Jakou školu navštěvujete?

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět

Na jakou školu chodíte?

Na ZŠ
6
8%
Na SŠ
31
40%
Na VOŠ
1
1%
Na VŠ
22
28%
Jsem nezaměstnaný
1
1%
Již pracuji
17
22%
 
Celkem hlasů: 78

Uživatelský avatar
durana
Sigilan
Příspěvky: 281
Registrován: 28.4.2006 20:08
Bydliště: Earth:/Europe/ Slovakia/Martin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od durana »

Bilingválne gymnázium v Žiline. Francúzština. 2. ročník.
Celkom v poho škola len to dochádzanie z Martina...
A ešte k tomu som v triede, ktorá má 28 žiakov a som jeden z 5 chalanov. To sa ešte dá, ale mi sme zmiešaná trieda so študentmi španielčiny, a asi 20 hodín týždenne počas fr hodín som jediný chalan medzi 20 babami. Má to aj svoje výhody, ale hlavne tam je dobrá nuda. A keď si predstavíte tu náladovosť dievčat*20= skutočný masakermasaker.
And if that Mocking Bird don’t sing and that ring don’t shine
I’ma break that birdie’s neck, I’ll go back to the Jeweler
Who sold it to ya
And make him eat every carat
Don’t fuck with dad.
Uživatelský avatar
Tafif
Sigilan
Příspěvky: 1140
Registrován: 10.10.2005 22:41
Bydliště: Za devatero horami...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tafif »

Ajantis: Dovolil bych si doporučit nepovinný předmět, týkající se právní praxe (název nevím). Vyučuje ho Cepl; případně Ceplová; případně jiní údajně zajímaví maníci.

Jakou školu navštěvuji? Hroznou, to mi věřte.
Hole mágů to nejsou přeludy,
bývají na konci zdobeny žaludy.
Uživatelský avatar
Ta'avar
Sigilan
Příspěvky: 10
Registrován: 29.6.2006 14:38

Příspěvek od Ta'avar »

Ja chodim do "Sna kazdeho chalana kde sa to hmyry peknymi babami" NA Obchodnu akademiu v Martine.
Obrázek
Uživatelský avatar
Javor
Sigilan
Příspěvky: 420
Registrován: 29.9.2005 20:43
Bydliště: Ve skleněné vitríně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Javor »

Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, či jak se to jmenuje, oni to pořád mění. Údajně jden z nejlepších vzdělávacích ústavů v celičké Ostravě, jenže co si má počít člověk, který má s každým školním dnem čím dál méně rád techniku a vše, co se jí týká
Feed your head
Uživatelský avatar
Trandul
Sigilan
Příspěvky: 540
Registrován: 26.10.2005 19:16

Příspěvek od Trandul »

Základní škola Truhlářsaká 8. ročník.
Jak jste to mohli se mnou vydržet? Já byl tak strašně blbej. :-D
-------------------------------------------
Flower power
Uživatelský avatar
Firkraag
Sigilan
Příspěvky: 1131
Registrován: 29.9.2005 19:31
Bydliště: Umar Hill's
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Firkraag »

Mno chyby mi tu SOU 8-)
Ale nastesti uz pracuju.. Teda ne nastesti.. Bohuzel. Doma je doma :twisted:
Když jsem byl malý, byl jsem namyšlený…. ale teď už nemám chybu.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Ta'avar píše:Ja chodim do "Sna kazdeho chalana kde sa to hmyry peknymi babami"
Hmmm, že by reklama na VŠCHT? :think: :mrgreen:

krokodile: Heh, FCHT je zlo :twisted: No, dobře, není, ale ty syntézy zcela určitě :lol:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

Neferit sr.: no já taky přemýšlela o studium historie, ale pravda, že poslední dobou jsem moc nečetla, takže bych na to momentálně měla příliš málo znalostí. Už jsem se sice dívala, jaké jsou možnosti, ale celkem mě odradilo podání životopisu. Co bych tam psala? Je taky fakt, že jsem na tom dost špatně s jazyky, to bych určitě měla vylepšit. Taky bych ráda se více dozvěděla o počítačích a nevadila by mi ani elektrotechnika. No prostě se chci učit něco nového, něco se dozvědět a snažit se také, aby mi nezakrněla šedá kůra mozková.
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Geralt
Šifrovač
Příspěvky: 810
Registrován: 9.2.2006 20:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Geralt »

Vanda: Historie je úžasná, alespoň mě osobně baví (viz výše). Nicméně je to opravdu o tom "mít načteno", jak píšeš. Bohužel (alespoň na FFUK) se razí tato cesta "číst, číst a číst" a na diskuzi zůstane čas zřídka. Znalostí se neboj - sám jsem překvapen, jak to do mě dokázali nasypat - či spíše mě donutit, abych si to nasypal do hlavy sám. A to věz, že píle není mou silnou stránkou. :lol: Především jde o to jít tam již s konkrétní představou, čemu se chceš hlouběji věnovat. Mít nějakou specializaci (či lépe řečeno úchylku) - např. franskou říši a tím se zabývat zuby nehty. :-)
Je to fajn studovat jako koníček, klidně i při práci. Horší už je, když se tím chceš živit. Platové ohodnocení nic moc a vyhlídky na zaměstnání také nejsou tak lukrativní jako na jiných oborech.
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Já chtěl historii studovat skoro po celých 8 let na gymplu, ale i kvůli tomu, co říká Geralt a ne zrovna kvalitou proslaveným VŠ - zvláště historie v Brně je katastrofální - jsem se rozhodl pouze pro letmější schůzky s ní na právech. Přece jen je to všestrannější škola.
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sirine »

ukončena spšch, teď zaměstnána (jak dlouho ještě?) a samovzdělávání v kurzu konverzační angličtiny.... :lol: 8-)
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
LORD celadrius
Sigilan
Příspěvky: 153
Registrován: 31.5.2006 17:28
Bydliště: Sedmé nebe
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LORD celadrius »

Chodim na základní školu Truhlářskou(myslim že adresu a telefon nepotřebujete).Do 8.A.(Hrozná třída a hrozná třídní učitelka).Už se těšim na devátou.(odejde většina d****ů z naší třídy)
Neodkládej na zítra co můžeš odložit na pozítří.
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

zatím konkrétní úchylku na historii nemám (možná tak dějiny Anglie a Španělska), pravda je, že živit se tím asi fakt nedá. Nejlepší kombinace školy by byla nějaká jenž se zabývá historií, jazyky a popřípadě výpočetní technikou. Nevíte o nějaké? :-)
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Uživatelský avatar
emo_freak
Sigilan
Příspěvky: 309
Registrován: 29.9.2005 21:39
Bydliště: Ohio
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od emo_freak »

Vanda píše:zatím konkrétní úchylku na historii nemám (možná tak dějiny Anglie a Španělska), pravda je, že živit se tím asi fakt nedá. Nejlepší kombinace školy by byla nějaká jenž se zabývá historií, jazyky a popřípadě výpočetní technikou. Nevíte o nějaké? :-)
Treba naka zahranicni skola, kde vyucujou dejiny vypocetni techniky :P
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

Dějiny výpočetní techniky jsou součástí už středoškolské výuky a fatk na to stačí jedna hodina. Tam opravdu žádná dlouhá a obsáhlá historie není. :lol:
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“