.2005 22:41
Bydliště: Za devatero horami...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tafif »

Mrakodrap se nekoná, mají plno. Jdu hledat něco jiného.

Na 23:00 máme rezervaci v jednom nonstopu u nádraží, ať to nemáte daleko.
Hole mágů to nejsou přeludy,
bývají na konci zdobeny žaludy.
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lerek »

Tafif: Byl bych rád, kdybys mi dal na sebe nějaký kontakt, protože do vlaku budu nastupovat za méně než dvě hodiny a tudíž patrně nebudu mít páru, kde se sraz bude konat a v Olmíku najdu tak max ten mrakodrap.
Jinak, se ti omlouvám za tuhle extra péči, ale přeci jen když chceš tu Lolitu. ;-)
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Uživatelský avatar
Tafif
Sigilan
Příspěvky: 1140
Registrován: 10.10.2005 22:41
Bydliště: Za devatero horami...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tafif »

Jasan. 777 778 810
Každopádně dáme sraz před mrakošem.
Hole mágů to nejsou přeludy,
bývají na konci zdobeny žaludy.
Uživatelský avatar
Tafif
Sigilan
Příspěvky: 1140
Registrován: 10.10.2005 22:41
Bydliště: Za devatero horami...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tafif »

Zůstáváme v mrakodrapu. Jen nevystoupíme do výšin nebeských, ale sestoupíme do hlubin pekelných. Rezervace je od 18:00.
Hole mágů to nejsou přeludy,
bývají na konci zdobeny žaludy.
Uživatelský avatar
KEBULE
Sigilan
Příspěvky: 919
Registrován: 20.10.2006 11:00
Bydliště: Já jsem doma tam, kde mám svůj hrnek... Tak a tohle není pravda hrnek jsem si rozbil...

Příspěvek od KEBULE »

Tak co? Už jste vstali z říše mrtvých? :-D Jinak bylo fajn vás zase vidět a těch pár fotek co mám upnu já nebo sister dneska možná zítra. Tak zatim se mějte a až se probudíte přeju pěkný večer...
...vždyť zaznívá,
zrána i k večeru.
Ten do srdce nůž zarývá,
do hrudi sekeru...
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lerek »

Drang nach Osten 26-27.10.07

Část první: Východní fronta

Celá operace začala na kolínském nádraží v Protektorátu. Tedy, vydal jsem se na nádraží a co nevidím. Vlak, kterým jsem mohl jet za lidovou cenu jak od NSDAP mi ujel. Okolnosti mě donutili použít vlak pro důstojnictvo a jel jsem tedy EC HUTNÍKem.
Toť k půlhodinovému zpoždění, které ale postihlo všechny účastníky srazu krom Tafifa. S ním jsem se střetl před obřím olomouckým falickým symbolem, Mrakodrapem, a zahájili jsme sraz. O pár minut poté se jak zběsilá mongolská jízda přiřítili další asiaté - Neferit a KOFi a přemístili jsme se do restauračního zařízení hotelu Siegma Olomouc.
Pojedlo se a KOFi odhalil děsivé tajemství - je vymahačem dluhů a jeho zbraněmi jsou gel na vlasy a baseballová pálka. Jako bonus každý z nás dostal jeho vizitku.
V druhé vlně dorazili KEBULE a Alien. KEBULE nezahálel a ihned vytáhl fotoaparát, na kterém bylo poznat druhoválečné bojové nasazení. Po tomto skvostu následoval mobilní telefon a tedy se volalo místní vojenské generalitě - Neferitovi Sr. První se slova chopil Lerek a následoval KOFi. Spojení s hlavním štábem však nebylo navázáno, rozumněli jsme jen krátké útržky.
KOFi toto nevydržel a odešel na toalety. Nástrahou a důstojným protivníkem mu byly dveře, kterým však podlehl a vrátil se pro posilu se slovy: "Přece nebudu lézt pod dveřma, když se otevírají nahoru!" Následoval příval hurónského smíchu. Tafif se slitoval a dveře otevřel.
Restaurant v mezidobí začal pomalu zavírat a vrchní s pětkou z matematiky nás zkasíroval. Inu, cálovali jsme rádi.

Část druhá: Válka NON-STOP

NON-STOP do kterého jsme se stáhli po urychleném přesunu noční Olomoucí se nápadně podobal Vůdcově bunkru v Berlíně.
Hlavní atrakcí a žroutem peněz se stal Jukebox, ze kterého hrálo vše možné i nemožné, hlavně však Helenka Vondráčková a její Dlouhá noc, kterou si přes ostré protesty ostatních vyžádal KEBULE.
Celé druhé části našeho sjezdu dominovala diskuse o kultuře - tedy filmech, knihách, hudbě atd.
Při diskusi o Spielbergovi a jeho Schindlerově seznamu, jsem zaperlil: "Co čekat od Hitlera, když natočil ETýho?" Pamětihodný výrok a důvod proč je ET tak kvalitní film.
Dalším žroutem peněz se záhy stal fotbálek, ve kterém si nešlo moc vybrat stranu, protože hráli černí proti žlutým. Zjistili jsme, že málo hrajeme FIFU, zejména kvůli její špatné grafice.
Okolo páté hodiny nastal čas a sjezd byl rozpuštěn.

Poznatky z výpravy do Asie:
1) Lidé tam žijí ve kmenovém uspořádání a vesměs uznávají jako nejvyššího náčelníka velkého Mao-ce Tunga. Existují i minority družící se pod Kim-Ir Senem.

2) Plánovaná Národní knihovna na Letné je vyvrhnutý obsah žaludku.

PS: Doufám, že jsou spokojeni všichni ti, kteří mě žádali o report.
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Uživatelský avatar
Artemis Entreri
Sigilan
Příspěvky: 368
Registrován: 7.9.2007 18:53
Bydliště: Kalimport
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Artemis Entreri »

tak to zamrzi
Obrázek

With each kill I grow wiser, and with added wisdom I grow stronger.

Artemis Entreri
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Artemis: Zamrzí - aspoň máš motivaci na příští účast ;-)

Jinak pánové myslím, že je načase uvést v platnost některé ty podloudnosti, co jsme si domluvili na srazu :twisted:

A doufám, že prohlédnete fotky - dala jsem si s jejich uploadem opravdu záležet :angel:
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Lerek píše:Dalším žroutem peněz se záhy stal fotbálek, ve kterém si nešlo moc vybrat stranu, protože hráli černí proti žlutým.
:lol: Moc hezký report Obrázek
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Odpovědět

Zpět na „Srazy a setkání“