Lazaret aneb koutek kriplů

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

sevencreature píše:KEBULE: Stát se to může běžně - ať už tím, že si někde přes noc špatně lehneš, někdo tě kopne, špatně dopadneš... Docela otravné, ale obvykle to netrvá dlouho.
To řekní mé kyčli, už třetí den spím na levém boku a zádech. Na pravém boku se stále skrz bolest nedá spát, přitom je to můj oblíbený spací bok. :doh:

Kebule: Mé podezření, že nemáš kyčle, se tímto potvrdilo.

Neferit Sr.: jaký bok? My správní hypochondři umíme pojmenovat své bolesti s naprosto lékařskou přesností ;-) Ostatně nemyslím, že bolest v boku znemožňovala zvednout nohu a nebo že by jo? :think:
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Hele ty hypochodře, :-D (mám rád hypochondry, je s nimi legrace pokud je člověk nemá přímo doma) to bylo tak trochu eufemistické aby se náš zahraniční účastník diskuse trochu orientoval.

Tak mě hned nemlať. I když ono je bok a bok. :naughty: My chlapi za boky označujeme ty nádherné ženské partie které v nás vzbuzují bujné představy.

Ovšem pokud někdo řekne "píchá mě boku" tak je to poněkud výše.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
KEBULE
Sigilan
Příspěvky: 919
Registrován: 20.10.2006 11:00
Bydliště: Já jsem doma tam, kde mám svůj hrnek... Tak a tohle není pravda hrnek jsem si rozbil...

Příspěvek od KEBULE »

Vanda píše:Kebule: Mé podezření, že nemáš kyčle, se tímto potvrdilo.
Můžu tě ujistit že kyčle mám jestli chceš můžu to potvrdit fotografií (neboj nebyl by to žádný detail :lol: ) Ale já vždycky trpěl spíš na kolena a kotníky.

S kyčlema sem měl problém jako málé dítko. To jsem musel nosit hafo plínek, aby se mi srovnaly a tak. Ale asi tady tahle lečba byla úspěšná, protože s nimi žádný problém nemám - zatím. (klepu na dřevo)
...vždyť zaznívá,
zrána i k večeru.
Ten do srdce nůž zarývá,
do hrudi sekeru...
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

Moudrák. Zase. :-x
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

KEBULE píše:
Vanda píše:Kebule: Mé podezření, že nemáš kyčle, se tímto potvrdilo.
Můžu tě ujistit že kyčle mám jestli chceš můžu to potvrdit fotografií (neboj nebyl by to žádný detail :lol: ) Ale já vždycky trpěl spíš na kolena a kotníky.

S kyčlema sem měl problém jako málé dítko. To jsem musel nosit hafo plínek, aby se mi srovnaly a tak. Ale asi tady tahle lečba byla úspěšná, protože s nimi žádný problém nemám - zatím. (klepu na dřevo)
jo ty široké zábaly jsem taky nosila téměř do jednoho roku, ale stále lepší než mít rok sádrový krunýř jako měla moje mamka ve 2 letech. Jen si říkám, když po týdnu nenastala výrazná změna k lepšímu, jestli je to fakt od toho přeležení...No na týden jedu do lázní na dovču, pak budu určitě jako nová. ;-)

Cesare: moudrák? Co to je? Já totiž nemám ani jeden, což jsem ráda, u mě by to byl jen další zub na vrtání.
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

hmm, kedykolvek ma zacne boliet bedrovy klb(kycle, ci co :lol: ), a to tak, ze ledva kracam... a je jedno ci pravy alebo lavy... zacnem pit viac mlieka a uvidim ci sa to spravi :lol:
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

Vanda: Moudrák, to je zlo. (Jako odpověď to myslím stačí...;-))
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

mno tak doakzem ohnut palec vo vrchnom klbe o 35° a v dolnom o 45° uplne ho nevystriem, obcas sa mni zablokuje klb, takze ho musim "puknut", pretoze je to strasna bolest :-( jazva mizne, co som prekvapeny, jazvy po stehoch nemam, je to na najlepsej ceste :-D

mno ale teraz je tu zasa problem s vykyvmi spanku... raz nespim 30-60 hodin, raz spim aj 20 hodin... moj organizmus sa zblaznil :roll:
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

No nic, tak mi začal včera růst moudrák,.... že jsem o něm mluvila, mrcha si vzpomněl, že žádný nemám. :wall: V puse mám otok jako blázen, ani brambůrky mi dneska ráno nechutnaly. :cry:

Jo při uklízení jsem "hodila držku", protože při slézání ze židle mi selhal kotník a podlomil se, nebo co se to s ním stalo, a pěkně jsem se rozpleskla na zemi. :doh:

Konečně mě přestala bolet kyčel a od čtvrtka už spím normálně na obou bocích. ;-)
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Jejku to je skoro na invalidní důchod. Ty ale máš nabitý program. JInak to skoro připomína školení Františka Ringo Čecha na téma:

"Samoléčba domácími prostředky".

Děsně Tě bolí zub, přestane Tě bolet kyčel. Půvabné.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

Neferit Sr. píše:Jejku to je skoro na invalidní důchod. Ty ale máš nabitý program. JInak to skoro připomína školení Františka Ringo Čecha na téma:

"Samoléčba domácími prostředky".

Děsně Tě bolí zub, přestane Tě bolet kyčel. Půvabné.
Zřejmě věk, kdy člověk podle toho, že ho něco bolí, pozná, že není mrtvý, mi začal "o něco" dřív. ;-)
Jo zub modrousti si to rozmyslel, neprorazil dásnem, takže útok ukončil. Jestli je v jeho pokusech nějaká pravidelnost, tak si na mě vzpomene zhruba za 10 let. Takovým tempem by nakonec mohl těsně před důchodem vyrůst. Jestli ovšem nenapadane zubařku nějaký prima nápad s rozřezáním dásní, aby mu pomohla na svět a měla dalšího zákazníka na vrtání. :evil:
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

:lol: alkohol som nepil ani nepametam, nic nejka kskodlive som nemal... a predsa... citim sa akoby som bol po poriadnej parbe... spal som 17 hodin :shock: :-D

mozno to bude tou trojdnovou abstinenciou spanku :-D
vyzera to, ze nakoniec predsalen mam nejaku poruchu spanku :-D
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

pardon za doublepost, ale je to nieco celkom ine :-D

kamarat sa, ehm, zhulil a dostal zavrat a spadol na kachlicky... 8 stehov... :roll:

takze chcem apelovat na vsetkych aby pocas vplyvu nejakych omamnych latok boli v nejakej malej miestnoti plnej matracov a nechodili nikam, pretoze mozte si dat aj male pivo, zatoci sa vam hlava a budete mat takisto stredny otras mozgu... moj kamarat sa poucil a povedal, ze aj keby mu lekar nepovedal, ze by nemal uz pit alkohol, alebo brat nejake omamne latky, aj tak by uz nepil :-?

mno a ja mam zasa dalsi tyzden rehabilitacii... predsalen, spravim cokolvek, aby som mal aspon 70% funkcnosti palca spat... :-( :-?
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

xRage: Může být rád, že nemá trvalé poškození mozku - tyhle pády jsou bohužel dost nebezpečné :-?
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Re: Lazaret aneb koutek kriplů

Příspěvek od Vanda »

Tak jsem si v únoru zašla na oční, protože jsem už byla docela slepá. "Povýšila" jsem z jedné a čtvrt dioptrie na dvě. Pořídila jsem si tedy nejen brýle, ale i kontaktní čočky. Prvních pár dnů byly fakt divné, na dálku nezvyklá bystrozrakost, na blízko mi čočky vadily. No už mi nevadí, ale na dálku zase vidím hůř, tipuji tak čtvrt možná půl dioptrie zhoršení. Je to normální, abych takhle rychle slepla? Začínám mít pocit, že jediný můj problém jsou líné oči, ať budu mít kolik dioptrií chci, vždy budu vidět pendrek, protože moje oči jsou líné zaměřovat na dálku. :snooty:
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“