Slintárna...

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Re: Slintárna...

Příspěvek od Cesare »

梦到内河 / Mung dou noi ho
Leslie Cheung (zpěv, režie, střih & výmluvné pohledy), Kazuhiro Nishijima (tanec & výmluvné pohledy).
Komorní, elegantní, vkusné, rafinovaně provokativní a sexy.
Prostě Leslie.
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
Javor
Sigilan
Příspěvky: 420
Registrován: 29.9.2005 20:43
Bydliště: Ve skleněné vitríně
Kontaktovat uživatele:

Re: Slintárna...

Příspěvek od Javor »

Obrázek
Feed your head
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

Javor: Perfektní obrázek i stránka :applause: Mám moc rád tenhle styl.
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Re: Slintárna...

Příspěvek od Cesare »

Melegant píše: Je pravda, že já nejsem empatický člověk. Jsem popravdě docela "zlý" člověk (uvozovky dělám proto, že mé chování či smýšlení je všeobecnou morálkou pokládáno za špatné, nicméně já v něm nevidím rozpor mezi svými hodnotami) a myslím si, že smrt lidem či světu je fajn, protože smrt je to jediné, co si lidstvo zaslouží.
Smrti se nevyhneme - určitě ne jako jednotlivci; a jako druh nás to bezpochyby čeká taky. Mluvit o tom, že si ji "zasloužíme" mi přijde dost mimo mísu. Zasloužíme si umřít asi tak, jako si naše děti zaslouží se narodit. Případné zúčtování s lidstvem mileráda přenechám koňovi (nebo komukoli s dostatečně velkou hlavou).
Celkem upřímně věřím v "žít a nechat žít" a snažím se propracovat k tomu, abych podle toho zadání i důsledně fungovala. (Pozor - žít a nechat žít není totéž jako "nechat žít a nechat se zabít"...) Agresivnější ideologie a postoje mě hodně berou z hlediska estetického a dramatického (viz moje poněkud zvrhlé zalíbení v legismu), ale přemýšlím (a hlavně cítím) jinak.
Melegant píše: Že zvládám (s pobavením!) sledovat podobná videa o mně vypovídá jediné - jsem sadista a neuvěřitelně mě těší sledovat utrpení. Tato stránka mé osobnosti je tedy čistě emocionální a s mým racionálním přesvědčením nemá co do činění (ani ho nešpiní).
Že se s tím zdá se docela s gustem chlubíš, o tobě IMHO vypovídá ještě víc... :think: ;-) Nicméně proti gustu nic.
BTW - viděla jsem u podobnýcvh videí hýkat smíchy nebo vykřikovat "ty krávo, huuustý" puberťáky, které spíš než ze sadismu podezírám z blbosti a poněkud videoherního vnímání reality. Netvrdím, že je to tvůj případ, jen naznačuju, že tvoje pobavené sledování utrpení o tobě může vypovídat hafo věcí a interpretovat se dá všelijak... :-P
Já osobně podobné věci sleduji se zaujetím pro morbidní detail, ale co přesně to o mně vypovídá, to si fakt netroufnu odhadnout.

OK.
Něco *pro mě* ke slintání.
Obrázek
Obrázek

Achaltekinskej kůň...
Obrázek
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Re: Slintárna...

Příspěvek od Cesare »

To s tím moudrákem znám.
Nedávno mě takhle trápil (naštěstí nenasadil ten nejzběsilejší kalibr), když jsem seděla na lince a snažila se lidem vnucovat kreditky.
Moudrák - ztuhlá čelist a bolavej krk, přetopená místnost, všude kolem automatizované hlasy operátorů a operátorek, vlastní hlas děsivě proměněný do automatizovaného hlasu operátorky aktivního telemarketingu, na lince ženská, která zatím kartu nechce, protože jí nedávno našli rakovinu a teď ji čeká chemo a kontroly a kontroly a chemo (a ještě se mi, chudinka, div neomlouvá), na druhým konci místnosti týpek, co se velmi nevybíravě vyjadřuje o klientech, který ho poslali do prdele, jako by se za tu svoji práci snad vůbec nestyděl - a vědomí, že si ještě minimálně nějakou dobu nemůžu dovolit s tímhle jobem prostě seknout.

To je momentálně moje peklo - doufám, že se v něm nezdržím dost dlouho na to, abych se propracovala k permanentnímu sebepohrdání... :anxious:
(Shang Yang by mě poslal orat pole lžící - v tom lepším případě... :anxious: )

Abych nebyla úplně off topic...
Obrázek
Obrázek
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Na tom videu mě vcelku pobavilo obutí pána s nožem, má na nohou cosi jako prestižky.

A já momentálně slintám nad prerafaelity.

John William Waterhouse

Echo and Narcissus
Obrázek

Miranda
Obrázek

Lady of Shaloth
Obrázek

John Everett Millais

Dew-Drenched Furze
Obrázek

James Wyatt and his Granddaughter Mary (nemohu si pomoci, ale tohle na mě působí tak mile starosvětsky pedofilním dojmem)
Obrázek

Ophelia
Obrázek
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Re: Slintárna...

Příspěvek od Cesare »

Prerafaelitama se nedá nic pokazit.
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Tarreb
Sigilan
Příspěvky: 752
Registrován: 17.9.2008 16:14

Re: Slintárna...

Příspěvek od Tarreb »

Melegant píše: Ja ja, citáty z Pána prstenů naroubované na dogmata "dobráctví" a humanismu. To jsou přesně věci, za které bych řezal hlavu. <žert - nebo ne?>
:roll: :applause:

Tak to ti nejspíš nezbývá než čekat na nějekáho kazatele morálky s motorovou pilou, který mě o naivitu připraví společně s hlavou. Jinka mě prosím zanech mému patetickému idealismu a nevědomosti...

Abych nebyl OT:

http://i.idnes.cz/08/081/gal/VES24dc74_31ONA28b.jpg ( mňam!! :-P )
Naposledy upravil(a) Tarreb dne 23.2.2010 8:46, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Re: Slintárna...

Příspěvek od Elessar »

Melegant: Obávam sa, že táto samoúčelná snaha ukázať Tvoje pohŕdanie všetkými hodnotami súčasnej spoločnosti Ťa skôr stavia na opačnú stranu šachovnice, než aby Ťa z nej dostala.

Moji obľúbení vizionári...
The Great Red Dragon and the Woman Clothed with the Sun, William Blake
Obrázek

The Artist's Hand, Alex Grey
Obrázek

Moji obľúbení kozmonauti
The Pioneers of the Drug Culture, RCarter
Obrázek

Moja obľúbená inkarnácia charizmy
Obrázek

Moje obľúbené lietajúce prasa
Obrázek

Môj obľúbený propagačný obrázok za práva homosexuálov
Obrázek

Môj obľúbený buddhista od FBI
Obrázek
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

Obrázek

A jaký je váš názor na Rytmusovo album?
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
PostTrauma
Sigilan
Příspěvky: 1256
Registrován: 6.8.2009 16:02
Bydliště: Asteroid B-612

Re: Slintárna...

Příspěvek od PostTrauma »

Carlos: To se nám snaží naznačit, že lidi jsou sračky? : ) Taková 2 na bristolské stupnici.
Marně se snažím přijít věcem na kloub, neboť většina věcí klouby vůbec nemá.
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

Mně to přijde mezi 6-7.

Nevím, co chtěl naznačit Rytmus originálním obalem. Autor tohoto však jasně naznačil, jak by měl cover vypadat, aby odrážel (ne)kvalitu na disku obsaženou ;-)
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
PostTrauma
Sigilan
Příspěvky: 1256
Registrován: 6.8.2009 16:02
Bydliště: Asteroid B-612

Re: Slintárna...

Příspěvek od PostTrauma »

Takže jsem to s tím hovnem trefil, tos mě potěšil : D A já si říkal, že se zas jen projeví můj pubertální smysl pro humor : )
Marně se snažím přijít věcem na kloub, neboť většina věcí klouby vůbec nemá.
Uživatelský avatar
CeBrk
Lim-Lim
Příspěvky: 136
Registrován: 29.9.2005 15:39

Re: Slintárna...

Příspěvek od CeBrk »

Pravděpodobně budu označen za zpátečníka a osobu jenž nejde s dobou a ignoruje nové trendy a témata, avšak to je asi tak vše, co s tím mohu dělat. Je mi jasné, že dnešní doba si žádá slintání nad extrémními světonázory, apokalypticky depresivním odsuzováním lidstva a sebeanalýzou duševních pochodů, téměř hodnou disertačních prací na téma deviace intelektuálů. Nicméně jak jsem již naznačil, já se přidržím klasiky a všem jedincům co nejdou s dobou a tudíž nejsou dostatečně cool, in a hustí, nabídnu k slintání něco postaršího, ba téměř až archaického... tedy fotografie osob převážně humanoidní konstrukce, jenž vynikají buď nadprůměrným estetičnem, či alespoň roztomilostí. A co je asi nejvíce šokující, mají všechny končetiny, včetně hlavy, na původních místech. Stejně tak nemohu přihlížejícím nabídnout dnes tak populární bysty splácané z hovínek, takže pokud by snad nepřítomnost násilí a exkrementů některé z progresivních sigilanů pohoršovala, jsou takto varováni předem.

Dosti však ironického a neobjektivního úvodu. Na rozdíl od mé poslední slintající galerie, je tato v lecčem odlišná. Hlavně v menší pestrosti... alespoň co se týče původního umístění. Zatímco posledně jsem sáhl do svého léta schraňovaného offline archivu, nyní bude většina galerie převzata z jistého fotografického webu, na nějž jsem před časem náhodou narazil a jeho jméno a link si inteligentně nepoznamenal. Naštěstí některé zajímavější obrázky mi utkvěly na pevném disku. Ačkoli šlo o web zaměřený na fotografie jakéhokoli obsahu, já se zde klasicky omezím (jsem totiž omezejen) jen na humanoidní formy života. Pro přehlednost si je dovolím rozdělit do dvou kategorií.

1) Estetično - ženy, to je klasika k niž není co dodat

Poupě - Některé jemnější ženy svou ladností nejen květiny připomínají, ale dokonce s nimi i ladí
Pohled - Není tomu tak dávno, co po mě jistá dívka na ulici podobným pohledem rovněž hodila... až za chvíli jsem shledal, že hledí na jakého si mladíka za mnou, jenž mi nebyl vůbec podobný...
Green look - I téměř klasická "black and white" fotografie dokáže být velice barevná
Baletky - Zvláštní, to co by mě zlomilo páteř, může u jíných vypadat půvabně
Atmosféra - Tahle fotografie by mohla s klidem sloužit v encyklopedii jako vizuální ztvárnění slova atmosféra
Lávka - Zepředu to možná vypadá ještě lépe, ale člověk nemůže chtít všechno
Lavička a obilí - ... a žena je tam taky
Rozcvička - Cvičme s úsměvem
Žaluzie - No dobrá, tahle fotografie je spíš než estetická, erotická. Budiž mi to místními puritány prominuto
Kuk - kuk
Zrzka - Vypadá jako by přemýšlela, ale jak znám ženy - a že je neznám - určitě to už má promyšlené...
Light going through glass - Název hovoří jasně. Nenechte se rozptylovat nežádoucí přítomností jaké si dívky, tady jde o sklo a světlo
Mašina - A nepovolí a nepovolí
Po ránu - má ránu
Ranní Slunko - má efekt nikoli nepodobný rentgenu
Jablka - jezte jablka, jsou zdravá
Moře poprvé
A podruhé
Nebudit - Spánkem ku kráse
Nastupovat - Plán jak postavit naši železniční dopravu na nohy se přímo nabízí
Sprcha - Dobrá, uznávám, i tady promluvily spíše hormony, než cit pro estetiku...
Zrzka - A pro změnu něco nereálného
Impression - Roge, to je jistota
Tanga - Uplně se mi z toho zatočila hlava, dokonce i hladinu vidím nějak nakřivo
Špína - Umístěním ženy do nečistého prostředí stoupnou její půvaby o hodnotu rovnou okolnímu nepořádku
Protažení poprvé
A podruhé


2) Roztomilost - jak už to na podobných fotografických serverech bývá, obsahují spoustu fotografií osob nižšího věku... a občas se některé vskutku povedou

Liška - Jako reklama na Firefox by to také nebylo špatné... beztak si lišku a pandu červenou dnes lidé běžně pletou
Baletky - I v mladém věku se dá na jiné shlížet z hůry
Andílek
Lachtan - Hloupé dítě a hravý lachtan... nebo naopak
Molo
Družičky - Správně, ze svateb je třeba zdrhat
Hele! - A nepodívá se a nepodívá
Profil
Pohled - Zdá se mi že v jejím zraku vidím odraz fotografa
Emotion - a tady vidím slzu
Vietnamky
Kašna
Naposledy upravil(a) CeBrk dne 18.3.2010 23:34, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

Pro ty oči šel bych světa kraj. No, možná i pro celou Scullyovou.

Obrázek

Výborné album, supr obal.

Obrázek

Totéž platí i o tomhle CD.

Obrázek
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“