Letní smrt a vlna veder

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Letní smrt a vlna veder

Příspěvek od sevencreature »

Hmm, teda je to tu jak po vymření, poslední dobou. Všichni jsou u vody nebo to je dopad čistek z poslední doby?

Tipuju na tu vodu - vedro je tu jak v peci :evil:

P.S. IRC je zlo :twisted:
Naposledy upravil(a) sevencreature dne 26.6.2006 18:19, celkem upraveno 1 x.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Fuj, nesnáším vodu. Tedy ve sprše je fajn, ale ta venku se navíc vyskytuje většinou ve spojení s dalším nepřítelem na život a na smrt - sluncem. Já trávím léto v relativním chládku kolejního pokoje s počítačem a nočními výpravami do hlubin města. :twisted:
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Mám-li být upřímná, tak mi přijde záživnější hrát Diablo nebo dělat na překladu/korekturách, než se vyskytovat na Sigilu. V Diablu je aspoň nějaká "akce" a překlad/korektury jsou užitečnější. Poslední dobou je to na Sigilu prostě nůďa :-?

Být venku u vody mě odrazuje samo o sobě. Jednak si musím pořídit nové plavky (což je samo o sobě pěkná otrava), jednak bych na bazén (nekrytý) musela chodit dost daleko a navíc, když už mám být u bázénu, tak chci PLAVAT, né kvůli nedostatku volného prostoru ve vodě chodit :twisted:
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

Njn, mrtvo tu je, to je fakt...:/

Ale k vodě nezamířím, nejraději mám tu pod kýlem lodi, a to je v nedohlednu (září)...
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Arthalion
Sigilan
Příspěvky: 981
Registrován: 29.9.2005 14:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arthalion »

Ked uz mam tu vodu doma, tak preco do nej obcas v parnych dnoch neskocit? :twisted:
Von k vode by som samozrejme nesiel, na verejnych kupaliskach je totiz vela cudzich ludi, ktori ma svojou pritomnostou rusia. :twisted:

A na Sigile je nuda, lebo sa o mnohych zaujimavych veciach uz hovorilo. Niezeby este dalsie zaujimave temy neexistovali, ale vyzera to tak, ze sa nikomu o nich nechce premyslat, toboz zakladat.

EDIT: A urcite to ma ciastocne na starosti aj velmi teple pocasie.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Hmm, díký náhodné akci (procházel jsem s bratrem kolem knihkupectví, které zrovna rušili) jsem se zmocnil (kromě několika svazků Wheel of Time) Arx Fatalis za 50,- Kč (včetně Score), takže jsem ji nainstaloval a občas si trochu zahraju.

Ajantis: Slunce se nesmíš bát - ale neškodí se předem trochu opít, to je fakt :think:

K vodě se doufám dostanu brzo, jinak asi leknu - je čas na intenzivní větrání.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

To vedro mě ničí, dneska jsem 5 hodin běhal po městě a skoro jsem chcípnul :evil:
Nejradši bych to dělal jako většinou Ajantis (ve dne spát, v noci hrát :-) ), ale v tomhle vedru bych usnul leda tak zavřený do lednice. A do té se nevlezu, protože jsem ji dnes naplnil jídlem :-D
(a při nakupování jsem našel v regálu osamělé IWD II, tak smutně koukalo a jeho růžovoučký obal přímo říkal "Chcete mě?", že jsem ho za mrzký peníz odkoupil a brzo jím nakrmím svoji věčně hladovou mechaniku :twisted: )

U vody jsem ještě nebyl ale velmi brzo tam asi zamířím, jen doufám že mě tam neušlapou :-?

A jinak čumím na filmy, včera padlo pár dílů FMA, Donnie Darko a Vampire Hunter D, a dnešní večer asi strávím s panem Kubrickem - Space Odyssey, Dr. Strangelove a Eyes wide shut :-D 8-)
Uživatelský avatar
SiNuHeT
Sigilan
Příspěvky: 544
Registrován: 30.9.2005 22:28
Bydliště: Lihový doom

Příspěvek od SiNuHeT »

Vedro je fakt nechutné, zajímalo by mě, který chytrák ho vlastně vymyslel. Dneska mě pobavila tahle zpráva, protože tyhle přeháňky jsem v Pardubicích neviděl ani na obrázku :lol:
KOFi-chan
Sigilan
Příspěvky: 1417
Registrován: 2.10.2005 9:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KOFi-chan »

Bůh deště se nakonec přece jenom pro jednou shodnul s meterology, smiloval se nade mnou a seslal na Prostějov krátkou (ale zato celkem intenzivní) bouřku :twisted:

Taky se mi zdá, že na Sigil v poslední době skoro nikdo nechodí (o psaní ani nemluvě), takže sem čas od času, když se zrovna odlepím (a to doslova :-) ) od NwN, jenom nakouknu..

A přestože bazén doma máme, tak tam nelezu, neboť bych kvůli tomu musel vyjít do toho hnusného vedra :-?
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Tak dneska tak půl hodiny padal teplý déšť :-? A pak se teda počasí moc nevylepšilo.

V noci se stejně moc nevyspím, tak asi půjdu spát "trochu" déle. A zítra budu jak zombie - výhoda je, že v tom počasí prostě v práci taky neusnu, i kdybych chtěl :-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sirine »

Tak tady u nás spadly celkem tři mrňavé kapičky (otázka je...nebylo to ňáký ptáče?) :-? 8-)
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nuke »

No ja si budem tiež musieť kúpiť nejaký poriadny cooler do izby, pretože tie čo mám v case už nejako nedostačujú na to aby mi poriadne prefukovali izbu ani keď idú na max :lol:
Inak sa to tiež snažím robiť ako Ajantis a som hore do rána. Momentálne si to môžem dovoliť, keďže robím len 4 hodiny poobede.
Uživatelský avatar
Tokkar
Dabus
Příspěvky: 1737
Registrován: 26.9.2005 11:28
Bydliště: cerna O.....a cerna

Příspěvek od Tokkar »

Mě naopak současné teploty vyhovují. Konečně se trochu ohřeju, aniž bych svými zlaťáky podporoval ten peněženkovysavač ČEZ. ;-)

Včera večer jsem si zajel zaplavat na nedaleké (12 km) koupaliště s čistou a docela teplou vodou a minimem dalších ráchalů. Byla to paráda.
Asi to tak budu dělat častěji, když je to tam večer zadarmo. 8-)
The Oldest King's Knight At Realm is like a shadow on Sigil's street at moonless night.
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

Tokkar píše: Včera večer jsem si zajel zaplavat na nedaleké (12 km) koupaliště s čistou a docela teplou vodou a minimem dalších ráchalů. Byla to paráda.
Asi to tak budu dělat častěji, když je to tam večer zadarmo. 8-)
KDE???:)
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Aaaah, ochlazení :-P

Tokkar: Co takhle uspořádat někdy v létě plavecký sraz Sigilu? :mrgreen: :think:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“