Můj vztah k Sigilu

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

KOFi-chan
Sigilan
Příspěvky: 1417
Registrován: 2.10.2005 9:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KOFi-chan »

Ve chvílích, kdy se nemůžu na většinu současné "společnosti" dívat jinak než skrze prsty, na Sigilu vždycky najdu inteligentní a sympatické lidi, se kterými můžu bez obav probrat naprosto cokoliv.. ;-)
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

Do komunity se zatím moc nepočítám - považuju se za poměrně nadšeného nováčka.

Každopádně se mi tu líbí. Vedle lexxfans moje asi nejoblíbenější fórum.
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

KOFi píše:Ve chvílích, kdy se nemůžu na většinu současné "společnosti" dívat jinak než skrze prsty...
Toto dôverne poznám... vtedy je Sigil najlepší liek. Aj keď mi je niekedy ľúto, že ide len o neosobný kontakt...
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

Yachiko: Vydrž to ještě tak dvacet let a možná nás budeš vídat aspoň jako hologramy :lol:
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
Killdozer
Sigilan
Příspěvky: 463
Registrován: 23.10.2005 15:13
Bydliště: Friendly Arm Inn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Killdozer »

sigil je jedno z mála míst,kde můžu s ostatními probrat všechno okolo BG, NWN a RPG vůbec, stejně jako mnoho dalších témat... ve svém osobním životě si o takovýchle věcech nemám moc s kým popovídat, a někteří se mi i smějí... :-? tady sou všichni vpoho ;-)
je hezké, když se lidé spojí jako řetěz.. je ale krásné, když se spojí jako kroužková košile...

http://www.immortalfighters.net
Draci doupe ponetu
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Příspěvek od Illuminating »

V "tuhle dobu", se tu cítím jak mezi svými...
Uživatelský avatar
SneZhulak
Sigilan
Příspěvky: 344
Registrován: 8.10.2005 8:13
Bydliště: vlastní hlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SneZhulak »

Sigil je tak trochu alternativa, jsou tu lidi co jen tak na ulici nepotkáte. Každej krapet jinej. Sigilané si tu žijí svým životem diskutují o problémech které považují za důležité, nebo se jen tak baví. Ale stejně všichni sigilané vědí jedno a to samé hovno a ať si intelektualní část říká co chce, nikdy nepochopí sigil samotný. :-D

Edit: idkyž uznávám, ban je nástroj užitečný.
težko pochopit, že chápu vše, protože mi nezbýva nic jiného než nechápát nic
Uživatelský avatar
Alnag
Sigilan
Příspěvky: 512
Registrován: 17.9.2006 9:33
Bydliště: dno Propasti
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alnag »

Můj vztah k Sigilu velmi ochladl od té doby, co se zde někteří členové Sigil týmu otevřeně hlásí k hnutí potlačující práva a svobody běžných uživatelů. :-P
Obrázek
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lerek »

Můj vztah k sigilu:

Ich liebe es. I'm lovin' it!
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Uživatelský avatar
wosmahl
Sigilan
Příspěvky: 399
Registrován: 2.3.2006 14:34
Bydliště: Kárlsbád
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wosmahl »

Diktáty fuuuuj....to jen tak na okraj
___
No můj vztah k Sigilu...Je to těžký popsat ale našel sem tu pár lidí se kterýma si nůžu prostě pokecat o čemkoliv. Sice vůbec nevim co tu dělám ptže BG, IWD atd.. sem hrál (bg2 a iwd1) ale maximálně tak hodinu...prostě mi ty hry moc nesedly. Ale přesto že sem na foru o hrách "typu" BG (hlavně) tak se tu dá diskutovat v pohodě o něčem jinym. Diskuse o jinejch věceh tu neni jako jinde kdy to je jedno téma jménem of toppic ale je tu toho mnohem víc.
___
2Trandul: varácká komunita čítá mě, tebe, Almsiviho, Cozzinnyho, Targeta, Lorda celadria a Magnuse kterej se k nám nějak tak nehlásí. Celadria sem tu ovšem už dlouho neviděl.
Quand trois poules vont aux champs,
La premiére va devant
La seconde suit la premiére
La troisième va derrière.
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Aj po rokoch si myslím, že je tu pekne ( len sa trocha zmenil uhol pohľadu, ale to je detail ) ... 8-)

Obrázek
The day is done
But I’m having fun
I think I’m dumb
Or maybe just happy...
Tarreb
Sigilan
Příspěvky: 752
Registrován: 17.9.2008 16:14

Re: Můj vztah k Sigilu

Příspěvek od Tarreb »

Silgil je nejlepší forum jaké znám, doufám že se bude držet. Mám vás rád, lidi ;-)
Uživatelský avatar
Zero
Sigilan
Příspěvky: 152
Registrován: 24.3.2009 18:11

Re: Můj vztah k Sigilu

Příspěvek od Zero »

Jsem tu prakticky pořád nováček a na fórum jsem se dostal až v době, kdy se toho tu příliš nedělo.
Ale přesto si stále rád po večerech pročítám různé debaty z let dávno minulých a můžu říct, že mi zdejší fórum dalo hodně do života. Jenom je mi líto, že jsem to tu neznal dříve, abych se mohl účastnit debat v dobách "největší slávy" (i když je pravda, že v roce 2005 bych měl zdejšímu osazenstvu myšlenkově sotva co nabídnout).
Každopádně, pokud si to tu ještě někdo přečte, tak chci poděkovat sigilu za to, co mi dal. Ať už jsou to rady ohledně her, náměty na přemýšlení nebo nové objevy ze světa hudby či literatury. Díky za to všechno. :-)
preteq
Sigilan
Příspěvky: 13
Registrován: 13.4.2012 10:49

Re: Můj vztah k Sigilu

Příspěvek od preteq »

Souhlasím se Zero. Bohužel jsem na komunitu přišel pozdě a je v podstatě mrtvá. Ale stará vlákna jsou stále super
Rád hraju browser hry. A ostatním doporučuji online hry zadarmo.
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Re: Můj vztah k Sigilu

Příspěvek od MCZ »

Spousta zdejších dříve aktivních uživatelů se jednoduše přesunula jinam, hlavně na Databázi her, případně třeba na jiná fóra.
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“