Celomoravský (aka celoasijský:)) sraz

Chcete se potkat se svými idoly z fóra? Domluvte si schůzku.

Moderátor: yenn

Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Přerov... to je to bájné město, kde jsme 26.12. několik hodin chodili nemohouc najít jediný otevřený podnik... :pray: :hand:

Btw proč ten sraz měl být vlastně "brněnský", když ho v Brně nikdo nechce?
Hm... Brno... to je to bájné město, kde jsme 17.1. několik hodin chodili nemohouc najít jediný otevřený podnik, kde by nebylo všechno zarezervováno... :pray: :hand:
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Sirine: je tam pěkně, ale stejně je to díra 8-), to však neznamená, že bych tam nemohl dorazit... nicméně pro brňáky (i další ostraváky) je to pravda trochu z ruky...

Arian: No Přerov už pravda není tak daleko, ale jestli je to jen další mrtvé město, asi nemá cenu o něm uvažovat - pokud teda něco neobjevíš ;-).
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Přerov je šílené místo. Sice byl svátek, ale přece jenom to tam vypadalo hodně mrtvě.
Hm, na ose Ostrava-Brno-Slovensko leží už jen samé díry - Šternberk, Nový Jičín, Valašské Meziříčí...tam by asi taky byl problém... :-?
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lerek »

co udělat akci v Bzenci, když jsme u těch děr...
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sirine »

Bzenec ne...do prostějova, přerova a olomouce se dostanu celkem slušně, i když to tam neznám a nikoho tam neznám :lol: 8-)
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
Tafif
Sigilan
Příspěvky: 1140
Registrován: 10.10.2005 22:41
Bydliště: Za devatero horami...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tafif »

Alexa: Poznáš.

Pravda, Přerov je nejdostupnější místo na Moravě, leží na všech hlavních železničních tazích. V případě, že by někdo chtěl využít autobus, nastaly by menší komplikace.
V zásadě jsem všemi deseti pro Přerov. Jneže! Nikdo z nás tam není místní, ani město pořádně nezná, natož aby to tam mohl připravit a upozornit policii a další složky.

Druhým nejdostupnějším místem (vpodstatě srovnatelně - blíže pro lidi z čech, dál pro Ostraváky; i když teď zmodernizovali korydor Olomouc - Přerov, takže je možné ho vlakem prý projet za deset minut) je Olomouc. Tady už to máme zmáklé, veteráni ví své. Sem ovšem odmítají dojet Ostraváci, nedivím se.

Proto je nejlepší variantou Prostějov, kam to mají alespoň blíže Brňáci, navíc tam bydlí celá Neferito-Kebuloidní rodina a KOFi (bez chan).


Pro Sirine, Lereka, Geralta(?), ostravske chachary a možná ještě další je nejdostupnější Olomouc. I když asi i pro Ajantise a AlieNa. Zbytek zůčastněných má dostupnější Prostějov.
To je otázka cesty.

Další otázka je "kulturní vyžití", pro která má Prostějov, potažmo Fiesta, lepší podmínky.

Zahlasujeme o místě konání?
Hole mágů to nejsou přeludy,
bývají na konci zdobeny žaludy.
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lerek »

pouze Olomouc a Brno, cokoliv jiného je nepohodlné a vyloučilo by mou účast
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Začíná se to profilovat asi na Olomouc. Prostějov bych viděl jako druhou variantu. Obě dokážeme solidně ošetřit. S hlasováním bych ješte počkal až se vyjádří ještě více možných účastníků.

Sirine - neboj, poznáme se. Jen vymyslíme jak. Jinak pro naši sigilskou odnož díky vozidlu je to celkem jedno. Takže se snaším najít pro vás ostatní dostupnou variantu. Takže pošte, vyjadřujte se a pak to zase zkusíme seskládat.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
KEBULE
Sigilan
Příspěvky: 919
Registrován: 20.10.2006 11:00
Bydliště: Já jsem doma tam, kde mám svůj hrnek... Tak a tohle není pravda hrnek jsem si rozbil...

Příspěvek od KEBULE »

Arian píše: Přerov - železniční uzel kde končí vlaky ze Slovenska, Ostravy, Olomouce, Prostějova, dojedete zde i z Brna - myslím, že je to poměrně přijatelné místo, jen jde o to najít zde nějaký slušný podnik
V některých kruzích jest taky nazýván Vepřov a to je jen jedno přízvisko z mnoha. Popravdě kdybych uveřejnil ty co odráží názory znalých byl bych nařčen z rasismu...

A vubec je tu někdo z Přerova? (esi jo a já se ho dotkl hluboce se omlouvám :oops:
Lerek píše:co udělat akci v Bzenci, když jsme u těch děr...
Na Bzenec mi nešahej člověk tam na Kačenku čeká vždycky 20-30 minut a hned naproti nádraží je moc sympatická hospůdka - no nevyužij toho :-D
...vždyť zaznívá,
zrána i k večeru.
Ten do srdce nůž zarývá,
do hrudi sekeru...
Uživatelský avatar
Tafif
Sigilan
Příspěvky: 1140
Registrován: 10.10.2005 22:41
Bydliště: Za devatero horami...
Kontaktovat uživatele:

Re: Celomoravský (aka celoasijský:)) sraz

Příspěvek od Tafif »

Já neprovokuju, jen se ptám: Tak co?
Hole mágů to nejsou přeludy,
bývají na konci zdobeny žaludy.
Uživatelský avatar
Artemis Entreri
Sigilan
Příspěvky: 368
Registrován: 7.9.2007 18:53
Bydliště: Kalimport
Kontaktovat uživatele:

Re: Celomoravský (aka celoasijský:)) sraz

Příspěvek od Artemis Entreri »

Hmm pro mě je přijatelný Prostějov a Olomouc (už ano) ale zaleží na čase. :idea:
Obrázek

With each kill I grow wiser, and with added wisdom I grow stronger.

Artemis Entreri
Uživatelský avatar
KEBULE
Sigilan
Příspěvky: 919
Registrován: 20.10.2006 11:00
Bydliště: Já jsem doma tam, kde mám svůj hrnek... Tak a tohle není pravda hrnek jsem si rozbil...

Re: Celomoravský (aka celoasijský:)) sraz

Příspěvek od KEBULE »

Tak kdy a kde?
...vždyť zaznívá,
zrána i k večeru.
Ten do srdce nůž zarývá,
do hrudi sekeru...
Uživatelský avatar
Tafif
Sigilan
Příspěvky: 1140
Registrován: 10.10.2005 22:41
Bydliště: Za devatero horami...
Kontaktovat uživatele:

Re: Celomoravský (aka celoasijský:)) sraz

Příspěvek od Tafif »

To já nevím. Musí padnout nějaké návrhy. A mohlo by se ozvat vícero lidí.
Hole mágů to nejsou přeludy,
bývají na konci zdobeny žaludy.
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Celomoravský (aka celoasijský:)) sraz

Příspěvek od Arian »

Za sebe osobně říkám NE. Tenhle druh srazu je extrémě finančně náročný a opravdu na něj nemám prostředky. Leda že byste se objevili v Ostravě, ale to neoekávám
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
KEBULE
Sigilan
Příspěvky: 919
Registrován: 20.10.2006 11:00
Bydliště: Já jsem doma tam, kde mám svůj hrnek... Tak a tohle není pravda hrnek jsem si rozbil...

Re: Celomoravský (aka celoasijský:)) sraz

Příspěvek od KEBULE »

Co třeba Brno? To je tak nějak IMHO nejdostupnější pro všechny :think:
...vždyť zaznívá,
zrána i k večeru.
Ten do srdce nůž zarývá,
do hrudi sekeru...
Odpovědět

Zpět na „Srazy a setkání“