Alláh akbar! (Slintárna OT)

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Uživatelský avatar
Melegant
Sigilan
Příspěvky: 45
Registrován: 13.4.2009 19:06
Bydliště: Ayasofya

Alláh akbar! (Slintárna OT)

Příspěvek od Melegant »

“The only way to confront the Zionist enemy is the continuation and fortification of resistance and Jihad.”
- Ayatollah Ali Khamenei -
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Re: Slintárna...

Příspěvek od Cesare »

Proti gustu...
:anxious:
Tohle je v časoprostorovým kontinuu až moc blízko na to, abych to dokázala náležitě ocenit.
Plus ten kontext - tyhle "abrahámský" náboženství, to je všechno jedna velká kupa hnoje...:-)
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
Melegant
Sigilan
Příspěvky: 45
Registrován: 13.4.2009 19:06
Bydliště: Ayasofya

Re: Slintárna...

Příspěvek od Melegant »

Vlastně souhlasím, ale každý člověk, který jinému uřízne hlavu, má u mě malé temné bezvýznamné plus.
“The only way to confront the Zionist enemy is the continuation and fortification of resistance and Jihad.”
- Ayatollah Ali Khamenei -
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Re: Slintárna...

Příspěvek od Cesare »

Já to vidím poněkud jinak (ne nutně úplně opačně, ale určitě jinak), ale to by asi bylo na dlouhou a nikam nevedoucí debatu...:-)

Byť uznávám, že věci jako řezání hlav, čtvrcení, sekání vejpůl, pět trestů a podobně mají jistou neopakovatelnou poezii, potřebuju k tomu kontext a dištanc, který mi z toho udělají příběh... Takhle natvrdo to dráždí moje empatický čidla a utvrzuje mě to v přesvědčení, že by bylo méně poetické, ale svým způsobem tuze pěkné, kdyby se prostě lidi měli rádi nebo se ignorovali... :think:
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
Melegant
Sigilan
Příspěvky: 45
Registrován: 13.4.2009 19:06
Bydliště: Ayasofya

Re: Slintárna...

Příspěvek od Melegant »

Je pravda, že já nejsem empatický člověk. Jsem popravdě docela "zlý" člověk (uvozovky dělám proto, že mé chování či smýšlení je všeobecnou morálkou pokládáno za špatné, nicméně já v něm nevidím rozpor mezi svými hodnotami) a myslím si, že smrt lidem či světu je fajn, protože smrt je to jediné, co si lidstvo zaslouží.

Že zvládám (s pobavením!) sledovat podobná videa o mně vypovídá jediné - jsem sadista a neuvěřitelně mě těší sledovat utrpení. Tato stránka mé osobnosti je tedy čistě emocionální a s mým racionálním přesvědčením nemá co do činění (ani ho nešpiní).
“The only way to confront the Zionist enemy is the continuation and fortification of resistance and Jihad.”
- Ayatollah Ali Khamenei -
Tarreb
Sigilan
Příspěvky: 752
Registrován: 17.9.2008 16:14

Re: Slintárna...

Příspěvek od Tarreb »

Melegant píše: ...a myslím si, že smrt lidem či světu je fajn, protože smrt je to jediné, co si lidstvo zaslouží...
Alespoň že jsi upřímný :-?

Obligátní citát:
Mnoho lidí zasluhuje smrt a žijí a mnoho lidí umírá zasluhuje život. Dokážeš jim jedno či druhé dát? ( nebo tak nějak)
Ale ne, promiň, podle tebe zasluhují smrt všichni lidé :roll:
Jinak v zásadě souhlasím s Cesare.
Uživatelský avatar
Melegant
Sigilan
Příspěvky: 45
Registrován: 13.4.2009 19:06
Bydliště: Ayasofya

Re: Slintárna...

Příspěvek od Melegant »

Nejde mi o nevyhnutelnost (kterou v tuhle chvíli nehodlám zpochybňovat) - jde mi o to, že si lidstvo vskutku ZASLOUŽÍ pochcípat za to, co provedlo s člověkem. Ale je mi jasné, že tohle není téma na otevřenou netovou debatu, chceš-li, můžeme se přesunout do pošty. A aby nedošlo k mýlce - svým sadismem se "nechlubím", pouze mi přišlo správné vysvětlit své emocionální pohnutky, které se váží k důvodu, proč u podobných věcí "slintám" (= bavím se). O bolesti vím docela dost, žádná videorealita u mě nehrozí (počítačové hry téměř nehraji a k filmům přistupuji s velkou rezervou).

Ja ja, citáty z Pána prstenů naroubované na dogmata "dobráctví" a humanismu. To jsou přesně věci, za které bych řezal hlavu. <žert - nebo ne?>
“The only way to confront the Zionist enemy is the continuation and fortification of resistance and Jihad.”
- Ayatollah Ali Khamenei -
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

Mel: Jsi zlý, zlý člověk a budeš se péct v pekle :lol:
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Re:

Příspěvek od Cesare »

Nene. Peklo je velké kino, kde právě že vůbec netopí, k pití tam mají jen teplou vyvětralou coca colu a pořád dokola pouštějí Twilight - New Moon. :anxious:
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

Cesare: Chceš poznat peklo? OK, dej si dohromady můj popis pekla ze sekce imagine/Planescape: Torment a doplň si k tomu poslední zub moudrosti, který se snaží projít pod jednou mou stoličkou, navíc nejspíš skrze tvář... To je moje peklo!

Minimálně tu část se zubem prožívám ;-)
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Slintárna...

Příspěvek od sevencreature »

Melegant píše:Vlastně souhlasím, ale každý člověk, který jinému uřízne hlavu, má u mě malé temné bezvýznamné plus.
Člověk, co pije neperlivou vodu má u tebe taky bezvýznamné plus/mínus? Nebo člověk, co z postele vstává levou nohou? No, plusíkování je očividně hodnotná činnost.
Melegant píše:myslím si, že smrt lidem či světu je fajn, protože smrt je to jediné, co si lidstvo zaslouží.
Přelomová myšlenka, kopání do vlastní branky, jak originální. Všichni jednou zemřou, dříve nebo později. To tě těch pár okamžiků, které organismy stráví naživu vážně tak drásá? :think:
Melegant píše:Že zvládám (s pobavením!) sledovat podobná videa o mně vypovídá jediné - jsem sadista a neuvěřitelně mě těší sledovat utrpení. Tato stránka mé osobnosti je tedy čistě emocionální a s mým racionálním přesvědčením nemá co do činění (ani ho nešpiní).
Nevypovídá to o tobě vůbec nic, horrory, gore, veřejné exekuce vždycky byly, jsou a zřejmě budou oblíbenou zábavou mas a lůzy. Podobně jako články na Novinky.cz :mrgreen: Sex, smrt, násilí = zaručená sledovanost a reakce.

Je mi vcelku jedno, nad čím kdo slintá nebo zvrací (pokud to není na mě), ale některé komentáře mě občas svou naivitou občas až udivují :shock:

Proč ztrácím čas zbytečnou reakcí na zbytečné příspěvky? Čekám, až se dovaří voda na kávu.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Melegant
Sigilan
Příspěvky: 45
Registrován: 13.4.2009 19:06
Bydliště: Ayasofya

Re: Slintárna...

Příspěvek od Melegant »

Mimotémově si zareaguji, teď už pouze na Sedm-zrůdu - jelikož pánové Tarreb a Elessar přede mě hodili pouze škyty a krky.

Představ si, že lidi okolo sebe hodnotím - podle svých vlastních měřítek. A ano, přijde mi to jako hodnotná činnost, protože díky ní snáze vyselektuji společnost lidí, se kterými se mohu bavit, aniž by mě hovor s nimi urážel či znechucoval (s těmi Araby bych si sice moc věcí nepověděl, možná bych s nimi probral způsob nabíjení dýmky a řezání hlav - ale i to je víc, než si většinou mohu říct s "normálními" lidmi).

Přelomová myšlenka to vpravdě není, ale Ty jsi ji stejně nepochopil - že všichni jednou zemřou mi může být u prdele, protože teď bohužel žijí a mě obtěžují (mám dojem, že svůj názor na vyvraždění lidí s nízkou duší jsem tu již jednou prezentoval - a pochopitelně se proti němu ozvali lidé, kteří byli duševně mělcí).

Souhlasím s tím, že to o mně nic nevypovídá, ale považoval jsem za správné uvést na pravou míru své důvody pro sledování (a ideálně i provádění, ale mé sny asi zůstanou toliko mými sny - bohužel pro mě, naštěstí pro sráče) takových činností. Ano, mně se opravdu moc líbí smrt ve všech svých možných podobách - a nejkrásnější je, když je nejbrutálnější. To video jasně ukazuje, jak bezcenný a křehký je jakýkoliv lidský život. A zatímco masy taková videa sledují buď z šoku ("Á, to je hrůza!"), fanatismu ("Patří mu to, zradil Alláha."), či (jak už psala Cesare) z tupého zaujetí ("Typičo, von mu uříz' hlavu!"), ve mně vzbuzují čistou radost (freudisté by v tom dozajista hledali sexuální podtext), kterou neumím zcela popsat a ani se nechci jejím popisem namáhat, jelikož si tento příspěvek beztak přečtou z velké části pouze lidé, kterým bych hlavu uřízl také.

Za naivního mě může označit snad jen idiot.

Pravda, proč ztrácíš čas? Stejně tak proč ho ztrácím já? Protože oba celý život děláme jenom zbytečnosti a je jedno, co řekneme nebo uděláme (protože nikdy nikomu tu hlavu neuřízneme - a teď už žertuji).
“The only way to confront the Zionist enemy is the continuation and fortification of resistance and Jihad.”
- Ayatollah Ali Khamenei -
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Re: Slintárna...

Příspěvek od Elessar »

Melegant: Chcel som len naznačiť, že mi často Tvoje príspevky prídu podobne patetické, ako keď počujem ľubovoľného pseudohumanistu citovať postýkrát Churchilla a bľabotať klíše o slobode, zodpovednosti etc., len z opačnej strany a zabalené do sofistikovanejšieho hávu, niečo na štýl "Nenávisť posledného duševného aristokrata k stádu oviec na sto rôznych spôsobov." (Chvíľami sa cítim, ako by som čítal Ayn Rand.) Pokus o argumentáciu to samozrejme nebol, anžto zrovna v tejto téme príliš veľký potenciál na plodnú diskusiu vážne nevidím.

BTW
Melegant píše:Za naivního mě může označit snad jen idiot.
Sevencreature nepriamo označil za naivné Tvoje príspevky, nie Teba. A napríklad výrok o zaslúženej smrti ľudstva mám asi príliš spojený s "duševne plytkými ľuďmi," aby mi nebol k smiechu.
Naposledy upravil(a) Elessar dne 21.9.2010 23:27, celkem upraveno 1 x.
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Slintárna...

Příspěvek od Jab »

Melegant: Opravdu nechápu, nač stále ztrácíš čas s nižším druhem, plebsem atp. Vysoce pravděpodobně znáš i lidi, kteří ti jsou názorově blízcí (pokud by to nebylo urážkou individualismu, tak by se skoro řeklo, že s tebou sdílí některé názory ba dokonce "hodnoty"), pročež asi zbytečné hledat další konvertity.
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Re: Slintárna...

Příspěvek od Cesare »

Já radši nebudu říkat vůbec nic.... 8-)

Obrázek
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“