Váš věk?

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět

Kolik je vám let?

9 a méně
1
0%
10 - 13
2
1%
14 - 15
23
11%
16 - 17
41
19%
18 - 19
37
17%
20 - 22
47
22%
23 - 24
18
8%
25 - 26
11
5%
27 - 29
15
7%
30 - 34
8
4%
35 - 39
7
3%
40 - 44
1
0%
45 - 49
0
Žádná hlasování
50 - 59
2
1%
60 a více
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 213

Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Příspěvek od Hamster »

Ajantis píše:...já mám vždycky hrozné trauma z toho, kolik věcí bych chtěl/potřeboval stihnout a den v Sims 2 je táááák krátký! :wall:
Simsy jsem nehrál, ale když tohle čtu, tak mě zevnitř do čela buší vzpomínka na Harvest Moon 2... :-x
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Erina: Zajímavé, jediná "babča" kterou jsem měl tu čest na internetu znát byla Milavl a potom z těch starších ještě SuE (ale tu bych jako babču tedy neoznačoval - taky proto, že ani vlastně nevím, kolik jí je let :) - obě dvě zkušené hráčky Diabla II :-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Erina
Sigilan
Příspěvky: 123
Registrován: 26.2.2007 12:57

Příspěvek od Erina »

7c o Mil mi nemluv, takovou kozu aby clovek pohledal. Zacala hra UO a kdybys videl, jak se snazila GM tym vydirat, na zvraceni mi z ni bylo :-? . Prece kdyz neco zlamim, tak nebudu vydirat GMka, at mi to daji, jen proto, ze jsem babca, ne? A delala ostudu, kdyz ji pojelo PK, tak si na nej zjistila ICQ a pak mu licila, jak to ma v reale spatny a prosila ho, at ji uz nepojizdi a podobny zhuverilosti. Jsem se stydela za ni, kdyz si mne na foru s ni pletli a delali si ze mne legraci, ze jsem to ci ono udelala nebo rekla a ja z toho byla v soku, nez mi doslo, ze si mne pletou s Mil, ktera mela ty deti tak strasne raaada :wall:.
A navic- Mil byla taky mladsi nez ja :-P. Jinak ke mne na Sims forum chodi Babča (opravdu ma takovej nick) a ta je o 2 roky starsi nez ja :twisted:
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Erina: Vážně? :shock: Co se člověk po letech nedozví. No znal jsem ji jen z diskusních fór a trochu z X-chatu a už je to celkem dávno :think:

Ale určitě to chce víc starších hráčů :-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Já si ty Sims budu muset někde konečně opatřit... :-P

Erina: Jedna známá (tuším, že jí je nějako okolo 40) se při hraní Diablo 2 docela legračně seznámila. :-)

Zde jejími vlastními slovy.

Na diskuzi na bonus web.
Neznamy: "Kdy bude cestina."
Muj vyvoleny: "Vy blbecci , naucte se anglicky a nezebrejte."

Ja: "Hele ty blbecku, nekteri z nas jsou z generace co gavarila pa rusky. tak se tu nevytahuj a modli se at se to neotoci k Cine:)
No a mame z toho kluka:)"
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Erina
Sigilan
Příspěvky: 123
Registrován: 26.2.2007 12:57

Příspěvek od Erina »

Vampirie, to je peknej pribeh :-P
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

jéje, kámošova mamka taky pařila nejdřív Diablo a teď myslím ten KOTOR (on sám neví, co nyní paří). Tak snad nejsme s Erin skoro sousedky. Každodádně ho potěší, že jeho mamka není jediná, i když teď už to taky ztrácí tu správnou vyjímečnost. ;-)
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Uživatelský avatar
Erina
Sigilan
Příspěvky: 123
Registrován: 26.2.2007 12:57

Příspěvek od Erina »

Vando, ono nas starsich, co parime hry, je povicero, jen to proste ti starsi vic tutlaj, aby nebyly za neco divnyho. Ja mela odjakziva na haku, co si o mne kdo mysli (obzvlat ty drbny u nas v baraku) tak jsem se s tim nikdy netajila :-P
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sirine »

No, když to tak poslouchám kolem a kolem, mezi spolužáky svého syna (tfuj- ono mu už bude 15?) jsem dle nich z matek jediná, kdo má nejen tušení že nějaké hry jsou, ale sama hraje... ;-) takže je fajn, že z těch "starších" věkem nejsem jediná :-D :lol:
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
Erina
Sigilan
Příspěvky: 123
Registrován: 26.2.2007 12:57

Příspěvek od Erina »

Spatny je, ze i kdyz si to clovek nechce pripustit, postupem casu se stavaji hry stale tezsi a tezsi, protoze jak postreh, tak reflexy jdou pomalu do haje. Nebyt Lucifera, tak bych Kotor musela zapichnout hned na Tarisu, protoze jsem holt ty povinny zavody kluzaku nebyla stavu dojet nejak slusne :oops: . Nastesi se nechal Lucik ukecat, nainstalil KOTOR, ja mu poslala sejva, oni to odjel a pak jsem uz pokracovala sama. Parkrat jsem dostala na budku i od stihacek, ale to nebyla zas takova tragedie - load to jistil. Proste za chvilku budu tak akorat moct parit akorat ty Simiky :-?
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Erina: Mohu Tě ujistit, že v tomto jsi nebyla sama, jsem téměř o čtyři desetiletí mladší a závody kluzáků na Tarisu jsem takřka proplakala, o těch stíhačkách při odletu ani nemluvě (nesnáším vesmírné střílení a jsem na to navíc ještě kopyto). :-) Naštěstí se mi to nějak podařilo...nakonec. Tuším, že by mi nikdo save neposlal. :twisted:
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Erina, Vampiria: Na stíhačky doporučuji střílet ještě než najede obrazovka. Ze začátku jsou totiž přesně před vašimi kanóny a tímto trikem jich sestřelíte tak polovinu. :-)
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Hamster - jaké fópá? :?: Pouze omyl. :naughty: Omluvitelný a takový jaký se podaří občas každému. Navíc já jsem rád, že je tady. Třeba mi někdy pomůže až se budeme vesele o něco přít. Tedy já starší pán proti vám, tedy jako břitva ostré mládeži. To bude veselo. :twisted:
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Erina
Sigilan
Příspěvky: 123
Registrován: 26.2.2007 12:57

Příspěvek od Erina »

Jab, stihacky jsou pohoda, kdyz si da clovek pozor, tak zjisti, ze se vraci vzdycky po celkem sledovatelne draze, takze jdou sestrelit, jen proste nesmi clovek panikarit. Ale nez jsem na to prisla, tak jsem posilala sejvy Lucikovi taky :oops:. Pak uz jsem je strilela, jak starej harcovnik po vesmirnych simulatorech :twisted:

Neferit Sr., nechej ho, je mladej, jeste z toho nema rozum ;-)
Uživatelský avatar
KEBULE
Sigilan
Příspěvky: 919
Registrován: 20.10.2006 11:00
Bydliště: Já jsem doma tam, kde mám svůj hrnek... Tak a tohle není pravda hrnek jsem si rozbil...

Příspěvek od KEBULE »

Takhle má vypadat 21.století a Cyberbábina ERINA :-D to tu jistě oživí a vnese do světa sigilu něco svých jistě bohatých zkušeností... :twisted:
...vždyť zaznívá,
zrána i k večeru.
Ten do srdce nůž zarývá,
do hrudi sekeru...
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“