Jakou školu navštěvujete?

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět

Na jakou školu chodíte?

Na ZŠ
6
8%
Na SŠ
31
40%
Na VOŠ
1
1%
Na VŠ
22
28%
Jsem nezaměstnaný
1
1%
Již pracuji
17
22%
 
Celkem hlasů: 78

Uživatelský avatar
Idaho
Sigilan
Příspěvky: 313
Registrován: 10.7.2006 19:48
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

Vypočetní technika má nějaké dějiny? To jako: obrovská místnost - menší místnost - opravdu maličký sklípek - velká bedna - mála bedna .... :lol:

OŠ a SOU SČMSD s.r.o
Obchodník s rosšířenou výukou výpočetní techniky + programování v Imaginu a cer. ECDL
Uživatelský avatar
wosmahl
Sigilan
Příspěvky: 399
Registrován: 2.3.2006 14:34
Bydliště: Kárlsbád
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wosmahl »

TAk já navštěvuju kvartu Prvního českého gymnázia v Karlových Varech,před tim sem chodil 2roky na základku do Prahy a pak 3 roky na ZŠ truhlářská ve Staré roli. Gympl je celkem pohodová škola ale štve mě :1)budou jí rekonstruovat tušim až za 3 roky tj: moc si opravený školy neužiju, 2)někteří učitelé a spolužáci taky nejsou zrovna super.
Quand trois poules vont aux champs,
La premiére va devant
La seconde suit la premiére
La troisième va derrière.
Uživatelský avatar
Wendeee
Sigilan
Příspěvky: 266
Registrován: 2.10.2005 9:05
Bydliště: Taboard/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendeee »

ČVUT Fakulta strojní, druhej ročník, a sem radostně bez koleje, úchvatné :lol:
Peace on you too you son of a beach!!:-P
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

MFF UK zatím první ročník. (Nezbaví se mě, byť se snaží.)
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
Grakchus
Sigilan
Příspěvky: 48
Registrován: 18.7.2006 16:12

Příspěvek od Grakchus »

gympl - ve třetáku a strasne me to tam baví..je to i partou lidi, ze jsme se suprove sesli
Uživatelský avatar
Artemis Entreri
Sigilan
Příspěvky: 368
Registrován: 7.9.2007 18:53
Bydliště: Kalimport
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Artemis Entreri »

právě jsem si prohlížel fotky lidu sigilského a zjistil jsem že KOFI- chan navštěvoval stejnou SŠ do která ted chodim prvnim rokem já tedi SOS podnikatelská prostějov :-D
Obrázek

With each kill I grow wiser, and with added wisdom I grow stronger.

Artemis Entreri
Uživatelský avatar
SneZhulak
Sigilan
Příspěvky: 344
Registrován: 8.10.2005 8:13
Bydliště: vlastní hlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SneZhulak »

GJW (gymnázium Jiřího Wolkera) škola s "nejvyšším průměrným iq v pv" neskutečná komedie a ironická vyboulenina našeho města...denně cca 10% studentů(5% učitelů) v hodinách skuření někdy i ožralí(především ti učitelé). Jinak líheň všemožných divadelníků, muzikantů, pisálků...ale i šprtů a hip-hoperům.
težko pochopit, že chápu vše, protože mi nezbýva nic jiného než nechápát nic
Uživatelský avatar
Artemis Entreri
Sigilan
Příspěvky: 368
Registrován: 7.9.2007 18:53
Bydliště: Kalimport
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Artemis Entreri »

SneZhulak píše:GJW (gymnázium Jiřího Wolkera) škola s "nejvyšším průměrným iq v pv" neskutečná komedie a ironická vyboulenina našeho města...denně cca 10% studentů(5% učitelů) v hodinách skuření někdy i ožralí(především ti učitelé). Jinak líheň všemožných divadelníků, muzikantů, pisálků...ale i šprtů a hip-hoperům.
hmm a ty patris kam
Obrázek

With each kill I grow wiser, and with added wisdom I grow stronger.

Artemis Entreri
Uživatelský avatar
SneZhulak
Sigilan
Příspěvky: 344
Registrován: 8.10.2005 8:13
Bydliště: vlastní hlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SneZhulak »

Těžko říct, hraju si možná tak trochu svoji ligu, ale určitě mám blíž k těm umělecky zaměřeným...
težko pochopit, že chápu vše, protože mi nezbýva nic jiného než nechápát nic
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Souhlasím GJW je elitní formace prostějovského vzdělávání. Kdyby tam chodila Neferit, asi bych do 45 let zešedivěl nebo dokonce přišel o zbytky vlasového porostu.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

Gymnázium Most (4. ročník) - v současné době pod vedením fašistického diktátora, ale s pochopením pro naše kouř-pauzy, chlast-pauzy a samozřejmě mé oblíbené huli-huli-pauzy. Taky můžeme jezdit po chodbách na skateboardech a využívat výhod pohostinského zařízení Veronika, které je moudře postaveno mezi Budovou 1 a Budovou 2 - náš gympl je rozdělen asi 100m dírou mezi budovami.
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

priemyslovka elektrotechnicka v kosiciach :-D je to skratka bordel... vela profakov su, ehm alkoholici... priblizne polovica skoly uziva drogy(alkohol, cigarety, marihuana, koks, heroin) a v pohode a im tam dari :lol:
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Ještě jsem to tu nepsal? Nu, tak není to nová informace, průmyslovka v Ostravě... každý děláme chyby, ale letos snad maturuju, tak to peklo skončí.
Uživatelský avatar
Katie
Sigilan
Příspěvky: 56
Registrován: 18.6.2006 13:40
Bydliště: Close to you... lurking in the shadows... watching your every move
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Katie »

MFF UK pátý ročník, a zbavit se mě nesnaží, čekají že dobrovolně odejdu. Ale to se spletli. :twisted:
Pracovat musím bohužel taky, páč člověk musí z něco platit tu kolej a jídlo. :-?
Obrázek
UNIX is user friendly, it's just picky about who it's friends are.

Kousátko
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Univerzity, fakulty... (prozatím nechat téma samostatně)

Příspěvek od MCZ »

Vallun píše:
- Udělám maturitu a půjdu na vysokou.
Tak k tomu ti držím palce;)
Díky.

Takže, jak jsem již minimálně tady naznačoval, chystám se na vysokou. Netrvalo mi ani moc dlouho rozhodnout se, na jakou školu určitě nepůjdu; ani za nic bych nepodal přihlášku na fakultu čistě zaměřenou na informatiku/elektrotechniku, spíše mě lákají humanitněji orientované obory.

Jako místo preferuji Prahu, důvody asi netřeba více rozebírat (možnosti, zaměstnanost, Sigilané, památky...). Pár fakult/oborů jsem si již vytipoval, a protože navštěvujete (navštěvovali jste) různorodé školy, doufám, že my k tomu případně budete moci říci více než informační "letáčky". Co má cenu, co nemá, co je obtížné, v čem budu mít jako "odpadlý" student elektro-školy příliš velký handicap atd. Ne, že bych tedy svěřoval svou budoucnost do vašich rukou, nicméně nějaký přínos by pro mě vaše případné rady a poznámky přeci jen mohli mít. Tedy do toho:

UK - Fakulta humanitních studií: Studium humanitní vzdělanosti
Taková všehochuť, jako jediný ze zajímavějších navazujících oborů mi přijde Elektronická kultura a sémiotika.

UK - Fakulta sociálních věd: Mediální a komunikační studia (obor Mediální studia)

UK - Filozofický fakulta:
- Obecná teorie a dějiny umění a kultury (dějiny umění) - tady třeba právě vůbec nevím, jestli má o tomhle oboru cenu uvažovat, když jsem nenavštěvoval uměleckou školu
- Obecná teorie a dějiny umění a kultury (filmová studia) - tohle je úlet :mrgreen: , dál...
- Filozofie (filozofie) - "jistota". Filozofie mi přijde hodně zajímavá, důležitá, ovšem mám problém si představit své uplatnění pouze s filozofickým titulem
- Historické vědy (historie) - opět, historie může být MOC zajímavá (podobně třeba archeologie), mám ale vůbec šanci?

Nu, to to bude prozatím vše. Nejlépe vypadá Filozofická fakulta, kde je opravdu z čeho vybírat. Jednu přihlášku zřejmě podám i do Ostravy, kde však maximálně "obyčejná" filozofická fakulta, pokud si vzpomínám. O Brnu ani moc neuvažuji.
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“