Politika

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Re: Politika

Příspěvek od Vallun »

Sirine - tak proč nejdeš jinam za lepším?:) Jako já uznávám,že jsou situace a ta Tvoje to asi i bude, kdy je potřeba, aby se zaměstnanci organizovali, ale odobry jsou pojaty v zákoníku tak nebezepčně, že já bych i přesto raději volil zákonné metody kolektivního vyjednávání... Na druhous tranu zcela uřpíměn říkám,že byť jsem už v jednom maličkém případě působil neoficiálně jako moderátor kolektivního vyjednávání (kamarád chtěl, abych mu přepracoval pracovní smlouvu, byl dost dobrý aby si vydupal extra podmínky, které pak chtěli všichni, tak sjem jim sepsal jakýsi kompromis a párkrát byl s nimi "pokecat"...), tak o pracku toho zas tak moc nevím, nedělám jej nějak víc a nebaví mne. Přesto bych neměl dobrý pocit, že i v ad hoc případě, vznikají odbory, protože ty, jak jednou vzniknou, takuž svouv ahou ovlivňují všechbno možné, včetně toho, kde to moc žádoucí není...

A co mám osobní zkšuenost, tak za odbory se schovávají v 90% případů ti méně shcopní a líní...Proto jsme se chtěl fakt ujsitit, že tohle není Tvůj případ...
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Minsc
Sigilan
Příspěvky: 323
Registrován: 19.5.2008 16:55
Bydliště: Celý Faerun je mým domovem!!!

Re: Politika

Příspěvek od Minsc »

Zduřte lidi! Chtěl bych vědět váš názor na oranžovou monarchii, která nás, jak vidno, nemine! Myslíte, že se díky ČSSD zadlužíme nebo nás snad z dluhů vytáhnou?! Nechápu, proč vždycky u nás vyhraje 1 strana tak silně, že si pak může dělat, co chce!
"Měli bychom si odpočinout, Boo začíná veverkovatět", Minsc
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Politika

Příspěvek od Jab »

Minsc píše:Nechápu, proč vždycky u nás vyhraje 1 strana tak silně, že si pak může dělat, co chce!
Jak se tohle týká posledních voleb (do krajů, senátu a koneckonců i parlamentu)? :eh:
Uživatelský avatar
Minsc
Sigilan
Příspěvky: 323
Registrován: 19.5.2008 16:55
Bydliště: Celý Faerun je mým domovem!!!

Re: Politika

Příspěvek od Minsc »

Jab píše:Jak se tohle týká posledních voleb (do krajů, senátu a koneckonců i parlamentu)? :eh:
Tady nejde o to, že vyhráli teď v kraji, to samozřejmě ne, ale o to, že si získali podstatnou většinu voličů na svou stranu a jsem si jist, že ve volbách za dva roky to budou právě oni, kdo budou slavit triumf s podstatným náskokem nad ostatními!(pokud tedy něco totálně nezvorají)
"Měli bychom si odpočinout, Boo začíná veverkovatět", Minsc
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Re: Politika

Příspěvek od Vallun »

Minsc - no a co?

Myslíš, že většinová vláda v níž má jedna ze stran silnou pozici je horší, než koaliční sběř založená na přeběhlících?
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Minsc
Sigilan
Příspěvky: 323
Registrován: 19.5.2008 16:55
Bydliště: Celý Faerun je mým domovem!!!

Re: Politika

Příspěvek od Minsc »

Myslím, že není dobré ani jedno, ale přeci jen je lepší, když jsou síly vyrovnanější, řekl bych...
"Měli bychom si odpočinout, Boo začíná veverkovatět", Minsc
Obrázek
Obrázek
Ralen
Sigilan
Příspěvky: 32
Registrován: 22.5.2008 22:06

Re: Politika

Příspěvek od Ralen »

Minsc píše:Nechápu, proč vždycky u nás vyhraje 1 strana tak silně, že si pak může dělat, co chce!
Neni u nás ten problém opačnej? Vítězná strana má vždycky tak malej mandát že v podstatě nic dělat nemůže (viz současná stovková "většina" nebo kolik to je...)
Uživatelský avatar
Minsc
Sigilan
Příspěvky: 323
Registrován: 19.5.2008 16:55
Bydliště: Celý Faerun je mým domovem!!!

Re: Politika

Příspěvek od Minsc »

Slast! Dneska jsem se díval na Otázky V.M. a začalo se mi dělat nevolno, když se jistý pan Vondra začal chvástat tím, jak Tupolánek dokonale vyřešil Plynovou krizi celice diplomatickým způsobem tak, že ani rusko ,ani Ukrajina neměli připomínky na dohodu. Znechucen a otráven tímto vychlubováním nyní brázdím po netu a co neuvidím, docela zajímaví článek:" Moskva dohodu odmítla..." No, doufám, že se pan Vondra teď krčí někde v koutku a nevyjde z něj pěkně dlouho... ;-)
"Měli bychom si odpočinout, Boo začíná veverkovatět", Minsc
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Politika

Příspěvek od Jab »

Btw jak jsem se dozvěděl, tak znovuzvolený šéf pražské ODS P. Bém sebou na místopředsednickou funkci vytáhl Jančíka. Tímhle už si to u mě pražská ODS definitivně rozházela a já slibuji, že už je nebudu volit. :evil:
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Re: Politika

Příspěvek od Hamster »

I takto se rodí komsomolci... :-?
Uživatelský avatar
Melegant
Sigilan
Příspěvky: 45
Registrován: 13.4.2009 19:06
Bydliště: Ayasofya

Re: Politika

Příspěvek od Melegant »

Na malý okamžik se mi zazdálo, že malá žabka u potůčku vykuňkla cosi o tom, že nezvedne blánu pro modré ropušáky žijicí v blízké tůni...
“The only way to confront the Zionist enemy is the continuation and fortification of resistance and Jihad.”
- Ayatollah Ali Khamenei -
Tarreb
Sigilan
Příspěvky: 752
Registrován: 17.9.2008 16:14

Re: Politika

Příspěvek od Tarreb »

Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

Jo, to bylo u nás na škole. Byť 'aktuálnost' tohoto článku mě udivuje. Na jednu stranu ze sebe udělal Paroubek (jako už tradičně) debila, když považoval studenty (mj. politologie, ekonomie, filosofie apod.) za stádečko blbečků, které po něm házelo vajíčka (pravda, on si začal, když pomladých lidech nechal házet gumové projektily na CzechTeku), avšak vystupování některých studentů nebylo o moc lepší.
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Tarreb
Sigilan
Příspěvky: 752
Registrován: 17.9.2008 16:14

Re: Politika

Příspěvek od Tarreb »

Byť 'aktuálnost' tohoto článku mě udivuje.
Jak je to staré?
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Re: Politika

Příspěvek od Carlos »

Návštěva Paroubka proběhla minulou středu. Články vidím v nejlepším až v pondělí.
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“