Letní smrt a vlna veder

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Re: Letní smrt a vlna veder

Příspěvek od Illuminating »

Katie :arrow: No jo, zvlášť když čtu některý příspěvky tady, tak to vypadá jako kdyby mělo tu alergii minimálně 90% lidí. :anxious:
Uživatelský avatar
Katie
Sigilan
Příspěvky: 56
Registrován: 18.6.2006 13:40
Bydliště: Close to you... lurking in the shadows... watching your every move
Kontaktovat uživatele:

Re: Letní smrt a vlna veder

Příspěvek od Katie »

No ja vim jen o dvou: ja a myslim jeste Sadako :?:
Nekdo dalsi?
Obrázek
UNIX is user friendly, it's just picky about who it's friends are.

Kousátko
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

Alergii na slunce ne, ale jsem velice náchylný ke spálení, což je další z milionu důvodů, proč nemám rád léto.
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Já jednoduše nemám rád slunce a vedro. Ven se dá vyjít leda večer a v noci a před vedrem ve svém pokoji 2 x 4 metry, v němž nonstop běží PC a topí jako divé, prostě neuteču. A až přijede řvoucí parchant, nebudu si moci ani otevřít okno a dveře.
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Katie: Jj, taky mám tuhle vymoženost + ještě světloplaché a teď navíc enormně přecitlivělé oči.

A i kdybych byla ochuzna o tyto radosti, tak léto nesnáším, protože nesnáším vedro a hmyz a slunce...a ten vzduch, co je v létě, těžký a dusivý, hnus všech hnusů. Nevadí mi jen letní noc. Kdyby byla v létě pořád jen noc, asi proti němu nic neměla. :)
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
DerAdler
Sigilan
Příspěvky: 409
Registrován: 16.6.2006 2:21
Bydliště: Auschwitz-Birkenau

Re: Letní smrt a vlna veder

Příspěvek od DerAdler »

Ja som sa prozreteľne zabezpečil 8-) . http://upnito.sk/imggal.php?viewImage=5 ... 88dbccf9c4
"Das einzige Mittel gegen den Verstand zusiegen ist Stärke und Angst." Adolf Hitler, Mein Kampf
Obrázek
Uživatelský avatar
Trandul
Sigilan
Příspěvky: 540
Registrován: 26.10.2005 19:16

Re:

Příspěvek od Trandul »

Minulý rok jsem se osvobodil od veder cestou do Finska, tam bylo příjemných 20 stupňů a jezera tak 15. Bohužel letos tyto zadní vrátka nemám, tak se budu pařit a mlátit hlavou o zeď.
Jak jste to mohli se mnou vydržet? Já byl tak strašně blbej. :-D
-------------------------------------------
Flower power
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Re: Letní smrt a vlna veder

Příspěvek od Vanda »

Úplně mi to připomnělo, jak minulý týden konečně přestalo pařit slunko a začalo pršet, tak kolegyně v práci pravila: "tak se nám to počasí pokazilo" Jen jsem vyvalila oči a nechápala, co se pokazilo, protože já měla opačný pocit a kdyby vydrželo nějaký čas "pokažený" tak jsem jedině ráda. Ano, taky nemám ráda vedra a moc slunce, protože nemůžu ven se psem, chudák by se upekl. Já jsem extrémně náchylná na spálení, také mám citlivé oči a co hlavně všudy přítomné vedro je hned v práci a to navzdory tomu, že venku, to ještě tak hrozné není a je tam klimatizace a to samé v místnosti doma, kde spím a kde mám počítač, tam by se snad už od května dalo grilovat a mě se v tom vedru prostě nic nechce. Začínám uvažovat o letním bytě někde na severu. ;-)
No ale abych nebyla zas tak negativistická jsou okamžiky, kdy mám ty vlny veder ráda. Třeba večer, že nepotřebuji svetr a je ideální čas jít někam ven, momentálně mě žádné další pozitivum nenapadá, protože nejsem fanoušek přeplněných koupališť a jít si zaplavat na osamělou pláž mám sakra daleko. :doh:
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Letní smrt a vlna veder

Příspěvek od Lerek »

Miluju slunce, vedro, ježdění na motorce a válení se u bazénu/vody. V létě je mi nádherně.
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Re: Letní smrt a vlna veder

Příspěvek od Vanda »

Lerek píše:Miluju slunce, vedro, ježdění na motorce a válení se u bazénu/vody. V létě je mi nádherně.
[[/quote]

Jsi jeden z těch šílenců, co jezdí 160Km v hodině tam, kde se má jezdit 90 km/h? Možná kdybych měla vlastní bazén a v létě nechodila do práce, dívala bych se na to jinak, protože vedra na jihu zvládám dobře, dokonce velmi dobře. Je tam jiný vzduch, dýchatelnější a na pokojích je často fungující klimoška...
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Letní smrt a vlna veder

Příspěvek od Lerek »

Vanda: Musím tě zklamat, ale zvolil jsem si chopper rozvážný styl jízdy. Tlaků a stresů si užívám už tak dost a rychle jezdím jen když mám volnou silnici.
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Re: Letní smrt a vlna veder

Příspěvek od Vanda »

Lerek píše:Vanda: Musím tě zklamat, ale zvolil jsem si chopper rozvážný styl jízdy. Tlaků a stresů si užívám už tak dost a rychle jezdím jen když mám volnou silnici.
[[/quote]

No jo, tak to je něco jiného. K této motorce krásné slunečné počasí a prázdné silnice patří. Můj bývalý přítel choppera vlastnil. Pokud vím, říkal, že se ani moc rychle jezdit nedá, že to pak stahuje přilbu z hlavy...
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Uživatelský avatar
Tho0or
Sigilan
Příspěvky: 105
Registrován: 9.3.2008 15:57
Bydliště: Moria
Kontaktovat uživatele:

Re: Letní smrt a vlna veder

Příspěvek od Tho0or »

Já mám sice léto nejradši ze všech ročních období, ale už mi to začíná lézt krkem, od rána do večera se pařim v kanclu, takže ani nema čas zajít někam k vodě, abych se opálil, okouknul nějaký polonahý slečny... A včerejšek tomu nasadil korunu, když sem v tomhle počasí měl kocovinu jako prase po těch středečních Sestrách :doh: ... Chtěl bych se vrátit do studentských let na střední škole, kdy sme nic neřešili a bylo nám tak krásně... :-?
Mrtvej elf, dobrej elf :D
Rangers and hampsters everywhere :D
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Letní smrt a vlna veder

Příspěvek od sevencreature »

Utěsněte okna i dveře, blíží se vlna veder :-?
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Re: Letní smrt a vlna veder

Příspěvek od Morty »

7c: a práve preto si myslím, že moja nádherne vychladená izba bude ako stvorená pre mňa a pre moju pani :mrgreen:
V takýchto horúčavách sa snáď ani von nevyplatí vyjsť...

Prečo nemôže byť počasie také ako za posledný týždeň? Nestúpla teplota nad 30 a ja sm prežíval orgazmus z počasia :-D
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“