Sporty II

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Zakat
Sigilan
Příspěvky: 940
Registrován: 25.6.2006 19:19
Bydliště: Kavárna u ztracených snů...
Kontaktovat uživatele:

Re: Sporty II

Příspěvek od Zakat »

Tak Slováci prohráli. Jsem tak ... v šoku! :mrgreen:

Našim ale gratulace, hráli dobře, tedy spíš ve druhém poločase, první byl ještě takový nepřesný (zdravím Papadopoluse) a rozháraný.
The moon blinds my eye with opal cataracts
As I cut through the saw-mills and the stacks,
Leaping over the gully
Where I would one day take Lucy
Then wash up my hands in the gutter and the moon...
Uživatelský avatar
Minsc
Sigilan
Příspěvky: 323
Registrován: 19.5.2008 16:55
Bydliště: Celý Faerun je mým domovem!!!

Re: Sporty II

Příspěvek od Minsc »

Fotbal byl pěknej, jen nechápu, proč Neckyho nedává Hašek už od začátku, vždyť v každém repre-zápase vytáhne nějakou solidní akci!(prostě odchovanec Slavie ;-) )

No, Slováci nás zase zradili, ale na to jsem si již zvykl... Asi nechtěl imít tak silnýho soupeře v dalších fázích turnaje
"Měli bychom si odpočinout, Boo začíná veverkovatět", Minsc
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Zakat
Sigilan
Příspěvky: 940
Registrován: 25.6.2006 19:19
Bydliště: Kavárna u ztracených snů...
Kontaktovat uživatele:

Re: Sporty II

Příspěvek od Zakat »

Na druhou stranu Necidovi role žolíka sedí, prokazuje to jak v repre tak v klubu. Nicméně včera hrát od začátku asi měl, ale kdo mohl tušit, že bude Papadopulos hrát tužku.

Počkej, teď Slováci prohrajou i v Polsku, v baráži chytnou Portugalsko, Rusko nebo Francii a budou v rici :lol:
The moon blinds my eye with opal cataracts
As I cut through the saw-mills and the stacks,
Leaping over the gully
Where I would one day take Lucy
Then wash up my hands in the gutter and the moon...
Uživatelský avatar
Minsc
Sigilan
Příspěvky: 323
Registrován: 19.5.2008 16:55
Bydliště: Celý Faerun je mým domovem!!!

Re: Sporty II

Příspěvek od Minsc »

No, ne že bych to těm Slovákům přál.... :twisted:

Můžeme se jen modlit, že učitelé, prodavači a pekaři ze San Marina ukážou svou lepší stránku...

Jinak viděl jsem dnes Velkou Pardubickou a přistihl jsem se při tom, že mi začala rašit slza na víčku... Asi jsem už senilní, ale Váňovi jsem to hodně přál a měl jsem radost jako dítě, když ke konci zabral. Navíc to velice emotivně opepřil komentátor, bylo to jako v Naganu, když Vichnar zařval "Otevíráme zlatou bránu olympijského turnaje...." Prostě doják :cry:
"Měli bychom si odpočinout, Boo začíná veverkovatět", Minsc
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Re: Sporty II

Příspěvek od Vallun »

Zakat píše:Na druhou stranu Necidovi role žolíka sedí, prokazuje to jak v repre tak v klubu. Nicméně včera hrát od začátku asi měl, ale kdo mohl tušit, že bude Papadopulos hrát tužku.
Každý, kdo viděl alespoň jeden zápas Heerenveenu?;)

Pan Váňa umí;)
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Zakat
Sigilan
Příspěvky: 940
Registrován: 25.6.2006 19:19
Bydliště: Kavárna u ztracených snů...
Kontaktovat uživatele:

Re: Sporty II

Příspěvek od Zakat »

Vallun: On hraje špatně i v Heerenveenu? Pravda nevím, jak se mu tam daří a zda dává góly...

Váňa je machr, škoda že jsem letos na Velkou Pardubickou úplně zapoměl.
The moon blinds my eye with opal cataracts
As I cut through the saw-mills and the stacks,
Leaping over the gully
Where I would one day take Lucy
Then wash up my hands in the gutter and the moon...
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Re: Sporty II

Příspěvek od Vallun »

To ne, ale hraje tam úplně jinou pozici...a hraje "divně"...

To je škoda...já až dneska ve zprávách slyšel, co říkal koemntátor, protože celou cílovu rovinku jsem povzbuzoval :D
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Re: Sporty II

Příspěvek od Elessar »

Vyzerá to tak, že šťastena chce Slovensko na majstrovstvách sveta.
Naposledy upravil(a) Elessar dne 5.2.2011 13:40, celkem upraveno 1 x.
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Sporty II

Příspěvek od Jab »

Elessar píše:Vyzerá to tak, že šťastena chce Slovensko na majstrovstách sveta.
Řekl bych zejména dobrá ruka při výběru trenéra, kterýžto pak měl dobrou ruku při výběru hráčů. ;-) Nám naneštěstí pan Rada ukázal, jakou teď mají cenu ty jeho remízy.
Dost mě ale mrzí ta naše dnešní "Haškova" remíza. Když se podívám na tohle video, tak v zápase s Polskem hrál výborný Rosický a pak banda dřev. V dnešním zápase to bylo stejné. A nemohu si pomoci, ale ty naše "hvězdy" se mi (po zpackaném kvalifikaci asi nutně) zdají jako hodně přefouklé bubliny.
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Re: Sporty II

Příspěvek od Vallun »

Jab - Rosický hrál včera dobře? Finální přihrávka je zejména na něm a včera nedal ani jednu...celkově v tom týmu chyběl elán jít do urputné severoirské obrany, když to kluci pvoažovlai za zbytečné...Navíc Baroš se sice snaživě zapojoval do kombinace, jenže pak chyběl vepředu a v kombinaci je stejně houby platnej...Navíc z nováčků dostal pár minut akorát Hloušek, což je taky docela chyba...

Co se týče Slováků, tak to raději nehodlám komentovat, vzhledem k tomu, co jejich "fanoušci" houfně píšou do českých diskusích (ve smyslu, že to dopadlo zcela ideálně- oni mají účast a my houno...)
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Sporty II

Příspěvek od Jab »

Vallun píše:Co se týče Slováků, tak to raději nehodlám komentovat, vzhledem k tomu, co jejich "fanoušci" houfně píšou do českých diskusích (ve smyslu, že to dopadlo zcela ideálně- oni mají účast a my houno...)
Ale no tak ať si píší. Kvůli tomu, že jsme po mnoha letech nepostoupili na velký turnaj ČR nevybuchne. Ani nevím, proč by nám Slováci účast na MS nějak měli přát. Každého věc. Nicméně pokud teď mají někteří lidé potřebu zaplavovat servery svými nepřejícnými komentáři, pak to stále vypovídá jen o nich jako jednotlivcích. V tom smyslu, že vítěz by měl mít určitou úroveň. Ale chápu, že to některým Slovákům, kteří zatím rozhodně neměli důvody si na sportovní úspěchy "zvykat", bude ještě nějakou dobu trvat. Tak či tak to nejni problém národa. Miliony Slováků své poznámky teď na české weby nepíše. Alespoň doufám. :mrgreen:
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

Diskuse u článků a fórech nevalné úrovně jsou IMO, jak jsem již několikrát psal, strašný sraz póvlu všeho druhu. Svého času i servery zabývající se kulturistikou a bojovými sporty byly zaplaveny nenávistnými příspěvky lidí, kterým se ten který sport nelíbil.
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Re: Sporty II

Příspěvek od Sirine »

-no, ja tiež nepíšem :-D mám takú zásadu - fandiť víťazom a porazených nechať tak ;-) :roll: ( mimoto v rodine to inak nejde :-) )
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Sporty II

Příspěvek od Jab »

Tak komu teď budeme na MS 2010 fandit? Za mě to je Mexiko, Pobřeží slonoviny a z evropských pak Anglie a především Španělsko (vůbec by mně nevadilo, kdyby vyhráli i MS :-) ). Slováky nepíšu, ti jsou jasní. Většinou se jim ani fandit nechystám, ale vždycky to tak nějak dopadne, že jim nakonec fandím (pokud nehrají s ČR přirozeně). :-)
Uživatelský avatar
Zakat
Sigilan
Příspěvky: 940
Registrován: 25.6.2006 19:19
Bydliště: Kavárna u ztracených snů...
Kontaktovat uživatele:

Re: Sporty II

Příspěvek od Zakat »

Já rozhodně Španělsku, můj největší favorit na celkové prvenství. Zajímat mě budou i Maradonova Argentina, která postoupila ne tak suverénně jak se čekalo a samozřejmě Slovensko. Je to úplný nováček na velkých turnajích a může dopadnout jakkoliv od velkého překvapení (=postup ze skupiny) až po výprask (=skupina se Španělskem, Pobřežím Slonoviny a třeba Ruskem :mrgreen: , záleží oc na rozdělení týmů do košů při losu). No a postoupila i jedna zajímavá země ze střední ameriky, Honduras, nejspíš na úkor Kostariky (moc nevěřím, že v baráži vyřadí Uruguay). No a Anglie vyhoří tradičně ve čtvrtfinále na penalty :lol:

Naopak doufám, že Portugalsko ani nepostoupí, né že bych je neměl rád, jen nemám rád toho namyšleného frajera Ronalda. 8-)
The moon blinds my eye with opal cataracts
As I cut through the saw-mills and the stacks,
Leaping over the gully
Where I would one day take Lucy
Then wash up my hands in the gutter and the moon...
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“