Stížnosti na všechno II

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Re: Stížnosti na všechno II

Příspěvek od MCZ »

Ajantis: Z mnou zkoušených "velkých" eshopů už věřím snad jen Xzone; tedy zatím jsem s nimi neměl problém. Jen škoda těch ceny, ale jsou horší (Dreamfall - na megahrách za 129 Kč vs. Xz za 199 Kč vs. u JRC za 459 Kč...).

sevencreature: ano, komunikují, to je plus. Takže jsem byl upozorněn, že úplně dole je nenápadný text "Obrázky mají pouze informativní charakter" a je dobré se tak vždy dopředu pro jistotu ptát; to pěkně děkuju - je tak těžké uvést tu edici aspoň v názvu nebo popisu hry?

Jinak za spolehlivý shop ještě pokládám v souvislosti s KOTORy zmíněný Tam Bazaar, i když ceny jsou tam občas také někdy zvláštní, ale zase má trochu jiný záběr a dají se tam sehnat i věci, co jinde ne (a doba dodání je dost rychlá). Na hardware pak zásadně alfacomp.cz - jednak je tu dobrá spolehlivost (i když reklamaci jsem tam ještě nevyřizoval) a pak se jedná o technicky jeden z nejlepších shopů, co jsem viděl - mám namysli třeba inteligentní filtrování zboží, přehledné kategorie apod. Též ceny jsou fajn (Czech Computer či Alza se mohou jít zakopat).
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

MCZ: Call of Cthulhu jsem si cca před rokem kupoval z Fun Store a tam prodávali „normální“ edici. Můžeš se tedy zkusit zeptat ještě tam.
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Re: Stížnosti na všechno II

Příspěvek od MCZ »

yenn: též G4U. Všichni se za to asi stydí :-)

Ale už jsem to někde snad objevil. Tolik úsilí, snad to bude stát za to...
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Stížnosti na všechno II

Příspěvek od Jab »

Já mám zase poslední dobou fajn zkušenosti s tím playonem. Ale je pravda, že kdysá mně jednu hru dodávali asi tři měsíce. Ještě ke všemu poté, co jsem objednávku naštvaně zrušil (asi po měsíci), tak mi hra za další dva měsíce přišla. Samozřejmě jsem zásilku nepřevzal a vysvětlil jim, ať si to strčí za klobouk. Od té doby ale v poho. :-)
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Re: Stížnosti na všechno II

Příspěvek od Sirine »

- a jo, vánoce... :wall: kde je ta pohoda? pěšky nebo vozem - je to stejné :wall: nabručené obličeje, zácpy, vraždy a nastávající hladomor :think: a to bych měla zrušit ježíška, páč dárky nosí... :-?
- ach jo (letos padám na kokos)
- ale ježíšek žije (a proč taky ne, kdo věří, ví, že jo?) a nosí dárky dle vlastního klíče 8-)

- stěžuji si vlastně na lidi a svou neschopnost něco s tím dělat (možná by pomohl klaunský nos a pár granátů - pak by se zcela jistě rozpomněli, že vánoce jsou o pohodě ne o obíhání supermarketů... :naughty: )

- taky si stěžuji na ty utrápené a nevěřící obličeje těch, co koukali na mých 20 rohlíků v tom obrovitém vozíků, když jim ten jejich vozím nestačil :think:

- a stěžuji si na sebe, že si stěžuji....ach jo :angel: 8-)
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Re: Stížnosti na všechno II

Příspěvek od Cesare »

Tenhle semestr byl poněkud ukrutnej a zkouškový se evidentně ponese v podobným duchu.
Tak k*revsky chudá nabídka kurzů už tu docela dlouho nebyla - a poté, co jsem strávila čtvrt roku vysedáváním na seminářích, který byly až na výjimky vesměs o hovně, jsem teď nucena plýtvat svou čtenářskou energií na věci, který mě nikterak nezajímají - a pomalu začít sbírat síly na psaní esejů o... Víte o čem.
Mám tady hromadu zajímavejch publikací o historii, na disku se mi válí překlady wuxia románů, který si chci přečíst, nemluvě o mých dlouhodobých plánech na dohnání alespoň těch nejelementárnějších restů v oblasti SF/F/H...
Co jsem na škole najela na literární semináře, tak nějak míň čtu ve volným, nestudijním čase... Nicméně donedávna školní četba vesměs stála za to. Tenhle semestr se přihodilo po dlouhý době poprvý, že víc než polovina toho, co čtu do školy, je pro mě osobně bolestivou ztrátou času. Austenovou počínaje a Sayersovou konče. :evil:
A poprvý po dlouhý době mě škola dlouhodobě nebaví. :-x

Asi jsem na študiích prostě už moc dlouho...
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Re: Stížnosti na všechno II

Příspěvek od Sirine »

-tak - starý rok je pomalu v trapu, celkově stál za nic :wall: a nový rok, který kope do dveří bude stát za nic nejspíš taky :wall:
- jo všeobecná depréze :think: :-?
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Re: Stížnosti na všechno II

Příspěvek od Sirine »

-žádná změna :think: a nástup k horšímu (asi) :wall: ať žije hospodářská krize :-| :-?
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Stížnosti na všechno II

Příspěvek od Jab »

Tedy to nové album od Tiamat je hotová příšernost. Zkoušel jsem si to pustit k učení a nevím, co mě štvalo více. :-?
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Re: Stížnosti na všechno II

Příspěvek od Cesare »

Mojí psychice by opravdu hodně prospělo, kdyby s sebou Loudová mrskla a hodila výsledky testu z Malířství 19. století do ISu. Mám skoro určitě F, ale dokud mi to políčko nezčervená, mám dost velkej problém přinutit se těma malířema znovu zabývat - a opravnej termín je v úterý (že já idiot nešla na ten test minulej tejden :roll: )...
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
Tafif
Sigilan
Příspěvky: 1140
Registrován: 10.10.2005 22:41
Bydliště: Za devatero horami...
Kontaktovat uživatele:

Re: Stížnosti na všechno II

Příspěvek od Tafif »

Cesare: Netěšila tě alespoň čínština? Nedávno jsem četl, že jsi tam chodila.
Hole mágů to nejsou přeludy,
bývají na konci zdobeny žaludy.
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Re: Stížnosti na všechno II

Příspěvek od Sirine »

- ještě týden davové firemní psychózy a pak se uvidí :?: možná z vedení konečně něco řeknou (i když to bude znít asi takto:"....bla, bla, bla....je nám líto....bla,bla,bla....za dva měsíce je konec....bla,bla...bla....") :-?
- dokud mě neřeknou finíto, sama jen tak nepůjdu :think: 8-)
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Re: Stížnosti na všechno II

Příspěvek od Cesare »

Tafif píše:Cesare: Netěšila tě alespoň čínština? Nedávno jsem četl, že jsi tam chodila.
Ta mě bavila velmi (a hodlám v ní pokračovat, když to půjde) - ale byla jaksi v menšině...;-) Na mateřským oboru to snad až na jednoho úterního Vanderziela a občasný závany akademickýho šílenství v Drábkově semináři stálo za vyliž.
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
Saruman
Dabus
Příspěvky: 397
Registrován: 28.9.2005 17:19
Bydliště: Orthank

Re: Stížnosti na všechno II

Příspěvek od Saruman »

Stěžuji si na fórum Vaultu Šílené Brahmíny. Už několik dní je mimo provoz, takže se na něj nemohu dostat a začíná mě to vážně... hej, počkat!

Vlastně jsem docela šťastný. :-D
If king at noon says it's night,
Exclaim: Behold! the moon, the stars!

Persian saying
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Re: Stížnosti na všechno II

Příspěvek od MCZ »

A nebavili jsme se to na posledním srazu mj. o cenzuře internetu? :think:
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“