Dobrá nálada

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

Neferit Sr. píše:Cesare - krásná práce :applause: Dej pár podrobností - možná to bude dubl ale jaká škola a co to pro Tebe znamená do budoucnosti? Pochlub se nám :-D máš čím.
Vzhledem k těm prostojům mezi lety 2000 a 2004 není moc proč aplaudovat...;-) S vyznamenáním to taky nebude, páč průměr mám něco přes 1,8 a straší mi tam nejedno Dčko...
Jinak - FF MU, katedra anglistiky a amerikanistiky. Bakalářka za A (u nás se člověk s teplejma elfama snadno chytne...;-)), státnice za B... I když lingvistika byla o hodně kraťoulinký a tenoulinký chloupeček.
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Cesare: Gratuluji :applause:
Kam se chystáš teď? :-)


Doufám že se k tomu taky jednou dohrabu, i když bez prodlužovaní se to taky asi neobejde :-?
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Bc. Cesare píše:Fíha...
To vypadá, že konečně, se sekerou čtyř let a po vypláznutí spousty peněz za prodlouženou dobu studia je ze mě aspoň bakalář...
Grats, to je dobré... aspoň nějaký mezník z krku ;-)

Nicméně, když mám mluvit ze své praxe téměř ročního užívání tohoto titulu, tak jediné, co o tom můžu říct, je, že na něj suverénně zapomínám :-P Jen pouze jednou z mnoha případů vyplňování různých formulářů a podobnějsem si uvědomil, že nejvyšší dosažené vzdělání vlastně už není středoškolské - ono, jak člověk pokračuje, tak si stále připadá nedodělaný :mrgreen: Každopádně euforii po státnicích, na tu člověk nezapomene ;-)
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Bc. Cesare - jo Vlasák se vyzná, načpak zbytečná skromnost. Nikdy a nikdo a nikde se tě nebude ptát, s jakým prospěchem jsi titul získala. Počítá se pouze to, že ho máš. A Ty ho máš.

Je to skvělý úspěch. Jěště jednou gratuluji. :salut:
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
SneZhulak
Sigilan
Příspěvky: 344
Registrován: 8.10.2005 8:13
Bydliště: vlastní hlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SneZhulak »

Mám skvělou náladu, dneska výbornej den...odrvrátil sem hrozbu propadnutí z chemie , na Wolkerově prostějově jsem viděl 3 výborná představení, kamarád mě přemluvil abych skusil znova šalvěj a tentokrát s úžasně dobrým účinkem (je to hodně o přístupu) celkově dneska po špatné náladě ani stopy
težko pochopit, že chápu vše, protože mi nezbýva nic jiného než nechápát nic
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

doobra naaladaaa: pisem si s jednou fajn holkou, a zajtra sa snou mam stretnut, zmazal som prepadnutie zo styroch predmetov, svet je krasny a mam vyse 70 neospravedlnenych hodin, skoro som sa rozbil na jednej skale, ale aj tak je svet nadherny...
plus som uz dva mesiace cisty :-P
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Wendeee
Sigilan
Příspěvky: 266
Registrován: 2.10.2005 9:05
Bydliště: Taboard/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendeee »

Hotovej semestr:P Radost moc. Tři měsíce volna? Džieeeeee:) Dneska wodjezd na rafty. Prostě parááda*JOKINGLY*
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Život studentský - život prima. Wendeee gratuliji a hezké prázdniny.

Edit: Pozor na sladkovodní žraloky, chobotnice, mečouny a jinou pakáž. :twisted:
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
wosmahl
Sigilan
Příspěvky: 399
Registrován: 2.3.2006 14:34
Bydliště: Kárlsbád
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wosmahl »

JJ, taky přeju, já sem na tom skoro podobně, zejtra du naposled do škoy a pak až daší pátek pro vízo..Ae šmejd brácha ho má už 2 tejdny :evil: :evil:
Quand trois poules vont aux champs,
La premiére va devant
La seconde suit la premiére
La troisième va derrière.
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Včerejšek mi dodal dávku i nad rámec klasické dobré nálady - udělal jsem zkoušku z démonizovaného a asi nejtěžšího předmětu, který mě za současného studia mohl potkat - paralelní algoritmy.

Panuje kolem toho taková průpovídka, že během přípravy skripta tradičně několikanásobně zvětší svůj objem tím, jak nasáknou potem, slzami a krví. Zas tak dramatické to ale nebylo 8-)
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Tokkar
Dabus
Příspěvky: 1737
Registrován: 26.9.2005 11:28
Bydliště: cerna O.....a cerna

Příspěvek od Tokkar »

Tak se taky přidám. ;-)

Mám dobrou náladu.
Protože jestli vyjde, co má vyjít, tak už za měsíc bude můj život otočen o 180 stupnu. Zatím to vypadá dobře.
The Oldest King's Knight At Realm is like a shadow on Sigil's street at moonless night.
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Tak ať otočka vyjde. Hlavně, že to není známé naběhnhutí na frázi ve stylu "změna o 360" ;-)
Naposledy upravil(a) Vlasák dne 24.6.2007 16:58, celkem upraveno 1 x.
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Tokkar: Budeš se ženit? ;-)
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Držím Ti palečky Tokkare aby otočka měla správné stupně a ať je to co je to abys byl spokojený. :salut:
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Invictus
Sigilan
Příspěvky: 51
Registrován: 9.5.2007 17:21
Bydliště: Bratrušov/ Brno

Příspěvek od Invictus »

Tak mám po zkouškovém, úspěšně zvládnuto až na jeden předmět, zítra jedu za svou drahou do Trenčína, a začnu si konečně užívat ty posrané prázdniny. :-D

Jo a všem ostatním taky přeju aby si tyhle prázdniny pořádně posra.. užili, samozřejmě. :-P
Jsem tu nový, mějte mě rádi. :D
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“