Odkazy

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Re: Odkazy

Příspěvek od Cesare »

http://www.faceresearch.org/demos/average
Docela zajímavý zabiják času.
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

http://www.novinky.cz/krimi/185009-nekv ... zivot.html

Ach, zase jednou krásná "diskuse", nic nepotěší více, než když vám spravedlivý lid přeje smrt. Asi už je potřeba nějaký další Holocaust a vypařená města, aby pracující žížaly dostaly svou vlastní nutnou dávku utrpení.
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

Adieu: Feťáky rád taky nemám, ale ubožejší diskuse a názory jsem viděl snad jen u témat, kde se vyskutují v jakékoli souvislosti a jakémkoli pádě slova jako 'Rom', 'nepřizpůsobivý' nebo 'extremista'. IMO všechny tyhle komentáře připomínají orwellovské minuty nenávisti :think:
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

Carlos: A kdy se stává z člověka onen opovrženíhodný "feťák"? Když si dá pervitin jednou v životě? Dvakrát za rok? Jednou za měsíc? Jednou za týden? Zrovna perník mi přišel jako podstatně zajímavější věc než třeba marihuana, následky (to spadnutí z nadstandardních (dejme tomu) 2000% mozkové aktivity na (i tomu dejme) 60 - 80% a s tím spojená psychická závislost, ničení těla...) jsou však takové, že většina uživatelů si od toho dává načas pokoj.

No a cikány zas nemám rád já. :mrgreen:
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Re: Odkazy

Příspěvek od Cesare »

Jj. Diskuse na novinkách jsou žrádlo. :roll:
Poslední dobou na sobě čím dál víc pozoruju, že na ně fakt nemám nervy. Z týhle jsem přečetla cca pět až deset příspěvků - a teď se (marně) snažím "rozvinout svůj vnitřní klid". :anxious:
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
Slay3r
Sigilan
Příspěvky: 11
Registrován: 2.2.2009 21:36
Bydliště: PO
Kontaktovat uživatele:

Re: Odkazy

Příspěvek od Slay3r »

O boze, len pozor aby ste neurazili chudakov fetakov, tak im treba, ak by nebrali pervitin nic sa im nestane. A fetak sa z cloveka v mojich ociach stava ak si vezme viac ako 1 davku. Teraz budu zas len vyzierat statny rozpocet nakladmi na liecbu.
Uživatelský avatar
PostTrauma
Sigilan
Příspěvky: 1256
Registrován: 6.8.2009 16:02
Bydliště: Asteroid B-612

Re: Odkazy

Příspěvek od PostTrauma »

Je jedno, jestli to byli feťáci, prostě si za to můžou sami. Obchodní zákoník se na nelegální aktivity nevztahuje, takže prodávající nenese zodpovědnost za prodávané zboží. (Takže je na nich, co kupujou, ne na něm, co prodává.)
Marně se snažím přijít věcem na kloub, neboť většina věcí klouby vůbec nemá.
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Hmm, na Sigil chodí stejná svoloč jako na novinky?

Adieu: Hehe, očividně ani povinné uvádění jména a bydliště nezvedlo úroveň tamních diskusí (by mě zajímalo, jestli téhle blbosti fakt někdo věři).
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

Slay3r píše:O boze, len pozor aby ste neurazili chudakov fetakov, tak im treba, ak by nebrali pervitin nic sa im nestane. A fetak sa z cloveka v mojich ociach stava ak si vezme viac ako 1 davku. Teraz budu zas len vyzierat statny rozpocet nakladmi na liecbu.
Ty seš takový ten zbabělý čůrák za ohradou, co vyžírá své zelené políčko a se zbytkem luzy vtěsnává vše mimo jeho vypatlanou mysl do tupých frází a mělkých rozumů. Nemáš vlastně ani potuchy CO je za tou ohradou, ale jsi dostatečně omezený na to, aby ti to nestálo za zkoušku, a také sdostatek prohnilý k tomu, aby ses s ostatními trhany navzájem přesvědčoval, že je to něco nízkého, hanebného a ošklivého. Kecy, kecy, kecy, však žádná hodnotná informace - že ty vlastně ani moc nevíš, jak ten pervitin, případně LSD, extáse etc., na psychiku působí (ne, nemusíš mi to teď dohledávat)? Ty se v tématu vlastně vůbec nevyznáš, kromě nějakých pár zkreslených i přímo vylhaných informací ze školy a médií, jen máš arogantní a iracionální dojem, že jsi na výsadní morální posici. A ještě si pobreč, kterak ti, obyčejnému otroku, skrze státní rozpočet ubližují! Ne, ty nejsi tvůrčí bytost, jen pytlík plný hoven. Nikomu ve vesmíru není takových mrtvol jako jsi ty líto, nemáš větší hodnotu než nic. Ovšem máš takový nedostatek sebeúcty, že na mě i teď budeš štěkat.

(a doufám, že mi zas smažete příspěvek za to, že nazývám kretény kretény, tentokrát byste mě mohli třeba i zabanovat)

PostTrauma: Jsem rád, že legalita pro mě není výchozí posice, je ve mně ještě trocha lidskosti. :mrgreen:
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Odkazy

Příspěvek od Jab »

Adieu: Interesantní mi přijde, že si neodpustíš takovou reakci (Slay3ra a jeho názor by mi přišlo naprosto logické ignorovat) a tím zároveň neváháš nasrat nás (tzn členy Sigil Teamu). Vážně nevím, proč máš neustále potřebu všechny okolo obšťastňovat svou odzbrojující upřímností. A jo, naštval si mě, takže ten BAN dostaneš. Máš to na týden jen na jméno. Ať si to tu můžeš přečíst.

P.S. A prosil bych Slay3ra a PostTraumu, aby obdobné škatulkovité názory opravdu psali raději na ty novinky.cz.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Odkazy

Příspěvek od sevencreature »

Adieu: Stará internetová moudrost - "Never argue with idiots,...". Např. do diskuse o novinkách bys mohl psát argumenty, fakta či urážky od rána do večera, a všechno by bylo jen čistou ztrátou času a přikládáním pod kotel - tamní reaktor je zřejmě těžce hybridní a na kvalitě materiálu mu nesejde (koks nebo bahno, všechno tam hoří stejně).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Re: Odkazy

Příspěvek od Carlos »

Adieu: Doufám, že budeš mít možnost přečíst si to dříve jak za týden. Nemám žádné měřítko na feťáka, když nemůže jít dál bez toho svého, tak je to fetka a nemám ho rád. Nicméně to, že někoho nemám rád nic neznamená - nemám rád spoustu lidí, pokud mě nějak nepřesvědčí o tom, že bych je rád mít mohl. Nějaké experimenty máme za sebou všichni, každý si něco zkusil, a vzhledem k tomu, že se mě to týká také, považuji to tak za správné. Ale z mého pohledu je důležité zachovat si svou svobodu a nezávislost na jakékoli látce (jasně, kromě těch klasických jako vzduch nebo tak :-D ).

EDIT:
Slay3r: S tímto názorem můžeš jít mezi protidrogovou pakáž, tam podobně zkušené experty hledají neustále :salut:
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Re: Odkazy

Příspěvek od Carlos »

http://aktualne.centrum.cz/kultura/hudb ... ?id=653822

Nechutné! A ten samožerský titulek.
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Re: Odkazy

Příspěvek od Elessar »

Adieu: Trochu friendly fire... V princípe s Tebou úplne súhlasím, na druhej strane oprávnene vyčítaš Slay3rovi jeho primitívne predsudky, avšak robíš to isté, keď si ho schopný odsúdiť len na základe jedného príspevku. A neodpustím si jedno mierne rýpnutie - trochu ľudskosti by Tvojim príspevkom vážne nezaškodilo. :) (uvedomujem si, že je v momentálnej nefér reagovať v tejto situácií, ale... no, zas tak podstatné to nie je)
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Aumgn

Příspěvek od Aumgn »

Jab píše:Adieu: Interesantní mi přijde, že si neodpustíš takovou reakci (Slay3ra a jeho názor by mi přišlo naprosto logické ignorovat) a tím zároveň neváháš nasrat nás (tzn členy Sigil Teamu). Vážně nevím, proč máš neustále potřebu všechny okolo obšťastňovat svou odzbrojující upřímností. A jo, naštval si mě, takže ten BAN dostaneš. Máš to na týden jen na jméno. Ať si to tu můžeš přečíst.
Mně zase přijde naprosto logické reagovat, jednou za čas to myslím neuškodí a navíc nehodlám ignorovat tupce, díky jejichž dogmatismu musí - i příležitostný - uživatel drog riskovat život, neboť stoprocentní garanci kvality na černém trhu jaksi neseženeš. Ban je vážně hrozivý, radši už tě štvát moc nebudu... A jéje, já tu teď mám dvojáka. No v tom případě mě asi zabanujete na měsíc či navždy na IP a s nulovou úctou smažete tento příspěvek. Gratuluji k nápravě, Foucalt by z takového úspěchu omdlel.
A ne že by na tom záleželo, ale takřka bych se vsadil, že v Sigil Teamu je příliš lidí, kterým to bylo jedno, na to abys mluvil v množném čísle.
sevencreature píše:Adieu: Stará internetová moudrost - "Never argue with idiots,...". Např. do diskuse o novinkách bys mohl psát argumenty, fakta či urážky od rána do večera, a všechno by bylo jen čistou ztrátou času a přikládáním pod kotel - tamní reaktor je zřejmě těžce hybridní a na kvalitě materiálu mu nesejde (koks nebo bahno, všechno tam hoří stejně).
Jsem ještě mladý a stále mě baví brousit své nože, i když z toho nic není.
Elessar píše:Adieu: Trochu friendly fire... V princípe s Tebou úplne súhlasím, na druhej strane oprávnene vyčítaš Slay3rovi jeho primitívne predsudky, avšak robíš to isté, keď si ho schopný odsúdiť len na základe jedného príspevku. A neodpustím si jedno mierne rýpnutie - trochu ľudskosti by Tvojim príspevkom vážne nezaškodilo. :) (uvedomujem si, že je v momentálnej nefér reagovať v tejto situácií, ale... no, zas tak podstatné to nie je)
Nějakou takovou reakci jsem očekával. Myslíš však, že mé domýšlení šlo nějak vedle, že jsem neměl pravdu? Každá věta zrcadlící názor o pisateli něco říká, o jeho hodnotách a povaze, a některé věci mohou napsat jen někteří lidé, nejedná-li se o vtip. Takže klidně si dávej lidem i dobytku šance do hallelujah, dokud neproneseš "spravedlivý" soud, já se s pitomci zdržovat nebudu. A zrovna na ten druh lidskosti, který máš na mysli, já kašlu, nevěřím, že existuje člověk, jemuž bych někdy ublížil tak, aby se z toho zároveň nemohl poučit (a že si z toho mnozí nic neberou? Co mně je po tom?!).

Adieu
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“