Celomoravský (aka celoasijský:)) sraz

Chcete se potkat se svými idoly z fóra? Domluvte si schůzku.

Moderátor: yenn

Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Celomoravský (aka celoasijský:)) sraz

Příspěvek od Sadako »

Vážení obyvatelé Říše Středu a přilehlých oblastí, poslyšte!
Neferiťák přišel s nápadem srazu Sigilanů z celé Moravy (a meze se nekladou ani Sigilanům, kteří bydlí před Uralem:)). Nápad je to jistě nejen dle mého zajímavý, podnětný a hodný uskutečnění, takže zbytek je na Vás.

Sem proto pište:
- zdali byste se byli ochotni zúčastnit
- ve kterém městě (zatím navržen Prostějov a Olomouc) chcete spáchat tuto pohříchu dekadentní akci
- a pochopitelně, jaký termín by Vám vyhovoval.
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Proč tohle nespojit s oním 1. Brněnským srazem? :think:
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

Ajantis píše:Proč tohle nespojit s oním 1. Brněnským srazem? :think:
Taky si říkám...
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Řek bych že celomoravské srazy se konají od té doby co ostraváci začali jezdit do prostějova :-)
Myslím že nějaké spešl pojmenování je zbytečný, celo- sraz je jen PISS a tohle by se rozsahem myslím nelišilo od klasického jednodeního srazu.
Ale nemuselo by být špatný naplánovat některý příští sraz (Brněnský a nebo radši O-P, který by se už pomalu mohl začít plánovat) v poněkud masovějším měřítku na který by se sjeli opravdu všichni moraváci (a případně i lidé ze zbytku střední evropy :-D )
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Idea je to pěkná, ale osobně se žel musím rozhodovat dle poměru cena/výkon - Prostějovský resp. Olomoucký sraz mě stál jen asi o čtyři stovky méně než první či druhý iss - převedu na počet hodin a mám v tom jasno.
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

Podobně jako MCZ - stojí to dost peněz a navíc musím říct, že k ránu u minulého srazu už jsem fakt myslel, že to nedám...neříkám stoprocentně ne, nicméně to vidím velmi nepravděpodobně. A samozřejmě nemůžu čekat od vás, že byste přijeli do Ostravy
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Arian: proč? Já bych to klidně i čekal :-D. Všichni jezdí do Prahy, všichni jezdí do Brna... jako by Ostrava neexistovala. Vždyť z Brna do Ostravy je to stejně daleko jako z Ostravy do Brna :mrgreen: .
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

A co takhle ZLOakce v Bruntálu? :twisted: Když už, tak už...poznali bychom nižší příčky evolučního řebříčku a zažertovali si s prvoky... :-D
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Tafif
Sigilan
Příspěvky: 1140
Registrován: 10.10.2005 22:41
Bydliště: Za devatero horami...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tafif »

Celomoravský sraz... To je vlastně Plutonský sraz spojený s Brněnským, konaný v Prostějově.
Pro chachary je to moc drahé. Ani se nedivím.

Takže kdy?
Hole mágů to nejsou přeludy,
bývají na konci zdobeny žaludy.
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Tato idea jak jsem navrhl Vampirii samořejmě nemá být protiváhou ISS. Šlo mi o to že pokud se dokážeme sejít někde na Moravě tak je to cenově přijatelné i pro část sigilanů ze Slovenska. Na ty jsem myslel jen tak okrajově ale byl jsem připraven je oslovit už tento týden. Jednodenní akce s nocí je asi maximum co se dá spáchat aniž by i sigilané studující a tím závislí na dotacích od rodičů finančně zhroutili.

Prostějov či Olomouc jsem navrhoval jen proto, že to máme vyzkoušené a dokážeme zajistit slušnou restauraci a navíc už jsou zde na naše výstřednosti zvyklí a nezpůsobíme zásah městké či státní policie.

Na místě netrvám ale pokud bude zvoleno jiné, je potřeba aby spádová pátá kolona naší lóže zabezpečila vše co je potřeba.
Termín mě osobně nedělá potíže, zde záleží na studentech jak se pobijí s profesory.

Takže sigilané - telefonujte, dálnopisujte, faxujte, posílejte poštovní holuby či prostě pište sem a zkusme něco udělat.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sirine »

Olomouc nebo Prostějov by asi šel (do Ol. jezdí dokonce přímý vlak), někde umístím děti a snad ani nebudu trčet :lol: 8-)

P.S. Opava je velice pěkná :lol: 8-)
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Sirine píše:P.S. Opava je velice pěkná :lol: 8-)
Ale je to díra ;-).
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sirine »

MCZ píše:
Sirine píše:P.S. Opava je velice pěkná :lol: 8-)
Ale je to díra ;-).
Díra? Tak to teda ne :evil: Z uvedených jmenovaných míst tady mi jako díra přijde třeba Bruntál (tam snad není vůbec nic) 8-)
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Sraz v Opavě by se mi náhodou hodil. 8-) Město jako takové není nic extra, ale jsou tam nějaké zajímavé věci...
Bruntál byl myšlen spíše jako vtip. ;-)
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

Ještě nadhazuju jednu možnost, kterou, v případě že by se schválila, bych příjmul i já - Přerov - železniční uzel kde končí vlaky ze Slovenska, Ostravy, Olomouce, Prostějova, dojedete zde i z Brna - myslím, že je to poměrně přijatelné místo, jen jde o to najít zde nějaký slušný podnik
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Odpovědět

Zpět na „Srazy a setkání“