Můj vztah k Sigilu

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Uživatelský avatar
Tokkar
Dabus
Příspěvky: 1737
Registrován: 26.9.2005 11:28
Bydliště: cerna O.....a cerna

Můj vztah k Sigilu

Příspěvek od Tokkar »

Aprílová episoda a především plamenné projevy některých účastníků mě podněcují k tomu, abych založil toto téma. Není to nic nového, pokud si vzpomínám na BG CZ bylo také.

Doufám však, že vzhledem k proběhlým událostem, se nad tímto tématem zamyslíte s vážností.

Jaký je můj vztah k Sigilu, jeho fóru a komunitě okolo něho?
The Oldest King's Knight At Realm is like a shadow on Sigil's street at moonless night.
Uživatelský avatar
Ave
Sigilan
Příspěvky: 1073
Registrován: 30.11.2005 8:04
Bydliště: Chrám Vědění

Příspěvek od Ave »

Sigil je místo ve kterém trávím dost volného času.Myslím si že se spoustou lidí na Sigilu se dá vyjít a da se tu mluvit o spoustě věcí stížnostmi začínaje a PST konče.Podle mě je to ten nej server o BG a podobných hrách co znám 8-)
Plá plamen věrné lásky,
prýští slzy a nad hlavou hoří hvězdy
... a pak už nic... a pak už nic...
Uživatelský avatar
Arthalion
Sigilan
Příspěvky: 981
Registrován: 29.9.2005 14:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arthalion »

Este stale je to najlepsie forum, na ktore som narazil. Myslim si, ze komunita je tu celkom vyvazena. Je tu stipka humoru, obcas nieco intelektualizmu a serioznost.
Som rad, ze sa to tu nehemzi polointeligentmi, ktori vedia vsetko a nic. To sa castokrat stava na inych forach. Na tomto fore to vsak rozhodne neplati, da sa povedat, ze sa tu velkou nahodou zislo zopar zaujimavych
a skutocne inteligentnych, dobre informovanych ludi. Preto je moj vztah velmi pozitivny a som rad, ze existuje miesto, kde mozem prist zabavit sa, ale aj niekedy diskutovat o temach, ktore si ziadaju zmysluplne prispevky.
Uživatelský avatar
Dalcor
Sigilan
Příspěvky: 982
Registrován: 30.9.2005 8:53
Bydliště: Černá skála, Nightlund, Solamnie, Krynn, Mnohavesmír
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

Pro mě je momentálně 3. v řadě (RPG Fórum, Old Elf Inn Fórum, Sigil Fórum, Dragonlance Fórum a A Game of Thrones Fórumkteré navštěvuji, nesjem žádný zuřivý hráč uvedených her, ale mám tu spoustu známých a dobrých přátel tak sem občas zavítám.

A občas anrazím i na něco zajímavého.

No a občas po mě chce něco Tokkar
Uživatelský avatar
SiNuHeT
Sigilan
Příspěvky: 544
Registrován: 30.9.2005 22:28
Bydliště: Lihový doom

Příspěvek od SiNuHeT »

Sice už skoro nehraju, ale na tomhle fóru se vzácně sešla skupinka rozumných a inteligentních lidí, chodit sem číst a psát proto myslím není ztrátou času.
Jsi-li něčím nesmírně roztrpčen nebo zkrušen, pak se rozpomeň, že lidský život je mžik a že všichni co nevidět odejdeme.
-Marcus Aurelius
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sirine »

můj vztah k sigilu je, řekněmě, opravdu kladný...a pořád to tu žije, což je fajn...takových fór není mnoho 8-) :roll: ;-)
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lerek »

sigil je cool fórum s cool uživateli, měl bych přestat používat slovo cool
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

Sigil - město dveří. Označení, kterému i v tomto případě plně dostává, neboť díky němu může člověk lehce navštívit světy toliko vzdálené tomu, ve kterém defaultně žijeme (tedy alespoň většina z nás :D)
Místo, kde na ulicích, v domech a po krčmách potkávám denně spousty zajímavých a příjemných lidí (či jiných stvoření) se kterými si vždy rád popovídám, či jako nezúčastněný pozorovatel vyslechnu jejich debaty a příběhy. Toto město slouží taktéž jako zdroj velmi užitečných informací, díky kterým si rozšiřuji obzory...
A nebyl by to Sigil, kdyby se tu sem tam neobjevil i nějaký ten dergholot či larvární červ. Mnohá z těchto stvoření by si zasluhovala uvěznění v bludišti, leč Paní bolesti je v tomto směru nevyzpytatelná...
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Mám nevýhodu, že můj post bude hned pod tím Frostyho hezky napsaným ;-)

Sigil (a předtím BonusWeb) je místo s nezvykle vysokou koncentrací vzdělaných, zajímavých a inteligentních lidí. To spolu s positivními vlastnostmi, které internetový druh komunikace nabízí, tvoří místo, které rád a často navštěvuji. A dokonce mám pocit, že mi něco přináší. Kromě několika zajímavých a obohacujících diskusí jsem díky němu poznal několik, mohu-li to říct, přátel. Prátel, které bych jinak jistojistě nepotkal.
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

Podobně jako Ajantis. Určitě bych byl o něco ochuzený, kdybych neznal osobně Koverase, Javora a MCZa. A popravdě, možná můžu i říct, že mě částečně komunita na BG a Sigilu pomohla dovychovat (ano pánové, můžete si gratulovat :mrgreen: )
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
Cammaris
Sigilan
Příspěvky: 433
Registrován: 30.9.2005 12:57
Bydliště: Brdská vrchovina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cammaris »

Na Sigil chodím často, i když ne pravidelně. Rád si zde přečtu různé názory na věci co nás obklopují. Je dobré vědět že vám tady může někdo poradit pokud máte nějaký( vlastně jakýkoli) problém. Doufám že osobitý ráz fóra časem nezdegeneruje, zatím je vidět chválihodnou snahu o to aby tomu tak nebylo. Nemůžu zapomenout pochválit skvělé moderátory, tvůrce fóra a stálé přispěvatele - za fórum a rozšiřování úhlu pohledu...Díky
Uživatelský avatar
krokodile
Sigilan
Příspěvky: 129
Registrován: 2.12.2005 10:34

Příspěvek od krokodile »

Na Sigilu se mi nelíbí jen jedna věc: nerad rozvíjím neosobní kontakty.... znamená, že bych byl mnohem radši, kdybych Sigilské občany potkával jaksi v reálu :lol: Asi se holt někdy budu muset podívat na ten Sigil sraz :-)
Uživatelský avatar
Trandul
Sigilan
Příspěvky: 540
Registrován: 26.10.2005 19:16

Příspěvek od Trandul »

Pro mě je Sigil, no jak to říct, jak už řekl Arian vychovává mě a dlouho ještě bude, tak doufám že přežije minimálně ještě dalších několik let.
A jinak je tu skvělá komunita kde mi ještě niky(na rozdíl od realu)neřekli že sem d***l. Taky když jsem na netu tak sem du hned a až pak otevírám další stránky a pouštim hudbu. A taky by se dalo říct že si rozšiřuju obzory, třeba už vim kde je Prostějov :lol:.
Jenom mě na Sigilu mrzí že nikdo kromě AlmSiviho, wosmahla a vaigla neni z okolí K. Varů.
Jak jste to mohli se mnou vydržet? Já byl tak strašně blbej. :-D
-------------------------------------------
Flower power
Uživatelský avatar
Krokyn
Sigilan
Příspěvky: 205
Registrován: 29.9.2005 11:45
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krokyn »

Sigil je pro mne forum, který mám docela rád
Přiznám se, že čtu jen zlomek threadů, skoro nic nepíšu, ale stejně sem téměř každý den zavítám (jediný forum na který koukám pravidelně)
Asi nikoho tady nevychovám :D
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

K Sigilu mám veľmi špecifický vzťah. Toto fórum mi dalo veľmi veľa. rozšíril som si mnohé obzory, napravil niektoré ôzdeformované" uhly pohľadu atď...
Spoznal som tu mnoho inteligentných a príjemných ľudí, na čo v reále ne mám veľa šťastia. Nie som rád, že Sigil existuje... namiesto rád by som musel použiť totiž iný - v pozitívnom zmysle oveľa "silnejší" výraz... ;-)
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“