Jakou školu navštěvujete?

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět

Na jakou školu chodíte?

Na ZŠ
6
8%
Na SŠ
31
40%
Na VOŠ
1
1%
Na VŠ
22
28%
Jsem nezaměstnaný
1
1%
Již pracuji
17
22%
 
Celkem hlasů: 78

Uživatelský avatar
PostTrauma
Sigilan
Příspěvky: 1256
Registrován: 6.8.2009 16:02
Bydliště: Asteroid B-612

Re: Jakou školu navštěvujete?

Příspěvek od PostTrauma »

Tak říká se, že třeba psychologie je lepší v Brně a že takové ČVUT nemá u nás konkurenci. Ať už je to jakkoliv, tak si myslím, že Praha (UK) těží dost z toho, že má jméno - což je docela logické, pokud se na to nespoléhá.

Nevím, jestli mám zmiňovat plzeňskou právnickou fakultu : )
Marně se snažím přijít věcem na kloub, neboť většina věcí klouby vůbec nemá.
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Jakou školu studujete? 2 (ke spojení)

Příspěvek od Carlos »

Děkuji pěkně.

Mimochodem, ta stránka je dobrá. Jen tak si pročítám hlášky a přemýšlím, že si na ústeckých kolejích najdu nějakou partu, která hraje stolní RPG :think:
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
PostTrauma
Sigilan
Příspěvky: 1256
Registrován: 6.8.2009 16:02
Bydliště: Asteroid B-612

Re: Oblíbená NPC, vaše družina...

Příspěvek od PostTrauma »

No, já jsem teď nestíhal odepisovat. Než jsem to trochu sesumíroval, tak byly tři další příspěvky : ) Asi bych měl reagovat kratším proslovem než byl původní příspěvek : )

Carlos: Netřeba ani stolu, my jsme hráli ústní RPG - jediné pravidlo je DM : )

Tarreb: Řekl bych, že normální lidi mají lepší věci na práci než dsikutovat imaginární světy : )
Marně se snažím přijít věcem na kloub, neboť většina věcí klouby vůbec nemá.
ЇЯMA

Re: Oblíbená NPC, vaše družina...

Příspěvek od ЇЯMA »

Carlos: Ústí nad Labem? Tam studuju (FSE). Jinak, BG mam v imagi neustále na PC po ruce se všema modifikacema D: klasika
Tarreb: Jo, jinak jo, dokonce i Aerie mi přijde ještě otravnější. Každopádně, Viconie splnuje všechny mý požadavky na společnici mých neutrálně zlých hrdinů (koneckonců je taky NE).
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

IRMA: Přesně tam. Já studuju FF, 2. ročník.
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
ЇЯMA

Re: Oblíbená NPC, vaše družina...

Příspěvek od ЇЯMA »

Hmmm.. Tak tam by mě přesně nikdo nedostal. Škoda že ujep nemá fakultu něco jako matfyz to bych bral hned.
Dělam první ročník, zívačka. Třeba se potkáme, i když spíš ne.
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

No, já se tam zas až tak moc nevyskytuju - teda jako u vás na fakultě. Občas si tam jdu pro knížky. Já nemám rád matematiku a ani výpočetní část fyziky, čili kamkoli, kde se počítá, by mě nikdo nedostal :mrgreen:
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
ЇЯMA

Re: Oblíbená NPC, vaše družina...

Příspěvek od ЇЯMA »

U vás sem nikdy nebyl, no taky žejo, politologie mě nudí a filozofie je podle me pavěda pro lidi co neovládaj logický myšlení a matematiku. Filozofové zas rádi říkají že jim logaritmy a integrály k ničemu nejsou.. Každej má něco.
Uživatelský avatar
Javor
Sigilan
Příspěvky: 420
Registrován: 29.9.2005 20:43
Bydliště: Ve skleněné vitríně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Javor »

ЇЯMA píše:U vás sem nikdy nebyl, no taky žejo, politologie mě nudí a filozofie je podle me pavěda pro lidi co neovládaj logický myšlení a matematiku.
A že jsou ti filosofové teda chudáci, když se logiku mají minimálně dva semestry. :roll:
Feed your head
ЇЯMA

Re: Jakou školu studujete? 2 (ke spojení)

Příspěvek od ЇЯMA »

Podívej, já tyhle debaty vedl už snad stokrát, vždycky jsem se dostal do bodu kdy filozof akorát omílal svoje myšlenky BEZ JAKÝHOKOLI DŮKAZU a nedokázal odpovědět na žádnou z mojich otázek, a nemyslim že s tebou bych to dovedl dál, takže rovnou:

Až mi filozof LOGICKY odvodí vzorec pro vzdálenost bodu od přímky z analitické geometrie (je to primitivní použití logiky), budu pokračovat. Do té doby považuju tuhle diskuzi za bezpředmětnou a veškerý tvý argumenty za nepodložený.
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

Heh, ještě dobře, že přímo filosofii nestuduji (mám ke koncepci studia filosofie spoustu výhrad). Mými obory jsou politologie a společenské vědy.

Ale Javor má pravdu - logika je součástí filosofie. Každý na filosofické fakultě musí mít alespoň základy logiky (semestr).

IRMA: Chceš-li soudit nějakou skupinu, radši si zjisti, kdo do ní ve skutečnosti patří a čím se zabývá, jinak jsi potom za idiota - filosofové se nebaví jen o myšlenkách. Jejich práce má výsledky, i když pro tebe jsou třeba nepostřehnutelné, jsou však dost podstatné ;-)

EDIT:
Ty logiku, teď jsi mě naštval. Jak se zdá, používáš slova logika, aniž bys věděl, co znamená. Ano, matematika možná může být považována za královnu věd, ale ty se smiř s tím, že bez filosofie a bez spousty dalších věd bys byl jen opičák. Opičáci sice můžou mít schopnost spočítat logaritmus bůhvíjakého nesmyslu, ale k čemu jim to bude samo o sobě? Nestav nic nad cokoli, dokud všechno neovládneš, protože pak plkáš nepodložené nesmysly ty!
Naposledy upravil(a) Carlos dne 14.1.2010 0:13, celkem upraveno 1 x.
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
ЇЯMA

Re: Jakou školu navštěvujete?

Příspěvek od ЇЯMA »

A muzes zmínit příklad? Navíc, ještě jsem neviděl opravdový filozofický důkaz něčeho jiného než co člověk prostě vidí kolem sebe, pro mě za mě názor idiota, já taky nevidim lidi růžově.

Jinak, společenský vědy taky nesnášim, ale řikam, každej má něco. Pro mě je srovnávání těhle empirických vědomostí založených na vzorku společnosti se složitostí opravdu průkazných teorií třeba v matice naprosto nemístný, pro tebe je zajímavější sledovat mraveniště (obrazně).
Uživatelský avatar
PostTrauma
Sigilan
Příspěvky: 1256
Registrován: 6.8.2009 16:02
Bydliště: Asteroid B-612

Re: Jakou školu navštěvujete?

Příspěvek od PostTrauma »

Btw na FF jsou i archeologové, sociologové, jazykovědci, vztahaři a další havěť : ) (a matika i fyzika se odštěpily právě od filosofie, první vědy, jen tak pro zajímavost)

Carlos: U nás na FF ZČU nemusíme mít logiku ani nic podobného, pokud vím.
Marně se snažím přijít věcem na kloub, neboť většina věcí klouby vůbec nemá.
ЇЯMA

Re: Jakou školu navštěvujete?

Příspěvek od ЇЯMA »

PostTrauma píše:matika i fyzika se odštěpily právě od filosofie
Já vím.
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Re: Jakou školu navštěvujete?

Příspěvek od Carlos »

Ono je to různé. Zapomněl jsem připsat, že se to týká UJEPu. My máme třeba jazykovědce na pajďáku, to je většinou na konkrétní universitě.
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“