Volná diskuse

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koveras »

Ještě žiju...
Zítra mám aspoň chvilku volna, tak půjdu na hřiby, držte mi palce... :lol:
[img:02a03da0e2]http://koveras19.wz.cz/Neverwinter/NWN.jpg[/img:02a03da0e2]
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Koveras: Lysohlávky ještě nerostou ;-)
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Koveras píše:Ještě žiju...
Zítra mám aspoň chvilku volna, tak půjdu na hřiby, držte mi palce... :lol:
"Vždycky, když jdeme s rodiči do lesa, najdeme tak akorát houby." :lol:
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Vanda píše:roky dřiny se zúročili..konečně jsem přibrala dvě kila :dancing:
Roky?! OMG. Už za tři měsíce by jsi při správné životosprávě měla pozorovat mnohem větší příbytek svalové hmoty 8-) :lol:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nuke »

Desať pív denne a si za vodou.
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

sevencreature píše:
Vanda píše:roky dřiny se zúročili..konečně jsem přibrala dvě kila :dancing:
Roky?! OMG. Už za tři měsíce by jsi při správné životosprávě měla pozorovat mnohem větší příbytek svalové hmoty 8-) :lol:
A podtím si představuješ co? :-)

nuke: 10 piv denně? :lol: Tak to bych fakt byla fofrem za vodou nebo spíš v léčebně...navíc tolik piva, neměla bych chuť k jídlu. Nebo jako výživa stačí to pivo? :-)
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Vanda: Nějaké komplexní cvičení a jídelníček zaměřený na růst svalové hmoty - tj. bílkoviny, sacharidy.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lerek »

sevencreature píše:Vanda: Nějaké komplexní cvičení a jídelníček zaměřený na růst svalové hmoty - tj. bílkoviny, sacharidy.
čili žrát soju, maso a cvičit :-D
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

No zas tak jednoduché to není :-)

Důležité je hlavně nezanedbávat přísun komplexních sacharidů a jíst pravidelně a dostatečně.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Geralt
Šifrovač
Příspěvky: 810
Registrován: 9.2.2006 20:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Geralt »

Doporučuji brát si pravidelně ke svačině do školy/zaměstnání řízky. U mě to sice žádaný efekt nezanechalo a tak i nadále postavou připomínám nepříliš vydatně živeného elfa. Zato jsem si ovšem na těch řízcích výborně pochutnal a občas jsem jej v tržním prostředí maloměstského gymnázia dokázala výhodně směnit za laboratorní protokoly z chemie. :lol:
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Geralt: Kdybys neflákal chemii, tak bys už dávno připomínal dobře živeného trpaslíka ;-) :lol:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Geralt
Šifrovač
Příspěvky: 810
Registrován: 9.2.2006 20:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Geralt »

Sevencreature: Ehm...no kdyby jenom chemie ;-) . Zůstat u ní, tak bych mohl udržet postavu průměrně vykrmovaného Homo Sapiens sapiens, ale s ohledem na úkladné testy z biologie a deficitu mozkových buněk na matematiku jsem nakonec rád, že jsem to dotáhl alespoň na toho elfa! :lol:
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

sevencreature píše:Vanda: Nějaké komplexní cvičení a jídelníček zaměřený na růst svalové hmoty - tj. bílkoviny, sacharidy.
skvělá myšlenka, ale z práce chodím tak vyřízená, že na svaly nezbývá čas, tedy cvičení. Náhodou znám holku, co přibrala z válení.:-) Jím tedy alespoň všechno, co je zakázáno baculkám, nechtějí-li příbírat.
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Vanda píše:skvělá myšlenka, ale z práce chodím tak vyřízená, že na svaly nezbývá čas, tedy cvičení. Náhodou znám holku, co přibrala z válení.:-) Jím tedy alespoň všechno, co je zakázáno baculkám, nechtějí-li příbírat.
Nj, je vidět, že ta holka ten gaučing strečing flákala :snooty:

Na druhou stranu - co je zakázáno baculkám... když si uvědomím, že třeba o Vánocích jsem zbodla na co jsem přišla a ještě u toho zhubla, zatímco všechny kámošky hlásily přírůstek na váze, tak já ti nevim, nevim ;-)
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

Vanda píše:
sevencreature píše:Vanda: Nějaké komplexní cvičení a jídelníček zaměřený na růst svalové hmoty - tj. bílkoviny, sacharidy.
skvělá myšlenka, ale z práce chodím tak vyřízená, že na svaly nezbývá čas, tedy cvičení. Náhodou znám holku, co přibrala z válení.:-) Jím tedy alespoň všechno, co je zakázáno baculkám, nechtějí-li příbírat.
Kdybych neměla tolik bodů v INT a WIS, tak bych ti řekla, že tvoje starosti bych chtěla mít...;-)
Znám pár holek, který ne a ne přibrat, ačkoli se snažej a umím si představit, že to může bejt podobnej vopruz jako když já ne a ne shodit... Tak vychrtlá jako ony, bych asi být nechtěla...
Takže když vezmu tohle všechno v úvahu...
Tvoje problémy bych, chtěla mít...! Nenávidím tě... ;-) :twisted:
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“