Stížnosti na všechno II

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Minsc
Sigilan
Příspěvky: 323
Registrován: 19.5.2008 16:55
Bydliště: Celý Faerun je mým domovem!!!

Re: Stížnosti na všechno II

Příspěvek od Minsc »

No právě proto! Němci chystají 3.sv. válku, to je snad jasné, ne? Když se lidi vyřádí na paintballu, tak nebudou mít chuť zabíjet číňany, to je snad jasné, ne? :twisted:
"Měli bychom si odpočinout, Boo začíná veverkovatět", Minsc
Obrázek
Obrázek
ajzi55
Sigilan
Příspěvky: 1
Registrován: 6.8.2009 8:16

Re: Stížnosti na všechno II

Příspěvek od ajzi55 »

Stěžuju si na doktory interny nemocnice v Semilech.
Když jsem byl potřetí a počtvrté navštívit svého otce na interně nemocnice v Semilech, doktoři se chovali jako se choval nucený správce kampeličky v roce 2000, totiž "já vím co mám dělat, a co vás to vůbec zajímá? Nucený správce kampeličku rozkradl. Můj otec v nemocnici (2 týdny po úspěšném vyléčení plicní záležitosti) zemřel na "selhání srdce". K věci: Týden před smrtí přestalo být otci rozumět co mluví, myšlení mu však fungovalo perfektně, přitom doktor myslím měl nám rodinným příslušníkům říct že se jedná o agónii, tj. o stav, ze kterého pravděpodobně není do života návratu. Formulováno pomocí jejich výrazů tedy nám měl říct, že došlo k závažné změně otcova zdravotního stavu, a oznámit nám to měl již v době, kdy k tomu došlo. A k tomu došlo asi týden před otcovou smrtí. Ale neučinili tak. V den, kdy jsme v poledne otce naposled navštívili, to teprve mi doktor večer volal: "Vy jste syn pana X? - Ano. - Mám pro vás zprávu, že u vašeho otce došlo k závažné změně jeho zdravotního stavu... pomlka... dnes večer zemřel." Mě sice ta zpráva nepřekvapila, 5 havranů mi to doletělo už asi 10 dnů předem brzo ráno zakrákat k oknům našeho bytu až do Prahy, kde jsme 40 let s otcem bydleli, o to by nebylo. Ale to arogantně tutlavé chování doktorů, kteří dělají tajnosti se stavem pacientů, aby snížili pravděpodobnost zjištění, jak lidi léčí (nebo neléčí), a VZP, která doktory kryje, protože odmítá vydat příbuzným výpis úhrad zdravotní péče zemřelých nejbližších, na to si stěžuju. Na každého jednou dojde, jsou hloupí, že si tohoto pravidla nehledí, ono se jim to vrátí, možná z nečekaného konce, všem dohromady a každému zvlášť. Howg.
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Re: Stížnosti na všechno II

Příspěvek od Sirine »

-ach jo :cry: svět není dobré místo pro život :wall: a lidi jsou závistivá monstra :-? ...v pondělí se v mém rodném městě stalo jedno z nejhorších důlních neštěstí a už jsou tací, co pro peníze, které ty rodiny dostanou dělají z toho aféry (proč oni něco dostanou? proč tamti ne?) :-?
- zůstali tam lidé, které jsem znala (je mi z toho nanic) :-|
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
Slay3r
Sigilan
Příspěvky: 11
Registrován: 2.2.2009 21:36
Bydliště: PO
Kontaktovat uživatele:

Re: Stížnosti na všechno II

Příspěvek od Slay3r »

Nerad zneuzivam tuto temu, ale musim reagovat.

Sirine: ak myslis banske nestastie v Handlovej, je mi vazne luto tvojej straty, no nevidim ziadny dovod na vyplatenie milionoveho odskodneho pozostalym obeti. Ano, zahynulo tam 20 ludi, ale preco nedostavaju od statu tisice eur rodiny stoviek obeti ktore kazdy den zomru napr. na cestach? V com su tito ludia horsi? Okrem toho bana Handlova bola plne sukromna spolocnost, toto ale plati stat - ja v celom odskodnom vidim iba politicky tah, prave na takych ludi ako si ty.
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Re: Stížnosti na všechno II

Příspěvek od Sirine »

-pro Slay3r: a o tom to je, že?.... :-| politiku mám stručně řečeno tam, kde je tma a rozhodně patřím mezi ty, co těm lidem, kteří přišli o blízké těch pár peněz nezávidím (jsou hodně bolavé) a vidím ty peníze použité tam, kde jich je potřeba než utracené za auta, dovolené a jiné u pár vyvolených nahoře
- sama jsem z hornické rodiny (otec podobnou záležitost přežil, je "jen na plné invalidní", jméno dalšího člena rodiny - b.záchránáře je mezi ostatními na tabuli na hřbitově, i spousta dalších...)
- jsem ráda, že v rodině máme horníků už poskromnu
- nejsem ráda, že spousta kamarádů a známých v h. pořád "fárá"
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

Sirine: I já ty peníze lidem přeji (nakonec jsem z mostecka a většina mé rodiny taktéž fárala nebo se alespoň ochomýtala kolem dolů), ale neuznávám způsob, jakým jim byly dány. Politici jsou teď za hrdiny, ale ty peníze nejsou z jejich kapsy, navíc je za tím vidět špinavá snaha nabrat politické body. Musím bohužel souhlasit se Slay3erem - umírají piloti soukromých letadel, umírají řidiči soukromých dopravních firem - každá smrt je stejnou tragédií a tak nevidím důvod, proč by některá z nich měla být finančně vyčíslena a jiná nikoli, je to neúcta k jiným lidem, kteří zemřeli. Nejsem zlý člověk, pokud by za mnou někdo přišel (za předpokladu, že by někdo dělal třeba sbírku na rodiny těch, kteří tam zůstali) nebudu váhat a přispěju, ale takhle je to prostě špína a hyenismus první třídy hodně špatně převlečený za solidaritu. Také by bylo velice vhodné spustit politicky nekorektní (rozuměj skutečně objektivní) vyšetřování toho neštěstí.
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Re: Stížnosti na všechno II

Příspěvek od Sirine »

-no jo... :-? je to tak, že ani kuře nehrabe zadarmo :think: a jen proto, že pár politiků hrabe body jsou pomoc, solidarita a peníze špinavou záležitostí?
- já bych se upsala i peklu, pokud bych tak mohla pomoct svým blízkým (z kolika pohledů by to bylo špatně?)
- je to na dvě věci :wall:
- a má reakce k tomuto tématu je poslední (maže se tu ještě?) 8-)
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Re: Stížnosti na všechno II

Příspěvek od MCZ »

Sirine píše:(...) a jen proto, že pár politiků hrabe body jsou pomoc, solidarita a peníze špinavou záležitostí?
Neřekl bych, že přímo "špinavou", ale dovolím si tvrdit, že ano. (Ne, že bych to chtěl nějak přímo srovnávat, ale trochu mi to připomíná ten slavný 13. důchod...)
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Re: Stížnosti na všechno II

Příspěvek od drake127 »

Tak jsem se rozhodl bojovat proti establishmentu a dnešní den věnoval nákupu sto a dvou set wattových žárovek. Světe div se, v žádném zatraceném elektru na Praze 4 jsem nesehnal jednu jedinou. Asi si je nechám dovézt z Ukrajiny nebo já nevím, jak si to ten Brusel představuje.
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
Velehal
Sigilan
Příspěvky: 307
Registrován: 28.9.2005 15:47

Re: Stížnosti na všechno II

Příspěvek od Velehal »

Mně se nelíbí ta cena:
http://www.amazon.com/Etymological-Dict ... 349&sr=1-1
Takové věci by měly být zadarmo pro každého zájemce.
Tarreb
Sigilan
Příspěvky: 752
Registrován: 17.9.2008 16:14

Re: Stížnosti na všechno II

Příspěvek od Tarreb »

Ááá, tak dneska strávím cca. 6 hodin nad ˇukoly z písma a výtavrné přípravy :wall: :wall: :roll: Přejte mi trpělivost a pevné zápěstí.
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Re: Stížnosti na všechno II

Příspěvek od Sirine »

-hm...dostali jsme za úkol stvořit do ekonomiky dotazník nejlépe se třemi zákl.typy otázek...ach jo (a do aj k tomu hafo nových slovíček a celou stránku nepravidelných sloves - jen kdo si má pamatovat i ta pravidelná...) :wall:
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Tarreb
Sigilan
Příspěvky: 752
Registrován: 17.9.2008 16:14

Re: Stížnosti na všechno II

Příspěvek od Tarreb »

Sirine: :shock: Hmm, tak to přeji pevné nervy a bystrou mysl.




:-| Já jsem po dněšku poznal jak se cítí zombie- po tréningu, po běhání, po úkolech ( obzvláště po tom do písma, po němž mi na památku zůstala křeč v zápěstí a po té, co jsem se pohádal asi z 5 lidmi a odmítl vstup do zboru Svědků Jehovových. Ani nevím, kdy naposled byl den tak smolý a nálada tak špatná. Můj spolubydlící má hroznou kocovinu, což na optimizmu také nepřidá. Ještě že je tu ten Sigil, kde mohu bez obav vykřiknout do tmy... :wall:
Uživatelský avatar
Cozzinnni
Sigilan
Příspěvky: 651
Registrován: 1.3.2006 9:39
Bydliště: Kontrolní stanoviště duálního 350 mm pulzního děla.
Kontaktovat uživatele:

Re: Stížnosti na všechno II

Příspěvek od Cozzinnni »

Mám stížnost na matku. I v mých osmnácti letech mi DALA PŘÍKAZEM, že s ní musím do Národního divadla, i když moc dobře ví, že mě divadelnictví vůbec nebere. A na její argument "stejně bys jenom seděl doma u toho krámu" - myšleno kompa- začínám mít pomalu, ale jistě averzi :-?
So now, we have easy choice: Our and Earth's death, or their and Praia Prime death.
Admirál Gilbert, těsně před bitvou o Proximu Centauri, kde Aliance zastavila praianský postup ke Sluneční soustavě
Tarreb
Sigilan
Příspěvky: 752
Registrován: 17.9.2008 16:14

Re: Stížnosti na všechno II

Příspěvek od Tarreb »

Cozzinnni: Máš mou soustrast :-| U mě rodič e téměř vždy ponechávali svobodnou vůli 8-), ale pokuď mě do něčeho opravdu tlačili ( třeba na jistou Figarovu Svatbu) tak se mi to potom líbilo. Ale pro všechny případy bych si na být tvém místě vzal nějaké dobré čtení ;-).

Btw na co jdeš?
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“