11. a 12. ostravský sraz

Chcete se potkat se svými idoly z fóra? Domluvte si schůzku.

Moderátor: yenn

Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 11. a 12. ostravský sraz

Příspěvek od Arian »

MCZ: Crovax dorazí?
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
Mecker
Sigilan
Příspěvky: 732
Registrován: 2.5.2006 16:16
Bydliště: Forgotten Realms
Kontaktovat uživatele:

Re: 11. a 12. ostravský sraz

Příspěvek od Mecker »

Takže jak to vypadá? Je jisté, že se tedy bude zítra konat? A kdy bych asi tak měl dojet? A ještě kdo by byl ochoten mě vyzvednout na nádraží?
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 11. a 12. ostravský sraz

Příspěvek od Arian »

Jj je to jistý ;-) I s tím spaním...s tím vlakem už to bude trochu horší, každopádně počítám, že vyjedeš z Jeseníku 13:35 a 16:06 budeš v Ostravě - Svinově, kde vlak končí. Na Svinov se nikdo z nás nedostane, je to poměrně daleko, proto zde máš dvě možnosti:

a) Doptáš se lidí, jak se z nádraží dostaneš na tramvajovou zastávku (leží nad nádražím na velkých mostech), zvolíš směr do Centra (pozor, hlavně ne do Poruby :-D) a nasedneš na tramvaj č. 4 nebo 8, se kterou pojedeš až na zastávku Stodolní. Pak už ti stačí přímo na té zastávce počkat a my jsme tam v pět, jak na koni...

b) Jestli vlak dojede v čas, přesedneš na vlak, který 16:12 vyjíždí ze Svinova a v 16:20 je na Hlavním nádraží. Tam už bych tě pak čekal

Napiš jak ses rozhodl a taky mi tady nebo do PM hod svůj mobil
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 11. a 12. ostravský sraz

Příspěvek od Arian »

Mecker a Arian se hlásí z pozice v Orlové...vše ok, žijeme, snad se ještě zítra dostane náš cestovatel v pohodě i domů :lol: :lol: udělám pro to alespon maximum....
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
Mecker
Sigilan
Příspěvky: 732
Registrován: 2.5.2006 16:16
Bydliště: Forgotten Realms
Kontaktovat uživatele:

Re: 11. a 12. ostravský sraz

Příspěvek od Mecker »

Tak jsem tedy v klidu, bez komplikací konečně dorazil domů a jsem docelá rád. Ale na srazu to bylo fajn, tak zas snad někdy.
Odpovědět

Zpět na „Srazy a setkání“