4. slovenský Sigil zraz

Chcete se potkat se svými idoly z fóra? Domluvte si schůzku.

Moderátor: yenn

Zamčeno

Ktorý dátum 4. SSZ by vám najviac vyhovoval?

21. 1. 2007
0
Žádná hlasování
28. 1. 2007
1
13%
4. 2. 2007
0
Žádná hlasování
11. 2. 2007
3
38%
18. 2. 2007
0
Žádná hlasování
25. 2. 2007
1
13%
Môžem prísť v ktorýkoľvek uvedený dátum
1
13%
Ani jeden z uvedených dátumov mi nevyhovuje ( navrhujem iný )
2
25%
 
Celkem hlasů: 8

Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Elessar: záleží za to čo všetko teda chceme. Ja osobne jedlo nepotrebujem, lebo väčšinou je moje posledné denné jedlo obed a toto sa bude konať večer, takže... ale zase - kĺudne sa prispôsobím... ;-)

Takže - chceme aj jedlo alebo nechceme jedlo? Toť otázka, myslím však, že asi sa zhodneme na to, že jedlo chceme, kedže niektorí merajú dosť dlhú cestu. Osobne by som teda, ak zvolíme takto, navrhoval, aby sme sa najprv najedli niekde vo vhodnom zariadení napr. reštaurácii a potom sa presunuli do podnikov "nižšieho levelu". Ak ale jedlo chcieť nebudeme, tak myslím nemáme problém...

Mimochodom - ďalší prispôsobivý - Yoshi - vyhovuje mu dátum, čas a ostatné necháva na vás, rovnako ako ja... takže rozhodujte sa... ;-)
The day is done
But I’m having fun
I think I’m dumb
Or maybe just happy...
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Yachiko píše:Osobne by som teda, ak zvolíme takto, navrhoval, aby sme sa najprv najedli niekde vo vhodnom zariadení napr. reštaurácii a potom sa presunuli do podnikov "nižšieho levelu".
Tohle zní dobře. (Já jídlo určitě chtít budu.)
Uživatelský avatar
Arthalion
Sigilan
Příspěvky: 981
Registrován: 29.9.2005 14:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arthalion »

Nemôžem nepochutiť keď už merám takú cestu, s jedlom rátam.
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Já jíst pravděpodobně nebudu. Ale pro jistotu bych taky nejdřív šla do nějaké restaurace, kdoví, jestli mě nepřepadne kromě Jánošíka neodbytný hlad. :mrgreen:
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Kedže dvaja cestujúci z divokého západu a jeden z .. ehm... exotického juhu? sa zhodli na scenári "najprv reštaurácia", myslím, že mi ostatní sa asi podriadime či už budeme jesť alebo nie, hm? ;-)

Takže otázka na hladných: Aký druh reštaurácie? Vyhovovala by napr tá Pizzeria Don Giovanni alebo chcete niečo iné? resp. otázka na Elessara - Ak sa rozhodneme pre iný typ, tak akú reštauríciu danéhu druhu by si v ZA odporučil?

Hmm... začínam nejak nezvykle veľa plánovať, pripadám si ako... ehm... no nič... :-D
The day is done
But I’m having fun
I think I’m dumb
Or maybe just happy...
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Ohledně typu restaurace mi na tom vážně nezáleží - já se najím všude a druhá polovina Vampijantise bude beztak jen ujídat cizí brambory, tak je to jedno. :-)
Ale mám pocit, jako by měl přijet na návštěvu srazu nějaký velevážený panovník... Budou i obětiny? :-D
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Ok, takže by sme boli predbežne za Pizzeriu Don Giovanni? Arthalion a ostatní by myslím námiekty mať nemali - boli sme tam opakovane a nikto si nesťažoval, ale však samozrejme - nech sa ešte vyjadria.
Podnik nižšieho levelu myslím môžeme zvoliť už aj na mieste, hádam, že by ich malo byť v Žiline dostatok, ale bolo by fajn keby nám Elessar prípadne niekto iný z "domácich" dopredu predostrel nejaké vhodné miesta, nie? ;-)
Ajantis píše:Ale mám pocit, jako by měl přijet na návštěvu srazu nějaký velevážený panovník...
Ja sa len trochu hrám na organizátora a koordinátora, tomu by som naozaj veľkú pozornosť nevenoval, v skutočnosti neviem zorganizovať nič ... :-D
Ajantis píše:Budou i obětiny? :-D
Mnoo... že by som zobral so sebou niekoho zo svojich... ehm... "kamarátov"? :twisted:
The day is done
But I’m having fun
I think I’m dumb
Or maybe just happy...
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Yachiko: Vem. Ale ať je čistě umytý (nerada si špiním ruce) a má s sebou celoživotní úspory svých rodičů, za čest být obětí se platí. :-D


Ad typ restaurace - je mi to celkem jedno, brambory, i kdybych si je objednala sama, mají asi všude. :-P
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

Don Giovanni by snad mal vyhovovat. Btw co sa tyka unterpodnikov, tak je ich sice v Ziline relativne dostatok, ale k veceru zacina byt problem zohnat volne miesta, takze by som bol za rezervaciu boxu...
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Unterpodniky plné? To je pravda, sobota večer. Takže rezervácia by bola asi vhodná... tým pádom si však musíme vybrať resp. nechať si niečo doporučiť od domácich kolegov... podmienky boli už nejaké dané - žiadne príliš údesná hudba a žiadap ríliš hlasná hudba. Je niečo také možné? Ehm...
The day is done
But I’m having fun
I think I’m dumb
Or maybe just happy...
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

Ziaden argument proti Menze ma nenapada, takze asi tam... :think:
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

Pizzeria Don Giovanni - myslím, že pri väčšom počte účastníkov bude treba rezervovať nejaký stôl - resp. spojený do väčšieho - záleží samozrejme od počtu účastníkov - aj keď mi bude chýbať ten náš. :lol:

Čo sa týka pokračovania v nejakom inom zariadení - s tým veľmi nepomôžem, pretože ich ani normálne nevyhľadávam/nenavštevujem. 8-)

Dôležité je dohodnúť sa na nejakých tých časoch príchodov a odchodov aby sme vedeli na čom sme - hlavne pri prípadnej rezervácii stola v pizzerii a pod. a taktiež aby sme vedeli vyzdvihnúť zahraničných účastníkov zo stanice.
There is a limit to stupidity.
182
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

CrowX - daná pizzerie by byla prima. nějak jsem ale nepochopil jak je stanoven termín. :oops: Pokud by to bylo možné přijel bych aspoň na chvilku i se zbykem neferit family-stejně si chceme do Žiliny zajet na výlet.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

Vyzera to na prvu julovu sobotu- 7.7. ...
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Tak to by možná šlo. :-D
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Zamčeno

Zpět na „Srazy a setkání“