Jaký jsem

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Uživatelský avatar
michy
Šifrovač
Příspěvky: 354
Registrován: 11.2.2006 15:59
Bydliště: Tam kde jsou holky :-)

Příspěvek od michy »

1.Jsem dokonalá kombinace sangvinika, flegmatika, cholerika a melancholika.V každé situaci mě jedna z těchhle vlastností opanuje.

2.Miluju angličtinu.Nemám rád matiku a nesnáším fyziku.

3.Jsem velmi citlivý, zamiluju se do každý pěkný holky, nejradši mam brunety a blond, ale jak tak o tom přemýšlim, beru všechny krásky.

4.Mám rád své přátele, ale jinak mi samota nevadí, mam ji docela rád.

5.Jsem rád když za mě věci dělá někdo jinej.
Ježíš přichází, tvař se že pracuješ.

Koukněte sem jen na vlastní nebezpečí!
Uživatelský avatar
Arronax
Sigilan
Příspěvky: 514
Registrován: 28.9.2005 18:57
Bydliště: Niekde v temnom údolí...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arronax »

1. Som pesimistický melancholik - prejavuje sa to mojou uzavretosťou, vždy očakávam ten najhorší výsledok.

2. Je pre mňa charakteristická uzavretosť a plachosť. Nedokážem sa baviť o hlúpostiach alebo veciach, ktoré často moji rovesníci rozoberajú.

3. Napriek môjmu pesimistickému pohľadu na svet stále kdesi v hĺbke duše verím, že predsa mi len bude zase fajn.

4. Moc často sa to nestáva, ale keď sa raz rozrečním, tak to potom stojí za to... ;-) ;-) ;-)

5. Mám rád prírodu, mystiku... to je moje.
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, ash nazg
thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

1) Nadevše miluji svobodu.

2) Neexistují pro mne jiná autority než já sama.

3) Svou realitu si tvořím svými myšlenkami, pocity a vírou.

4) Ráda trávím čas v nejrůznějších světech a dimensích, jakož i různé takové oblasti s oblibou vytvářím.

5) Jsem nezařaditelná a dám se těžko definovat, moje osobnost má velmi mnoho ploch a pólů.
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
CeBrk
Lim-Lim
Příspěvky: 136
Registrován: 29.9.2005 15:39

Příspěvek od CeBrk »

1) Nikdy si nejsem jist, zda-li píšu geniální příspěvek, nebo úplnou blbost a tak radši moc nepíšu. A když, tak to pak většinou rychle mažu

2) Ve všech RPGčkách kde je to jen trochu možné, hraji za snipera intelektuála. Psycholog by možná podtokl, že si tím kompenzuji svou krátkozrakost a mdlý úsudek... a asi by měl pravdu

3) Muži se prý dělí na horňáky a dolňáky. Já jsem asi vyjímka potvrzující pravidlo. Na ženě je nejkrásnější obličej

4) Mám rád System Shock 2, Horníčka a Pink Floyd

5) Já jsem CeBrk
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

1) jsem přemýšlivý, do sebe uzavřený melancholik

2) občas mám sklony k pesimismu, přičemž o sobě (pesimisticky) tvrdím že jsem realista

3) jsem lenoch a když už opravdu musím začít dělat něco co mě nebaví tak nemám moc silnou vůli se k tomu donutit a vydržet u toho

4) jsem ateista, věřím že existuje řád podle kterého vesmír funguje ale že ho neovládá žádná vyší bytost

5) občas jsem docela cynický, rád popichuji lidi kolem sebe (ale vždy v dobrém)
Naposledy upravil(a) AlieN dne 5.4.2006 9:15, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
vypité_oko
Sigilan
Příspěvky: 216
Registrován: 16.11.2005 15:58
Bydliště: Sunagakure no Sato

Příspěvek od vypité_oko »

1) nesnáším lidskou tupost, omezenost, neschopnost ponaučit se a hlavně vstřebávat nové informace, postupy ap. Hlavně však pozérství intelektuálního typu...

2) jsem svéhlavý, nerad se nechám k něčemu navádět či směrovat... tehdy impulsivně udělám pravý opak toho, co jest ode mne očekáváno a požadováno, tedy v případě, že se mi to nejeví jako nejlepší varianta-možnost - bohužel mám díky tomu menší rozepře s nadřízenými...

3) jsem velmi vztahovačný, velmi...

4) miluji vše okolo germanismu (ne nacismu!), jsem výrazně progermánsky orientovaný jedinec...pravděpodobně proto, že má babička z otcovi strany je sudetka, kterou neodsunuli...nemám rád Beneše, okradl nás...přesto jsem velmi vlastenecky orientován...v tomto jsem tak trochu rozpolcen...Morava či Německo?Německo je vzor, Morava je mi nade vše = nesnáším Pragocentrismus, přesto Prahu obdivuju ... a tak je to se vším, k čemu mám osobní vztah...miluju X nenávidím??? jak kdy...jak co...jak koho...jo a taky mi vadí kult okolo TGM, jen málokdo totiž ví, jaký to byl sprostý arogantní despota...

5) časovaná bomba... to sedí asi nejlépe k mým vnitřním myšlenkovým a pocitovým pochodům...velmi dlouho vydržím netečně snášet urážky, nepravosti či křivdu... velmi dlouho... a tak jako dokážu dlouze přecházet tyto věci s pozdviženým obočím, tak také dokážu znenadání vybuchnout, prudce, mnohdy destruktivně, prostě pustím přetlak. Bohužel pak mnohdy někomu ublížím (fyzicky i psychicky). A to i přesto, že všeobecně násilí a rvačky nemám rád, opravdu ne, jednou za čas to odnese ten, kdo jest onou rozbuškou - ať už je to v baru, koncertě, hospodě...

A tak bych mohl pokračovat...mnohý psycholog by nade mnou zajásal a tetelil se blahem nad skvostným objektem pozorování...

Jo a zbožňuju vysoké (aspoň 185 cm) černovlásky, přírodní i chemické... jen aby měly zelené oči... což moje Sluníčko má :-P
Sonduji duše - diskrétně a tiše...
Pokud si člověk nepřeje nic jiného než klid a mír,touží po smrti...
Dattebayo!!!

Obrázek
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Jsem ...

... náladový a tudíž se má nálada může během okamžiku změnit k lepšímu, ale také k horšímu, což se stává častěji a zapříčiňuje to mnoho konfliktů, kterých obvykle později lituji.

... trochu naivní a někdy až moc důvěřivý, což se mi občas nevyplácí, ale ani nejbližším nedůvěřuji plně a neznám člověka, kterému bych svěřil svůj život.

... společenský i samotářský a v každém z obou případů se chovám zcela jinak. Ve společnosti jsem obvykle docela extrovertní, veselý a přátelský, jsem-li však osamocen, uzavírám se do sebe, propadám depresím a probouzí se ve mě ta zlá část. Většina lidí tedy zná pouze první polovinu mé osobnosti.

... svým okolím brán jako podivín, a rozhodně nejsem vrstevníky považován za zkurvený "standard"; nebavím se s každým, kdo se na mě usměje nebo s kým se ožeru, neposlouchám hudbu, kterou mi cpe televize a nenechám si splachovat mozek médii a raději si snažím utvářet vlastní názory. Jsem podivín.

... nešťastná osamnělá duše uvězněná v cizím a nepřátelském světě. Je to krutý vtip, že musím žít zde, ale hodlám jej snést až dokonce.
Geralt
Šifrovač
Příspěvky: 810
Registrován: 9.2.2006 20:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Geralt »

1) v BG bych vypadal asi takhle nějak: Síla 9, Odolnost 8, Obratnost 12, Inteligence 14, Moudrost 16, Charisma 11, Neutrální dobro, klerik
2) zásadový, někdy až chorobně a takovým tím staromódním způsobem.
3) pro 99% lidí plachý introvert, pro těch pár vyvolených, kterým důvěřuji - excentrický šašek
4) Většinou si nechávám své pocity pro sebe a neprojevuju své emoce. Snažím se hledat racionální řešení namísto teatrálních gest.
5) rád si ze všeho dělám legraci a kreslím karikatury + jiné ironické skicy
Uživatelský avatar
Syf
Sigilan
Příspěvky: 237
Registrován: 3.10.2005 15:42
Bydliště: Trademeet Crypt
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Syf »

1. Tak nějak se u mě mení Melancholy a Choleric mode
2. Lenost...však to znáte - co můžeš udělat hned, odlož na zítřek/na někoho jinýho, hlavně co nejdál ode mě
3. Naštěstí jsem ateista, jedinej bůh, kterýho bych byl schopnej uctívat, byl asi Dionýsos...a český pivo - věc, která spojuje velkou část našeho národa
4. Mám rád fotbal, hiphop, RPG a dalšie večurkové dobruotky
5. Užívej si co to dá, každý den celý den, jen tak se dá splnit svůj sen...(Defuckto - Žádnej stres)
Which is worse - the sleep which never ends or that which never comes?
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lerek »

1) jsem konzervativní člověk - projevuje se to snad na veškerém mém konání

2) jsem nacionalista, rasista a militarista - nijak to nekryji

3) znáte Diskobola? takhle chci vypadat a pracuji na tom 6-7 hodin týdně v posilce

4) rovněž pracuju na svém duševnu, tedy jsem zastáncem kalokagathie (či jak se ten antický ideál duševní a tělesné krásy nazývá)

5) neustále všemožně provokuju, protože mě to baví

(a Adolf Hitler byl stejně hvězda! :-P )

Opravila jsem Ti to - je to kaloKAghtatia. Vampiria.
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Příspěvek od Hamster »

1) Dneska se trochu nudim
2)včera sem měl hroznou kocovinu, tak sem zůstal doma u P:T
3)Ostříhal jsem se, ale už mi to trochu odrůstá
4)mám trochu depku z toho, že sem se ještě nezačal učit na příjmačky, který absolvuju za měsíc
5)první tři body u vampirie mi sednou taky
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

1) Jsem egoista, flegmatik a melancholik, na kterého deprese dopadají ob týden.

2) Protože jsem citlivý člověk, vypracoval jsem si dokonalou masku zlého cynika, který uráží své méně inteligentní spolužáky (už ne, už jsem venku :dancing:) ze zásady. Tímto způsobem si držím od těch prasat okolo mě odstup.

3) Jsem estét a perfekcionista - tedy zkritizuju vzhled čehokoli/kohokoli.

4) Mám svůj vlastní morální kompas a zásady - velmi tvrdě se ohrazuju proti jakémukoli útlaku a zlu, ať jde třeba jen o maličkosti a nesnáším pokrytce a všetečky.

5) Hlavní je svoboda; nikdo nebude určovat můj směr. Nebo padne. :lol:
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

Under reconstruction...
Naposledy upravil(a) Elessar dne 11.1.2009 23:56, celkem upraveno 14 x.
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

Jaký jsem? Těžko říct:

1) v BG bych měl asi tyto staty: obratnost: 7; síla: 8; odolnost: 8; charisma 6; inteligence 19; moudrost 16. Asi si docela fandím, ale mám řadu dobrých přátel, kteří by to odpřísahli:) lawfull good, pravděpodobně brzy mrtvolka:)

2) Jsem zásadový moderní konzervativec, Svoboda v podobě liberálnědemokratického právního státu je pro mne nejvyšší hodnotou a společenským cílem, nicméně je neberu jako jediný možný nástroj.

3) jsem destét - na vzhledu či designu nikdy nezáleží v první řadě. Na čem záleží jsou zásady a práva.

4) Dle C.G.Junga jsem vyrovnaně intuitivně-racionální typ, navenek často cholerik, to aby si snagvinik vevnitř taky užil:) Dominantní vlastností je pak zvědavost. Naneštěstí mám minimální schopnsot empatie, což ve spojení s mým přirozeným elitářstvím (lidé jsou si rovni před zákonem nikoliv jeden před druhým a Kanta bych osobně usmažil...) vede občas k velmi konfliktnímu kokteilu:) Jehož následky mne mnohdy mrzí...

5) Jsem velmi loajální, věrný ale i otevřený a upřímný, občas dokonce i cokoliv dalšího se právě hodí:) snažím se pomáhat, když si ymlsím,že vím jak, občas si to naneštěstí nemyslí onen pomáhaný:(
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

1. Jsem pesimistický optimista. Obvykle totiž očekávám, že se stane to horší, aby mě to nepříjemně nezaskočilo, ale taky mě to většinou vůbec nedeptá, mám téměř vždy dobrou náladu a téměř nikdy se nenudím, neboť i zahálet se musí umět
2. Chodím skoro všude pozdě, i když mi to nečiní žádné potěšení a vždy si slibuji, že příště se polepším, mé okolí si asi na tuto vlastnost už úplně zvyklo a počítá s ní.
3. Co lze udělat zítra není třeba dělat dnes
4. Jsem mírumilovný, veselý tvor, jenž nesnáší, když se snaží s ním někdo manipulovat, radit mu, šéfovat mu a jakýmkoliv jiným způsobem ho usměrňovat
5. mám ráda změny, přesto nemám někdy ráda, ba přímo nesnesu, když mi někdo nabourá můj plán, protože ten plán je MŮJ a z toho vyplývá, že mám ráda plánování a organizování, ale ne za každou cenu... snažím se vždy dodržet dané slovo, i když je cesta někdy velmi krkolomná (akorát ty domluvené časy mi činí potíže)
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“