Tlučhořovic rodinka

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Co si myslíte o Tlučhořovic rodince?

Klenot českého rozhlasu
3
14%
Je to fajn, rád si to poslechnu
0
Žádná hlasování
Nevim, neznam a ani znát nechci
10
45%
Nevim, neznam, ale mrknu na to
4
18%
Pár dílů jsem zaslechl a nic moc
2
9%
Urážka dobrého vkusu! Zakázat!
3
14%
 
Celkem hlasů: 22

Uživatelský avatar
Firkraag
Sigilan
Příspěvky: 1131
Registrován: 29.9.2005 19:31
Bydliště: Umar Hill's
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Firkraag »

Tlučhořovic FOREVER!!!
Když jsem byl malý, byl jsem namyšlený…. ale teď už nemám chybu.
alpa
Sigilan
Příspěvky: 1
Registrován: 16.12.2005 23:46

TLUČHOROVIC RODINKA, NEJTYPIČTĚJŠÍ ČECHÁČKOVÉ.....

Příspěvek od alpa »

díky pánům kaisrovi i lábusovi za něco tak krásně ryze maličkého čecháčkovského jež přezívá a přežívati bude. díky i českému rozhlasu za zveřejnění všech mp3 na svých stránkách... snad jen -má někdo ještě něco navíc -speciály bonusy, rád vše poslechnu, dík.
10433@seznam.cz
Uživatelský avatar
Tokkar
Dabus
Příspěvky: 1737
Registrován: 26.9.2005 11:28
Bydliště: cerna O.....a cerna

Příspěvek od Tokkar »

Inu znám toto nekonečné dílko. Řekněme, že provedení v podání pánů Kaisera a Lábuse je výborné. Jen tomu občas chybí nápad. Ale pár dílů jsou opravdové skvosty. Trochu to připomíná Formanův styl (ve filmu). To jest: jako ze života, občas lehce vulgární, postavičky typičtí Čecháčci se všemi národnostními negativy.
The Oldest King's Knight At Realm is like a shadow on Sigil's street at moonless night.
Uživatelský avatar
Kong Bao-tan
Sigilan
Příspěvky: 483
Registrován: 11.10.2005 13:11
Bydliště: Svět Ideí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kong Bao-tan »

Nejdřív jsem nevěděl, ale pak jsem si vzpomněl.... Jasně že znám. Jeden čas jsme to všichni poslouchali a pak si z toho vyprávěli "vtipy" ale už jsem to dlouho neslyšel a nevím, jestli by mě to dnes zaujalo tolik jako dříve... Asi si pár dílů stáhnu a pak se přidám do hlasování...
Dost již bylo ostrých uší, na čase tasit nosy!
Něco málo o Svirfneblinech: http://forum.sigil.cz/viewtopic.php?p=125332#125332
Uživatelský avatar
CeBrk
Lim-Lim
Příspěvky: 136
Registrován: 29.9.2005 15:39

Re: Tlučhořovic rodinka

Příspěvek od CeBrk »

Pochybuji že to bude někoho zajímat, ale přesto mi - jako tvůrci tohoto téma - to nedá, abych se o tom nezmínil. O čem že to mluvím? Všichni znalci (zde na Sigilu tedy já :-)) už tuší, že zde chci zmínit nové stránky Tlučhořovic rodinky. Poté co se tento seriál stěhoval z radia Golem, na český rozhlas a následně díky prý vysokým nákladům i na stream.cz, se snad konečně usadí v klidném zázemí. Pánové Kaiser s Lábusem mají vlastní webovou stránku (tedy nemá jít o web pouze o Tlučhořích) na adrese http://www.kaiser-labus.cz/ .

Přiznám se, že i já - nejspíš pod optikou růžových brýlí nostalgie - se přidávám k lehké kritice nových dílů, protože se mi stejně jako některým fandům zdá, že dříve to bylo jaksi lepší. Kdo si chce poslechnout pár dílů, které můj pochybný vkus považuje za dobré, může na stránkách českého rozhlasu ( http://www.radio.cz/cz/rodinka#staredily ) zabrousit například na díly 452 až 457, aby shledal, jak se dá také řešit finanční krize. Což je i dnes velice aktuální téma. Tlučhořovi jsou prostě nadčasový. Příznivci času dávno minulých si zde sice projev Milouše Jakeše neposlechnou, ale jeho samotného v podání Jirky Lábuse ano. Viz služební cesta Páti Tlučhoře v díle 309. Podle oficiálního hlasování je pro změnu nejoblíbenější díl, kdy se Páťa s Mirko Hýlem dostali do vězení, v díle 260 a pár kolem. Takhle bych mohl pokračovat velice dlouho, ale nepřijde mi příliš smysluplné psát něco někam, kde to nikdo stejně číst nebude :-).
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“