Sporty II

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

Zakat píše:
23:00 - K závěrečnému kvalifikačnímu zápasu na Kypru vyrazí čeští fotbalisté bez kapitána Tomáše Rosického, kterému dal trenér Karel Brückner volno.
Vypadá to, že Matějovský si na Kypru zahraje.
Jenže jestli bude cpát Plašila s Polákem na kraj, tak to nebude ono:(

moje sestava na Cyprus:

Zítka - Pospěch, Kováč, Rozehnal, Kladrubský - Matějovský, Plašil, Polák, Pudil - Fenin, Baroš

BTW: co mne včera namíchlo ještě víc, než český pseudokomentátor byl výkon rozzhodčího Mejuto Gonzálese v zápase Skotsko Itálie... Taloše tlačil, že kdyby ještě trošinku přidal, tak se po...:( A já se tak těšil,že antifotbalový betonáři budou konečně mimo ME...
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
SiNuHeT
Sigilan
Příspěvky: 544
Registrován: 30.9.2005 22:28
Bydliště: Lihový doom

Příspěvek od SiNuHeT »

Vallun píše:BTW: co mne včera namíchlo ještě víc, než český pseudokomentátor byl výkon rozzhodčího Mejuto Gonzálese v zápase Skotsko Itálie... Taloše tlačil, že kdyby ještě trošinku přidal, tak se po...:( A já se tak těšil,že antifotbalový betonáři budou konečně mimo ME...
Sledoval jsem to včera jen na půl oka, poněvadž jsem přitom dělal cosi do práce, ale ten poslední gól na 1:2 mi neuniknul. Nechápu, co rozhodčí písknul domácím za faul, já viděl jen faulujícího Itala. Připomnělo mi to zápas Austrálie s Brazílií na MS, kde byli klokani naprosto amatérským způsobem zaříznutí. :-?
Jsi-li něčím nesmírně roztrpčen nebo zkrušen, pak se rozpomeň, že lidský život je mžik a že všichni co nevidět odejdeme.
-Marcus Aurelius
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

Tak to byla jen třešnička na dortu...Předtím odpustil Italum ruku ve vápně, úmyslnou, která by někdy dost na začátku vyřadila ze hry Zambrottu... A kdyby rozhodčí pískal Italum věčné simulování, tak takový Toni s Pirlem nedohrají ani poločas:( Navíc Toni vystřelil na branku nějaké 4 vteřiny po odpískání a nic...

Jiná věc byly offsidy, kde stejnou situaci na každé straně posoudili pokaždé jinak - ve prospěch Skotů, ale to byla spíš totální lemplovina čárového asistenta, neboť ani jeden z nich nestíhal a dělal chyb moře. Což mi neustále připomíná,že by se pravidlo o offsidu mělo zrušit:(
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

Vallun píše:Což mi neustále připomíná,že by se pravidlo o offsidu mělo zrušit:(
Ano, a udělat tak z fotbalu nakopávanou přes celé hřiště, báječný nápad.
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Vallun píše:ale nejhorší byl český moderátor, totální nevychované pako...
Co povídal?
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Kdo to vůbec komentoval?
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Trochu mě zklamal Čontofalský, který si stěžoval na rozhodčího. Tedy nic proti, ale on chytal naprosté houby a když mu míč letěl do brány, tak ho tak maximálně dokázal pohladit...
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

Adieu píše:
Vallun píše:Což mi neustále připomíná,že by se pravidlo o offsidu mělo zrušit:(
Ano, a udělat tak z fotbalu nakopávanou přes celé hřiště, báječný nápad.
Asi takhle:
1) Pořád lepší nakopávaná přes celé hřiště, než nechat o výsledku rozhodovat chyby rozhodčího.
2) Nemáš jediný podklad pro to, že by z toho nakopávaná byla. Nehledě k tomu,že dost týmů hraje nakopávanou stejně.
3) Určitě by to roztáhlo hřiště do délky, což by znevýhodnilo týmy, které kurví fotbal prešovským betonem, takže Arivederci squadra azurra:)

Jab - od dostal od Slováka Marka Čecha do hlavy, to jej omlouvá:)

Vlasák - Radotínský s Viktorem Blažkem...

yenn - těžko to shrnout, asi se snažil vyvolat onu slibovanou přestřelku za kamerou, ale působil jako totálně nevychovaný křupan. Jeho rádoby vtipné narážky na Slováky byly trapně až sprosté...
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Vallun: aha, Radotínský je ten ve své době chválený komentátor... hmm, akorát vždycky, když jsem ho slyšel, tak to nebylo nic moc... Moc řve, má divné narážky, až moc se nechává unášet fandovstvím, byť v zápase o nic moc nejde (neřeknu, kdybychom hráli (semi)finále něčeho...). Sice jsem to včera neviděl, ani neslyšel, ale dost si teda asi dovedu představit, o co šlo.
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Já ho slyšel včera nejspíš poprvé, ale zrovna "řvaní a přespřílišné fandovství" bych mu ani nevyčítal - komentátoři STV na tom bývají mnohem hůř - a že jsem na to alergický. Spíše mi jeho mluva přišla nepřirozená, tvořil moc umělé věty a dost otřesné byly ty jeho narážky na Slováky. Hlavně bylo blbým nápadem dávat jednoho komentátora Slováka a jednoho Čecha. Zatímco Slovák se snažil jen o komentování hry, ten český se snažil vyvolat asi nějakou tu "konfrontaci za kamerou", jak píše Vallun, či co.
Naposledy upravil(a) Ajantis dne 18.11.2007 18:09, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
SiNuHeT
Sigilan
Příspěvky: 544
Registrován: 30.9.2005 22:28
Bydliště: Lihový doom

Příspěvek od SiNuHeT »

Na hřišti přemotivovaní slováci a za mikrofonem přemotivovaný Radotínský, chudák Blažek slyšitelně nezvládal ty kydy svého parťáka nějak rozumně korigovat :lol: Legrační byl i Poulíček, když se před zápasem zeptal předsedy slovenského fotbalového svazu, s jakou taktikou nastoupí tým na hřiště :lol:
Ale to ještě nic není, Euro na Primě budou komentovat mnohem horší kreatury - ještě štěstí, že to z Brna na stadion nebudu mít daleko.
Jsi-li něčím nesmírně roztrpčen nebo zkrušen, pak se rozpomeň, že lidský život je mžik a že všichni co nevidět odejdeme.
-Marcus Aurelius
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Kašlete na komentátory. Jde o to že jsme dali čtyři góly. Sice jeden vlastní ale i ten se počítá. Slováci aspoň nemají pocit úplného debaklu. Tím pádem mohu tento týden v pohodě na služební cesty a nebudu muset poslouchat nabubřelé řeči. :twisted:
Naposledy upravil(a) Neferit Sr. dne 19.11.2007 14:55, celkem upraveno 1 x.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

Tak redakce idnes hodnocení hráčů za derby se Slovenskemdocela nezvládla. Tedy samozřejmě, respektuji,že se jedná o její názor, ale těch úletů je tam docela hafo:)
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
SiNuHeT
Sigilan
Příspěvky: 544
Registrován: 30.9.2005 22:28
Bydliště: Lihový doom

Příspěvek od SiNuHeT »

Neferit Sr. píše:mohu tento týden v pohodě na služební cesty a nebudu muset poslouchat nabubřelé řeči. :twisted:
Já u "svého" zákazníka dnes narazil na neobvyklou povídavost, lidi byli takoví krotcí a i na silnicích bylo klidněji. Třeba to má s fotbalem nějakou souvislost, kdo ví. :think:
Jsi-li něčím nesmírně roztrpčen nebo zkrušen, pak se rozpomeň, že lidský život je mžik a že všichni co nevidět odejdeme.
-Marcus Aurelius
Uživatelský avatar
Pan Bača
Lim-Lim
Příspěvky: 401
Registrován: 30.9.2005 7:12
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pan Bača »

S touhle česko-slovenskou rivalitou mám docela pěkný zážitel. Když jsme hráli se Slovákama ve čtvrtfinále na olympiádě v Turíně (doufám, že to bylo tehdy), jezdil k nám na firmu zrovna stavbyvedoucí ze Skansky, který byl Slovák. Druhý den po zápase přijel, půl hodiny vyprávěl o tom, jak se "zesrali" a jací jsou ti Hosovci kokoti :)
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“