Láska, sex a něžnosti II

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Sirine a sevencreature - oba jste trefili cíl bez míření :applause:
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
KEBULE
Sigilan
Příspěvky: 919
Registrován: 20.10.2006 11:00
Bydliště: Já jsem doma tam, kde mám svůj hrnek... Tak a tohle není pravda hrnek jsem si rozbil...

Příspěvek od KEBULE »

sevencreature píše:Hamster: Hmm, a jak zjistila, že jsi o tom věděl? :think:
Tak tohle by mě taky zajímalo... Ale jinak bych ji hodně rychle poslal do prčic (bud slušný) A souhlasím se Sirine :-)
...vždyť zaznívá,
zrána i k večeru.
Ten do srdce nůž zarývá,
do hrudi sekeru...
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Příspěvek od Hamster »

KEBULE píše:
sevencreature píše:Hamster: Hmm, a jak zjistila, že jsi o tom věděl? :think:
Tak tohle by mě taky zajímalo...
Že jsem to věděl jsem jí řekl sám, když se mě na to přímo zeptala (poté, co se to dozvěděla od toho kluka samotného a opětovně se s ním kvůli tomu rozešla)... :doh: :-)
Uživatelský avatar
KEBULE
Sigilan
Příspěvky: 919
Registrován: 20.10.2006 11:00
Bydliště: Já jsem doma tam, kde mám svůj hrnek... Tak a tohle není pravda hrnek jsem si rozbil...

Příspěvek od KEBULE »

Hamster píše:Že jsem to věděl jsem jí řekl sám, když se mě na to přímo zeptala (poté, co se to dozvěděla od toho kluka samotného a opětovně se s ním kvůli tomu rozešla)... :doh: :-)
Aha, nu což na přímou otázku přímá odpověď.

Akorát mi není úplně jasný... Rozešla se s ním proto protože jí "zahnul" s kamarádkou...
Nebylo to proto protože bys o tom věděl a nepověděl jí to že jo?

Nějak si nemůžu pomoct, ale tak jak to popisuješ ta děvčica sama neví co chce že jo?
...vždyť zaznívá,
zrána i k večeru.
Ten do srdce nůž zarývá,
do hrudi sekeru...
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Příspěvek od Hamster »

Ne, kvůli mě to rozhodně nebylo! :lol: Já ani nebyl jediný, kdo by o tom věděl, ale asi jsem byl lepším místem pro ventil než její kamarádky.

On jí nezahnul - protože ona se s ním předtím rozešla a ona sama nemá zrovna nejčistší svědomí... (nebo by alespoň neměla být)

O to bevrly hils na pozadí mi ale ani příliš nejde, protože od toho se pokud možno distancuju. Co mě štvalo je, že jsem byl souzen za to, že mi kamarád u piva svěřil tajemství a já si ho poctivě nechal pro sebe, což mi příjde naprosto šílené. :roll: Teď už je to ale v pohodě, protože jsme se pěkně poslali každý do jiné řitě a od té doby jsem jí už nemusel vidět. ;-)
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

Hamster: mě se stalo něco podobného, jen obrácená verze. Tedy mého kamaráda bejvalka (moje kámoška) začala chodit s jeho kamarádem a taky se mě ptal, jestli jsem to věděla, když se to provalilo. Přiznala jsem, že jo, ale že jsem byla přesvědčena o tom, že je to je věc, kterou mu nemůžu říct já, ale lidi, kterých se to bezprostředně týká..No docela jsem z toho vybruslila. Jinak taky mě netěší, když mě nějaký rozcházející pár zatahuje do svého krachujího vztahu, ale nedokážu s někým vyrazit dveře. Takže dělám vrbu, snažím se být v odpovědích neurčitá, i když to nejde taky vždy.
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Uživatelský avatar
KEBULE
Sigilan
Příspěvky: 919
Registrován: 20.10.2006 11:00
Bydliště: Já jsem doma tam, kde mám svůj hrnek... Tak a tohle není pravda hrnek jsem si rozbil...

Příspěvek od KEBULE »

Hamster: Já jenom jestli jsem to pochopil správně :lol: A stím zahýbáním jsem to schválně napsal do "". :-)

Ale stím ventilem máš asi pravdu přece jenom si taky jenom mizernej chlap jako její bejvalej :lol: To její kamarádky ty ne ty ji nejspíš chápou a rozumí :-D
...vždyť zaznívá,
zrána i k večeru.
Ten do srdce nůž zarývá,
do hrudi sekeru...
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Ale stejně je to maglajz a číhošť tyhle partnerské vztahy, že jo. Jak říká můj klega v práci Honza: "Pořád se něco děje. Škoda zůstat doma" :twisted:
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Firkraag
Sigilan
Příspěvky: 1131
Registrován: 29.9.2005 19:31
Bydliště: Umar Hill's
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Firkraag »

Proc ty baby jedny nadrzeny chtej jen sex? Me doma ucily ze takovy jsme my kluci! :lol:
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Očividně doma tvoji výchovu zanedbali ve více směrech :think: :mrgreen: :wink:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

sevencreature píše:Očividně doma tvoji výchovu zanedbali ve více směrech :think: :mrgreen: :wink:
tohle není hezké, sice to trklo i mně, ale...vzato do důsledku, Ty víš, kdo jej učil?;)
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Firkraag - :?: :think: Budu upřímný-je to možná tím že jsem trouba ale nějak jsem nepochopil co jsi tím povzdechem chtěl říct. Byl bys tak hodný a osvětll mi to? Prosím....
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

:lol: No, moje reakce bylo čistě využití té Firkraagovy nahrávky na smeč, nic hlubšího jsem tím nemyslel :-) I když je fakt, že by mě trošku zajímalo, co ho doma učili :-)

Neferit Sr.: Ta Firkraagova první věta je v podstatě samozřejmá - čili tam žádné záludnosti nejsou (jediné co je divné, je, že se tomu může někdo divit - odpověď na otázku proč chce žíznivý napít je přece zjevná...).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
SneZhulak
Sigilan
Příspěvky: 344
Registrován: 8.10.2005 8:13
Bydliště: vlastní hlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SneZhulak »

Sry za OT, ale todle znáte?

<Darksome> Takze na lovu, co? ;o))
<Crossfire> no, ne tak uplne, vcera sem se rozesel s mladou
<Darksome> to te lituju, ja se vcera taky rozesla s pritelem, vim jaky to je :-(
<Crossfire> Ani me to moc nermouti, citim se ted lip
<Darksome> No me to dostalo hodne :-(
<Crossfire> me to uz docela dlouho otravovalo..
<Darksome> jak se jmenujes?
<Crossfire> Ales
<Darksome> a odkud?
<Crossfire> Vinohrady
<Darksome> ty bastarde
-!- Darksome has left
<Crossfire> Lenko? :-D
težko pochopit, že chápu vše, protože mi nezbýva nic jiného než nechápát nic
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

sevencreature - děkuji za vysvětlení ale teď jsem z toho ještě blbější. :shock:
Pokud je to myšleno tak, že Firkraagov ty samy holky skáčou do betle a nic jiné nechcou než sex, tak by měl být spokojený, protože by to znamenalo, že je super borec.

Pokud mu to vadí, tak do té postele nemusí vlézt anebo může a udělat dané slečně či slečnám přednášku na téma o škodlivosti přemíry libida.

Z jeho postesku jsem pochopil, že mu to vadí tudíž žíznivý není a napít nechce.
Takže Firkraagu, jak to je? :?: :?: :?:
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“