Mobilní telefony

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět

Oblíbená nebo aktuální značka telefonu

Alcatel
1
1%
LG
1
1%
Motorola
5
5%
Nokia
36
35%
Panasonic
0
Žádná hlasování
Philips
0
Žádná hlasování
Sagem
0
Žádná hlasování
Samsung
5
5%
Siemens
21
20%
Sony Ericsson
34
33%
Jiná značka
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 103

Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

Neferit Sr. píše:Nejlepší spojení na světě stejně zajistil počtovní holub. :twisted:
ale i on se mohl stát obětí různých nepřízní osudu, jako například dravec, ostroštřelec apod. :twisted:
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

No tak to jako že ano. Ale představ si inovaci:

Dobře trénovaný hřivnáč, v plátové zbroji s karabinou a soupravou plašidel na dravce. To by bylo celkem akční. :-D Co myslíš?
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

a umí nějaká bojová umění? :twisted:
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

Neferit Sr. - akční by to bylo bezesporu, ale především by to bylo těžké...:D

dokonce bys mohl navrhnout moderní design přenosných holubníků pro vypouštění, zapojením jendoho kohouta bys integroval funkci budíku, otvory pro dýchání ptactva by mohly mít podobu klasického sčotu, takže už jsme na 3 v 1;) Jenže se obávám,že metabolické produkty by nebyly zrovna dvakrát IN, ale zase bys nebyl závislej na elektrické síti, což je docela výhoda:)

ASi přeci jen zůstanu věrný tomu plastovému slitku - máme příliš šikovné kočky na to, aby měl Tebou anvržený zlepšovák příliš dlouhého trvání:)
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Tafif
Sigilan
Příspěvky: 1140
Registrován: 10.10.2005 22:41
Bydliště: Za devatero horami...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tafif »

Senior: No, nevím, jestli by to unesl. Možná kdyby byly dva, spojení liánou...
Jaká je vůbec rychlost nezatíženého holuba?
Hole mágů to nejsou přeludy,
bývají na konci zdobeny žaludy.
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

Tafif - divil by ses, ale překvapivě vyoská, on to nebyl vůbec marný prostředek spojení...létají nějakých cca 60 kmph a vzdušnou čarou. Takže třeba za studené války bylo ryhclejší poslat z Moskvy holuba, než dopis - pro západní vyzvědače...
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

Se mi stala zajímavá zvláštnost, když jsem včera jela autem ku Praze, tak v Praze a blízko ní se mi neustále vypínal mobil, tedy dokud jsem jela autem, pak už ne a když jsem dneska odjížděla, tak to samé. Jak jsem se dala s autem do pohybu,tak se mi vypínal mobil a když už jsem byla tak u Českého Brodu, tak zase fungoval normálně. ;-)
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Re: Mobilní telefony

Příspěvek od Morty »

Mam Jimm 0.5.1 pre SE, kedze moja k530i nebola v zozname,, tak som zvolil raz k510i variantu(stary telefon) a potom other phones variantu... Ked nastavim UIN a heslo, nechce ma pripojit, vyhodi dve chyby za sebou, prva ze nema odpoved od servru a druha, z pozadovane TCP pripojenie nieje mozne uskutocnit... Nevie mi niekto poradit :?: :pray:
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Firkraag
Sigilan
Příspěvky: 1131
Registrován: 29.9.2005 19:31
Bydliště: Umar Hill's
Kontaktovat uživatele:

Re: Mobilní telefony

Příspěvek od Firkraag »

Musis mit nasteveneho e-mailoveho klienta v telefonu.. Pres http://www.sonyericsson.com/cws/support ... ts/e-mail/
Když jsem byl malý, byl jsem namyšlený…. ale teď už nemám chybu.
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Re: Mobilní telefony

Příspěvek od Morty »

Noo, tak ja som si toc ele presiel, ten link sice nefungoval, ale cez stranku som sa na to dostal... Mno a proste som to cele dajak presiel, tu konfiguraciu email klienta, doslo mi to na mobil, vsetko okey, ale dajak to stale nejde :think:
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Firkraag
Sigilan
Příspěvky: 1131
Registrován: 29.9.2005 19:31
Bydliště: Umar Hill's
Kontaktovat uživatele:

Re: Mobilní telefony

Příspěvek od Firkraag »

Nekdo to i vyresil tak, ze kdyz si zalozil novej ucet u icq a nezkousel ho na pc tak mu v jimmovi sel.. Fakt nevim jinak..
Když jsem byl malý, byl jsem namyšlený…. ale teď už nemám chybu.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Mobilní telefony

Příspěvek od sevencreature »

Hmm, mobil mi poslední dobou nějak často zamrzá a taky by se mi hodil mp3 přehrávač, tak začínám uvažovat o nějakém novém modelu...

Jako horký favorit se mi jeví K770i (cca 6000 Kč se mi zdá sice trochu zbytečně moc, ale nevím o lepším poměřu cena/výkon :-? )- máte se SE obecně zkušenosti? Zajímá mě hlavně srovnání W a K modelů (tj. Walkman a Kamera modely) a tipy na konkrétní model - původně jsem spíš uvažoval o nějakém W, ale zdá se mi, že nemají v podstatě výhody (kvalita přehrávání hudby je (asi?) zhruba stejná a dodávaná sluchátka jsou buď stejně mizerná, nebo lepší - podle recenzí).

Nebo jsou i alternativy (tj. jiná značka než Sony Ericsson? :shock: :-) )?
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Re: Mobilní telefony

Příspěvek od Vallun »

7c - já už delší obu uvažuji o k750i ... SEčko mám momentálně to nejlevnější a je todcela spolehlivé, akorát značky na klávesách už jsou "skoro tabu" a začaly se loupat po dvou týdnech:(
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Mobilní telefony

Příspěvek od sevencreature »

No, očividně o něm uvažuješ už dost dlouho :mrgreen: Hmm, K770i je pochopitelně lepší, ale je fakt, že si nejsem jistý, jestli ten rozdíl stojí za cca 2000 Kč :think: Hmmm... Zkusím je ještě porovnat :think:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Re: Mobilní telefony

Příspěvek od Vallun »

7c - uvažuji o něm tak dlouho, protože se mi nechce vyhodit 4 tisíce za mobil, když ten současný stále funguje:) Navíc je poztivním,že u něj pořád trošku klesá cena - vždycky si řeknu, že když vydržím ještě 2-3 měsíce, tak ušetřím pár stovek;)
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“