Sporty II

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Fajn, tak finále boxlakrosové ligy nakonec vyhrál Radotín. A konfederační králíci (čti obyvatelé jížního města) tak odjeli s nepořízenou. :-)
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

Neferit Sr. píše:Stejně se dnes pokusí o zázrak Sparta. No to jsem zvědavý jak tohle dopadne. :twisted:
Zázraky se staly dva, jeden očekávaný - Sparta v Toulousse a jeden méně očekávaný Bolka s Villarealem, kde ovšem "nezklamali" čároví...já bych ty offsidy zrušil, letos jich je 2* více posouzených špatně než správně:( U nás i v evropě:(
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

Tak dneska ztratil Griga veškeré sympatie. Ten xindl tvrdí, že by si Viktorka zasloužila vyhrát po zápase, ve kterém předvedli tak akorát sprosté fauly skluzem, souboje s pomocí obou hnát a rukou hrané míče... Vrchol nastal při vyrovnávací brance, kdy faulovali pěstí Vorla v malém vápně. A to v době, kdy Slávii chyběl Kalivoda zraněný stopery soupeře při penaltovém zákroku o několik minut dříve, což nebylo první Slávii způsobené zranění,. když sprostý faul odnesl namoženým stehenním svalem Dřížďal. Navíc je třeba připomenout, že zde byl naprosto neregulérní terén. Klub, který nemá k dispozici vyhřívané hřiště by měl být vyřazen z první ligy, neb takovéto zápasy nemají s fair play vůbec nic společného.
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Neferit by se Tě zeptala: A cos čekal - krevety? Přece si nemyslíš že přizná že hráli jak vagabundi a kopali kolem sebe ja nemocní osli.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

Neferit Sr. píše:Neferit by se Tě zeptala: A cos čekal - krevety? Přece si nemyslíš že přizná že hráli jak vagabundi a kopali kolem sebe ja nemocní osli.
čekal ybch alespoň základní lidskou slušnost...
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

V naší kopané? Ses utrh nebo co? Vem si co se v našem fotbale děje poslední 2 roky a snad tě podobné nápady přejdou.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

Neferit Sr. píše:V naší kopané? Ses utrh nebo co? Vem si co se v našem fotbale děje poslední 2 roky a snad tě podobné nápady přejdou.
No, kéž by to bylo jenom poslední dva roky...
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

No vidíš - takže proč se čílit. Jenže mě je jasné, že je ti to líto. To asi nejsi sám. Mě to napřed štvalo, pak mi to bylo líto a teď už je mi to jedno. :evil:

A šmidra.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

No, mne ani tak není líto Slávie, ale jednak hry zvané fotbal a druhak mé tipovačky, tím vyrovnáním jsem ztratil 4 bodíky...:)

Slávka si to v pohodě uhraje jindy - a když ne, tak si titul nezaslouží...

Mimochodem docela mne překvapilo chování Starého pána, který místo zraněného útočníka Sionka povolal obránce Kladrubského...
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Pan Bača
Lim-Lim
Příspěvky: 401
Registrován: 30.9.2005 7:12
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pan Bača »

A co říkáte tomuhle?
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

Pan Bača píše:A co říkáte tomuhle?
uvidíme, co přinese vývoj. Jakožto Slávistovi by se mi líbla jakákolvi třenice mezi fanoušky a vedením Rudých, jakožto fandovi fotbalu vůbec si samozřejmě myslím, že ultras a podobná bezmozková chamraď na stadioyn nepatří a bude jen dobře, když se s ní pořádně zamete.
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Starý pán projevuji jakousi novou invenci. Pokud by poskládal celek podobně jako na Německo, spláchneme Slováky do Dunaje a bude od nich pokoj.

A co se týká divočáků v hledišti? Že to ale trvalo než někdo pochopil, že tito týpkové jsou pro kopanou příliš drazí.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

Já myslím,že on by to tak rád poskládal, ale sype se mu to jak domeček z karet:/

nicméně tato sestava by nemusela být marná:

Zítka-Pospěch,Rozehnal,Grygera,Kladrubský-Matějovský,Plašil,Polák,Rosický-Koller,Fenin
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Zakat
Sigilan
Příspěvky: 940
Registrován: 25.6.2006 19:19
Bydliště: Kavárna u ztracených snů...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zakat »

Vallun: JJ, to by byla asi nejideálnější sestava, nicméně mám strach, že trenér vrazí do brány Blažka, do obrany Kadlece, Plašila utopí na kraji, vedle Galáska, do útoku uraženého Baroše ... ale uvidíme, Bruckner ukázal, že ještě umí překvapit...
The moon blinds my eye with opal cataracts
As I cut through the saw-mills and the stacks,
Leaping over the gully
Where I would one day take Lucy
Then wash up my hands in the gutter and the moon...
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Nabrat Baroše je podle mě chyba - ten člověk se musí napřed srovnat sám se sebou, pak teprve může reprezentovat. Starý pán má zbytečně měkké srdce.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“