4. slovenský Sigil zraz

Chcete se potkat se svými idoly z fóra? Domluvte si schůzku.

Moderátor: yenn

Zamčeno

Ktorý dátum 4. SSZ by vám najviac vyhovoval?

21. 1. 2007
0
Žádná hlasování
28. 1. 2007
1
13%
4. 2. 2007
0
Žádná hlasování
11. 2. 2007
3
38%
18. 2. 2007
0
Žádná hlasování
25. 2. 2007
1
13%
Môžem prísť v ktorýkoľvek uvedený dátum
1
13%
Ani jeden z uvedených dátumov mi nevyhovuje ( navrhujem iný )
2
25%
 
Celkem hlasů: 8

Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Elessar píše:Mmch., mam nieco niekomu ja doniest? :anxious:
No ak teda tak strašne chceš.. hmm... tak fľašku absinthu a kartón cigariet... :-P :mrgreen:
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

Yachiko píše:
Elessar píše:Mmch., mam nieco niekomu ja doniest? :anxious:
No ak teda tak strašne chceš.. hmm... tak fľašku absinthu a kartón cigariet... :-P :mrgreen:
tesim sa na zoznamenie s yachikom :twisted: kupim absinth, alebo vodku, asi 10 balikov davidoffiek, alebo L&Miek, a mozme vyrazit dobyjat, ehm zilinu? trencin? ako sa to tam vola? mam deravu pamet :anxious:
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

No neviem, neviem... po tom čo sa mi prihodilo vďaka alkoholu od minulého piatku asi načas nad moju hlavu vystavilo tabuľku "abstinent"... alebo "absinthent"? :mrgreen:
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

Yachiko píše:No neviem, neviem... po tom čo sa mi prihodilo vďaka alkoholu od minulého piatku asi načas nad moju hlavu vystavilo tabuľku "abstinent"... alebo "absinthent"? :mrgreen:
yoyo, ja som istu dobu tiez "absinthoval" a bola to pekna era... skoda, ze sa kamratom nezvysilo, ked kupili pol litrovku :twisted: :lol:

takze, ja si kupim pol litra absinthu, kavu za 150-200, nejake cigarety, ty asi tiez nejak tak, ze ;-) a mozme dobyjat hlavne mesto pana slotu!
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Termín zrazu sa nezadržateľne blíži a kedže 3-6. 7. doma nebudem, tak by som rád niektoré veci vybavil už skôr dopredu.

Prakticky sme sa ešte stále nedohodli na mieste zrazu. Pôvodne ním v ZA bývala vždycky Pizzeria Don Giovanni, ale jednak musíme zohľadniť fakt, že nás bude počtom o čosi viac a po druhé som tiež neviem, či takýto druh podniku vyhovuje našim "zahraničným hosťom", ktorým by sme sa ako správni "hostitelia" eventélne *mohli* prispôsobiť. Aby som sa hneď vyjadril za seba, tak je mi skutočne jedno aký druhov podniku si vyberieme. Či to je krčma štvrtej cenovej alebo nóbl reštaurácia, nerobí mi problém sa prispôsobiť, takže výber nechám tentokrát na vás. Takže vás prosím o nejaké tie návrhy/pripomienky k miestu konania, hlavne teda našich "zahraničných hosťov" a potom domácich Źilinčanov, pretože tí by mali mať miestne podniky zmapované asi najlepšie.

Ďalšia otázka potom konkrétne na Vampijantisa - ako sa rysuje váš čas príchodu a odchodu? Resp. akými spojeniami hodláte cestovať, aby sme si vedeli zariadiť čas konania. Rovnako asi podobná otázka smeruje aj na Arthaliona a XRagea ak sa teda zúčastní, kedže to máte tiež trochu ... ehm ... "z ruky".

Pre zatiaľ by to mohlo byť asi všetko, tak prosím o vyjadrenia...
The day is done
But I’m having fun
I think I’m dumb
Or maybe just happy...
Uživatelský avatar
Syneth
Sigilan
Příspěvky: 118
Registrován: 21.10.2006 16:56
Bydliště: Out ov thy sight...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Syneth »

miesto zrazu je mi tiež jedno... ale aký dátum teda?
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Ad podnik - jednoznačně nějaký kuřácký. Jinak je mi to celkem jedno, jen bych ocenila něco, kde moc neřve nějaká divná hudba a neschází se tam volní radikálové.

Ad čas - příjezd nevím, čas odjezdu - Vampijantis jede nonstop, takže ráno další den. 8-)
Naposledy upravil(a) Sadako dne 25.6.2007 20:11, celkem upraveno 1 x.
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Na typu podniku mi naprosto nezáleží, ale mělo by tam být slyšet vlastního slova.

Ohledně příjezdu ještě nejsme domluvení, ale v 18+ mi to přijde dost pozdě. V kolik běžně začínají a končí SK srazy?
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Ajantis píše:Ohledně příjezdu ještě nejsme domluvení, ale v 18+ mi to přijde dost pozdě. V kolik běžně začínají a končí SK srazy?
Prvé tri zrazy boli viacmenej v obedných-večerných hodinách, ale pre mňa nie je problém sa prispôsobiť... opäť... ;-)
The day is done
But I’m having fun
I think I’m dumb
Or maybe just happy...
Uživatelský avatar
Arthalion
Sigilan
Příspěvky: 981
Registrován: 29.9.2005 14:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arthalion »

Takže skôr nočné hodiny. Dá sa predpokladať niekde aj relatívne pohodlný spánok? Pochybujem, že sa v ten večer budem vracať.
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Arthalion píše:Dá sa predpokladať niekde aj relatívne pohodlný spánok?
Modifikovaná barová stolička? :mrgreen:

No ale vážne - kedže sa to bude teda konať asi naozaj v nčoných hodinách, tak myslím, že ich strávime skôr aktívne... alebo relatívne aktívne, nie?
The day is done
But I’m having fun
I think I’m dumb
Or maybe just happy...
Uživatelský avatar
Arthalion
Sigilan
Příspěvky: 981
Registrován: 29.9.2005 14:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arthalion »

V tom prípade to je vyriešené.
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

hmm, tak ja nakoniec nepridem, narodeninova oslava=budem chlastat inde 8-) :lol:
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

xRage píše:hmm, tak ja nakoniec nepridem, narodeninova oslava=budem chlastat inde 8-) :lol:
njn... v tom prípade všetko najlepšie :-) , snáď to vyjde nabudúce... ;-)
The day is done
But I’m having fun
I think I’m dumb
Or maybe just happy...
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

Ufff, 18+? Bol by som skor za poobedie, ale snad sa prisposobim... Inak, co sa tyka podnikov, az na par pajzlov najnizsej urovne moc prehlad nemam, ale celkom schopna by mohla byt kaviaren Menza (ale tam uprimne netusim, ako je to s jedlami)...
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Zamčeno

Zpět na „Srazy a setkání“