Kam vás osud zanesl?

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Kam vás osud zanesl?

Příspěvek od Arian »

Nedávno jsem se po dlouhé době setkal se svým soudobým druhem v procházení světa her - Crovaxem a zavzpomínali jsme na staré dobré časy :-) Nutno říct, že se hodně věcí u obou za ty roky změnila, tak mne napadlo i zde se zeptat, co teď děláte a jak žijete? Většina uživatelů z dob, kdy si to tu pamatuji aktivní já, si pravděpodobně tuto zprávu stejně v nejbližších měsících nepřečte, ale kdo ví...

Já si nyní užívám pracovní prázdniny v Praze na stáži na centrále Galilea, jinak se většinu času nacházím v Brně, kde studuju na Masárně energetickou bezpečnost a hospodářskou politiku. Zatím štastně svobodný, bezdětný, dvaadvacetiletý, s docela velkým pupkem za ty roky, nutno říct... :mrgreen:
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Osud mě nikam nezanesl - vlastní (ne)pílí jsem se dostal ke své vysněné práci na ústavu patologie :-) Ostatní věci se příliš nezměnily.
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
Bhaall
Sigilan
Příspěvky: 547
Registrován: 29.9.2005 1:19
Bydliště: Šedozem
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam vás osud zanesl?

Příspěvek od Bhaall »

Ty jsi fakt patolog? Parada, aspon originální práce :P
...There is no path too perilous, or hazard too great.
The specter of death does not daunt me...for I am already dead...
Giving birth to this nightmare is my most coveted dream.
I will see them all burn!
As my pain ends...theirs begins.
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam vás osud zanesl?

Příspěvek od Cesare »

Furt při starým.
Snažím se dorazit školu (už dvanáctej rok, hrůza) a poplatit dluhy. Novinka je, že učím angličtinu (obávám se, že špatně, ale to se snad časem spraví).
Stále nejraději pařím Torment.

Kolem mě se změnilo hodně věcí, ale já pořád jedu podle hesla "everything's changed but you didn't move on and the only fact is that your x years older now"...:-)

Pozitivní změna je bezpochyby to, že si (pravda, se slovníkem v ruce - ale není ho vždycky potřeba) můžu zahrát Prince of Qin v originále - protože ta anglická verze je fakt příšerná... :mrgreen:
Takže aspoň nějakej achievement.
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Cesare píše:Kolem mě se změnilo hodně věcí, ale já pořád jedu podle hesla "everything's changed but you didn't move on and the only fact is that your x years older now"...:-)
+1

Taky existuju pořád tak nějak stejně...vlastně i stejně vypadám, stále jsem se nedokopala k tomu nechat si něco udělat s vlasy. Dokonce teď po čase bydlím zase v Praze.
Jen jsem začala hrát i sem tam nějakou tu freeware hru (rpgmaker je dobro) a prohloubila si zálibu v chapadlech, (nejen) béčkových horrorech a japonském popu.
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Zdravím :-).

Pořád v Praze, pohodové zaměstnání, a protože mám asi nějakou slabost pro komunitní weby, po pádu Sigilu jsem začal dělat na (již zmíněné) Databázi-her.
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam vás osud zanesl?

Příspěvek od Jab »

Do závěrečných státnic ze soudobých dějin mi zbývá pár týdnů, byť už se oboru věnuji dost i bez titulu (v jednom projektu). Také jsem si to porůznu prodlužoval. Byť i účelně (studium v Londýně např.) Chci to samozřejmě studovat dál i pracovat na plný úvazek v oboru (teď je ale v tomto ohledu trochu těžká doba).
Jinak Sigilu mi je nadále trochu líto. Poměrně dost lidí je na databázi-her, nicméně jde o nepoměrně jednodušší stránku, která zdaleka nenabízí zdejší záběrově široký formát diskusí a člověk si tam tedy obzory moc nerozšíří. Ale jinak také fajn stránka. Pár dalších zdrhlo (resp. zdrhlo zpět) také na rpgfórum, ale jak tam fungují moc nevím, páč tam nechodím.

Jinak žádná úmrtí v Sigil teamu. Alespoň co vím (yenn by si asi všiml). :-)
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam vás osud zanesl?

Příspěvek od Arian »

Díky za doposavad napsané odpovědi a případně i na ty budoucí, když sem někdo ze starých známých zase zavítá:) Těm co finišují ze školou přeju její zdárné ukončení, těm ostatním pak žádné nohy pod tramvají či exekutory za dveřmi. :mrgreen:
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Adolfik
Sigilan
Příspěvky: 166
Registrován: 12.4.2008 13:36

Re: Kam vás osud zanesl?

Příspěvek od Adolfik »

...
Naposledy upravil(a) Adolfik dne 11.5.2020 13:57, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam vás osud zanesl?

Příspěvek od AlieN »

Cesare píše:Kolem mě se změnilo hodně věcí, ale já pořád jedu podle hesla "everything's changed but you didn't move on and the only fact is that your x years older now"...:-)
+1 i za mne.
Stále ještě cestuji a žiji střídavě mezi Prahou a Zlínem (do budoucna pro změnu opět o něco více v Praze), stále ještě jsem nedokončil ani nevzdal studia, stále ještě (občas) hraji Planescape a Baldurs Gate, trávím kvanta času u filmů, a i něco málo fotím.
A někdy při tom stíhám i (ne)pracovat, jíst, pít, souložit, dýchat, etc.


Jab vystihl současnou situaci Sigilu a hlavně (ex)Sigilanů poměrně trefně, také je mi to líto, nicméně.. snad i dál v budoucnu z Města dveří ty nánosy prachu čas od času někdo setře, a pár slov o hrách, i světě mimo ně prohodí.
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Re: Kam vás osud zanesl?

Příspěvek od Neferit Sr. »

Ahojte všchni co se zde objevíte. Já i Neferit jsme v pořádku. Dcera se snaží na masárně a já žiju jak se dá. Třetí do roje Kebule se bude příští rok ženit, našel si prima děvče, vyloženě k nám zapadla.

Za ty roky se mi podařilo se vypracovat v oblasti historie tak daleko, že dokonce přednáším a to i na univerzitách. Publikuji, chodím po pravěkých hradištích a středověkých hradech a jsem spokojený. Už mi bude krucinál osmačtyřicet. :evil:

Na ty super sigil srazy u brněnské přehrady a na vás co si pamatuji rád vzpomínám, bylo to prima po všech stránkách a z pohledu člověka dvakrát staršího než většina z vás - myslím tehdy, to pro mě bylo vždy duševní osvěžení a obrovský přísun energie. Dnes když slyším fňukat lidi staré jako já jaká je dnes mládež - kdo to občas neslyší, reaguji slovem - kecy. Já znám skvělé mladé lidí a pokud budou takoví a proč by nebyli, není důvod naříkat.

Občas sem nahlédnu ale opravdu jen občas. Sigil pomalu umírá na dospívání a dospělost jeho účastníků a nelze ho asi reinkarnovat. Je to škoda ale co naděláme.

Pokud by se někdo chtěl pobavit více můžeme zde ale klidně na můj e-mail: anzac@seznam.cz

POzdravujete koho potkáte a všem vám přeji ať se vám daří vše na co sáhnete. Neferit Sr.
Naposledy upravil(a) Neferit Sr. dne 19.10.2013 21:40, celkem upraveno 1 x.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam vás osud zanesl?

Příspěvek od sevencreature »

Neferit Sr.: No, vždycky říkám, že život začíná v šedesáti, takže stále mladík :)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Re: Kam vás osud zanesl?

Příspěvek od Vallun »

Já žiju, prakticky stejně jako dříve, jen jsem se přesunul na rpgforum.cz :)
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam vás osud zanesl?

Příspěvek od Cesare »

Myslím, že se na mě podepisuje ta už málem před rokem absolvovaná třicítka.
a) Už strašně dlouho se mi nestalo, že bych vylezla ven komplet v černým. Pokorně jsem přijala fakt, že jsem tinted autumn a šla jsem do zelenejch, šedejch, hnědejch a zemitě červenejch barevnejch škál. Guess what, vypadám v tom líp.
b) Odhodlala jsem se čelit faktu, že jsem tlusté prase s naprosto nefunkčním pohybovým aparátem a značně omezenou plicní kapacitou. Vlastně mě asi definitivně nakopla frustrace z tý mý neexistující kondičky spíš než frustrace z toho, jak vypadám, každopádně jsem začala cvičit. První den před dvěma týdny - 20 minut na eliptickým trenažéru. S přestávkama. Po 20 minutách skoro mrtvá.
Dneska 40 minut a (podle asi značně nespolehlivýho měření na mým dost levným přístroji) 15 km (o 7 víc než před 14 dny). Přestávky už nepotřebuju. Při protahování se ohnutá a s napnutejma nohama bez problémů chytnu prstama (dlaněma zatím ne) za špičky - což, jakkoli je to smutný, by před měsícem prostě nešlo. Jídelníček jsem zatím dramaticky neupravila, ale i tak si připadám jako velkej vítěz... 8-)
Takže držte pěsti, ať to jde.

(Pořád nemám ráda děti, mám ráda Lakaieny, miluji Cheng Haofenga, na poli mezinárodní politiky fandím Číně a v Silmarillionu Fëanorovcům, takže zas tolik se toho nezměnilo.)
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam vás osud zanesl?

Příspěvek od sevencreature »

Vždycky tu je t'ai chi a venčení psů :-P
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“