Stížnosti na všechno II

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Re: Stížnosti na všechno II

Příspěvek od Sirine »

- a :-? je to... :-( dnes nám oficiálně oznámili, že divize DECO -Balakom 'klasické nátěrové hmoty jako luxol, universal a spol) se v téhle republice nadobro zavírá...zůstane pouze divize Powder (prášky) :-?
- a budu zase nezaměstnanec :cry:
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Re: Stížnosti na všechno II

Příspěvek od Morty »

Saruman píše:Stěžuji si na fórum Vaultu Šílené Brahmíny. Už několik dní je mimo provoz, takže se na něj nemohu dostat a začíná mě to vážně... hej, počkat!

Vlastně jsem docela šťastný. :-D
Hmm, aj ja som si to všimol, a dosť ma to deprimuje, teraz sa nudím na nete :mrgreen:

Ale čo, aspoň je o niekoľko stoviek postov s sekcii Fo3 menej na mazanie :-)
Síce ma to až tak veľmi neteší, ale asi si to len nahováram, aby mi menej chýbala... Čo už, za tie roky mi prirástla k srdcu :mrgreen:
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Re: Stížnosti na všechno II

Příspěvek od Cesare »

Sirine píše:- a :-? je to... :-( dnes nám oficiálně oznámili, že divize DECO -Balakom 'klasické nátěrové hmoty jako luxol, universal a spol) se v téhle republice nadobro zavírá...zůstane pouze divize Powder (prášky) :-?
- a budu zase nezaměstnanec :cry:
Tak to opravdu nepotěší... :-(
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Re: Stížnosti na všechno II

Příspěvek od Sirine »

- jo...nepotěší....výroba se stěhuje do Polska :-( :-?
- třeba budu mít čas učit se...něco, co žádá trh práce... :shhh:
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Re: Stížnosti na všechno II

Příspěvek od Sirine »

-tak se měním na notorického stěžovače.... :wall: tento týden to stojí za houby....v úterý si pochroumám kotník, ve středu mi manžel koupí score s "českou" verzí spellforce 2, abych dnes zjistila, že česká verze to není :wall: ono se ta česká verze týká castle strike -ach jo... :cry: a venku pere slunko... :snooty: ať žije klamavá reklama (šikovné dtp pro tisk) :think:
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Re: Stížnosti na všechno II

Příspěvek od Sirine »

-no jo....zase já :wall: pokaždé, když mám dojem, že hůř být nemůže....tak je....pokaždé zjišťuji, že lidi jsou spíš horší, než se čeká a lhaní a podrazy jsou chlebem oblíbeným nejen vedení firmy....a za dobrotu na žebrotu (kde se sakra učí jak krást podvádět a vrážet kudlu do zad :-? :cry: )....kašlu na to.... :wall:
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Stížnosti na všechno II

Příspěvek od sevencreature »

Alespoň počasí je hezké :wink:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Re: Stížnosti na všechno II

Příspěvek od Sirine »

-hm....hezké....možná, kdyby mi zítra sundali sádru (ale s mým štěstím začne pršet) a přestaly kvést stromy....(nebo je to chřipka?) :think:
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Re: Stížnosti na všechno II

Příspěvek od Sirine »

-nejhorší nemocnice, co se přístupu k pacientům týče je OPAVSKÁ nemocnice (ta co je poblíž té lékárny co se soudila o třicetikorunový poplatek)....prostě hnus fialový :-| ...lékař se obtěžoval říci dvě věty (ani ne 1 minuta)
po dvouhodinovém čekání...a za třicet kaček.....komu lépe než doktorům...
- a kotník hraje všemi barvami, bolí ale vlastně je v pořádku - sádru sundali...(ha - aspoň by se mohli ti doktoři domluvit mezi sebou jestli jo nebo ne) :think:
- a zítra nebude líp :-?

-jdu střílet slepice :wall:

- nebo skládat tetris :wall:
Naposledy upravil(a) Sirine dne 23.4.2009 6:13, celkem upraveno 1 x.
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Schleitr
Sigilan
Příspěvky: 85
Registrován: 17.10.2008 21:51

Re: Stížnosti na všechno II

Příspěvek od Schleitr »

Stěžuju si na dnešní den.5 z češtiny,výron na kotníku,smrt psa a 2 blízcí v nemocnici :-? :-? :-x
Uživatelský avatar
Fixer040
Sigilan
Příspěvky: 115
Registrován: 25.7.2007 17:28

Re: Stížnosti na všechno II

Příspěvek od Fixer040 »

Nej nemocnice je v Šumperku, prostě jim řeknete že primář je váš soused a hned dostanete prázdnej pokoj a operaci během chvilky. 8-) Akorát je okolí jeho domu na okraj vesnice ňejak podivně zastavěno. :mrgreen:
Navzdory všem opačným tvrzením má tuřínové pivo léčivé účinky.

Sekera bez trpaslíka není sekera.
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Re: Stížnosti na všechno II

Příspěvek od Sirine »

-zítra zase likvidujeme v práci práci :wall: :wall: :wall:
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Schleitr
Sigilan
Příspěvky: 85
Registrován: 17.10.2008 21:51

Re: Stížnosti na všechno II

Příspěvek od Schleitr »

http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/nemeck ... all/375834
Stěžuju si na divnou německou vládu.Ještě ,že žiju(a střílím po kamarádech) v Čechách.Jen aby to nepřesunuli do europarlamentu dle metody "při pucování vlastního pokoje zsrat celej barák".
No nic.Jdu simulovat zabíjení lidí na Faerun.
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Re: Stížnosti na všechno II

Příspěvek od MCZ »

Když jsem o tom slyšel, myslel jsem, že si ze mě kamarád dělá prdel a ona je to fakt pravda. V každém případě jsem zvědav, co zakážou dál, jestli jim tohle opatření náhodou nebude fungovat...
Uživatelský avatar
Cozzinnni
Sigilan
Příspěvky: 651
Registrován: 1.3.2006 9:39
Bydliště: Kontrolní stanoviště duálního 350 mm pulzního děla.
Kontaktovat uživatele:

Re: Stížnosti na všechno II

Příspěvek od Cozzinnni »

jsou volové ti Němci. Právě při paintballu nebo airsoftu se ti potencionální vrazi vyblbnou nejvíc, když můžou zabít spoustu lidí "jen jako." Když to zakážou, těch magorů imho jen přibude, protože se nebudou mít kde odreagovat.
So now, we have easy choice: Our and Earth's death, or their and Praia Prime death.
Admirál Gilbert, těsně před bitvou o Proximu Centauri, kde Aliance zastavila praianský postup ke Sluneční soustavě
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“