Hardware - otázky, odpovede a rady

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Hardware - otázky, odpovede a rady

Příspěvek od sevencreature »

necrotising_: No, můj příspěvek nebyl určený k tomu, aby ti pomohl, pouze k tomu, abych se dozvěděl, proč trváš na téhle grafické kartě (horší řada snad ani neexistuje, ne?) :-) - prostě mi to přijde hodně zvláštní (ten screenshot vypadá hrozně i bez těch modrých částí), tak mě zajímalo, jestli tě k tomu vede nějaká zvrácená záliba v hraní her v nejnižších detailech a nejnižším rozlišení na co nejstarším a nejhorším hardware nebo jestli je v tom něco jiného :think:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Re: Hardware - otázky, odpovede a rady

Příspěvek od necrotising_ »

Takhle, já nemám zájem upgradovat PC, protože jsou to pro mě zbytečně vyhozené peníze (ten výkon bych nevyužil a nové hry mě nezajímají), tu kartu jsem dostal zadarmo a jde mi s ní hlavně o ten Silent Hill, který jsem na své starší kartě nemohl spustit. To, že mi díky ní pojedou líp i další hry, už je jen příjemný bonus. :-)
Uživatelský avatar
Tho0or
Sigilan
Příspěvky: 105
Registrován: 9.3.2008 15:57
Bydliště: Moria
Kontaktovat uživatele:

Re: Hardware - otázky, odpovede a rady

Příspěvek od Tho0or »

Jako správná Lama bych se chtěl zeptat, jestli máte někdo zkušenosti s tv kartou do USB, chtěl bych si jí pořídit, ale pořád mi vrtá hlavou kam strčim anténu, neobu musim mít přívod ze zdi nebo jak to vlastně je.... Sice jí chci do klasickýho kompu, ale USB se mi líbí víc než klasická karta, pls helpněte mi někdo.... Dík
Mrtvej elf, dobrej elf :D
Rangers and hampsters everywhere :D
Adolfik
Sigilan
Příspěvky: 166
Registrován: 12.4.2008 13:36

Re: Hardware - otázky, odpovede a rady

Příspěvek od Adolfik »

tak já se taky pochlubím
rodinej: nějakej Athlon X2 s high-end kartou, 2 GB značkových RAM, ale má to trapně malé bedničky a LCD, které nemusím (jsem zastánce CRT). Na tomhle kompu jsem hrál novodobé hry ala F.E.A.R, CoD2, ale přestalo mě to bavit, když mě pořád vyhazovali.
Nakonec jsem si sedl do svého zasmrádlého pokoje s tímhle šrotem:
1. PIII Tualatin 1,2 Ghz, 512 RAM Elpida, Radeon 9600XT (doteď to byly součástky, které mě mimochodem stáli 1 Kč :-), všechno z vypálených PC, které se po mém zásahu zase rozpištěly), MB D815EE2...no a na tomhle mám modlý XP profi a je to prostě můj milášek
2. PIII Copr 1 Ghz, 512 RAM, Voodoo 3 3000 (znalce to snad trkne :-D, jen kdybych měl třeba voodoo 5 5500, tak bych čůral radostí), MB Abit BX133 Raid s modlým biosem...
no a na obou provozuji stejné hadry (nějakej Western 80 GB-umím šetřit místem), koukám na CRT Iyyama VM 450 (po repasu) a repro 2.1 Genius lahodí mým uším ;-)
Uživatelský avatar
scorpioo
Sigilan
Příspěvky: 387
Registrován: 9.3.2008 21:08
Bydliště: Sigil

Re: Hardware - otázky, odpovede a rady

Příspěvek od scorpioo »

2 sedmi bestie : Prečo by to mala byť zlá rada? Mám FX 5600.Mne na tom ide tiež zatial všetko až na F3 a ten ma pravdu povediac ani nejako neláka.A z nových hier tiež nieje nič čo by stálo za hriech :) Ide mi v pohode stalker aj 1 aj 2 a gothic 3 som tiež rozbehl s velmi ale naozaj velmi miernym sekaním. Necháp túto moju narážku ale zle.
Hrdinovia umierajú,legendy žijú naveky. - BEOWULF
www.kocogel.info
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“