Sny

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
LORD celadrius
Sigilan
Příspěvky: 153
Registrován: 31.5.2006 17:28
Bydliště: Sedmé nebe
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LORD celadrius »

Mněl jsem hnusnej sen zdálo se mi e mi trhali zubi.Bylo to hnusný všude byla krev.
Neodkládej na zítra co můžeš odložit na pozítří.
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

Můj dnešní neurologickej odpad: zdálo se mi, že jsem přišel domů a na dveřích jsem objevil připíchlé dvě panenky znázorňující mě a mého bratra. Zjistil jsem, že za to můžou satanisti (:lol:), které bratr naštval a další týden (týden ve snu ;-) ) jsem měl pořádnou smůlu...
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Uživatelský avatar
Cozzinnni
Sigilan
Příspěvky: 651
Registrován: 1.3.2006 9:39
Bydliště: Kontrolní stanoviště duálního 350 mm pulzního děla.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cozzinnni »

Mě se jednou zdálo, že máme děják a naše velice milá a citlivá dějepisářka (větší megera snad ani neexistuje. Díkybohu za prázdniny) do nás zase hustí nějaká fakta a tu náhle jeden spolužák (byl to tušímže wosmahl :lol: ) vstal, hodil skok k tabuli a křídou dějepisářku sejmul mezi oči. Dějepisářka spadla ale najednou z ní byl agent Smith, vytáhl Deserta, namířil ho na milého wosmahla a probudil jsem se zrovna když mačkal spoušť (bylo to po noci strávené nad DVD Matrix: Revolutions)
So now, we have easy choice: Our and Earth's death, or their and Praia Prime death.
Admirál Gilbert, těsně před bitvou o Proximu Centauri, kde Aliance zastavila praianský postup ke Sluneční soustavě
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lerek »

mě se minulý týden zdál tento sen (pokud se divíte, že si to pamatuji, tak se nedivte, zapsal jsem si ho ihned poté, co jsem vstal)

první co se mi zdálo bylo, že jsem byl v nějaké místnosti připomínájící třídu nějaké školy, kde bylo plno mě známých lidí, důležité ovšem je, že někteří na sobě měli uniformy wehrmachtu, ostatní byli prostě v kvádrech
potom jsem přišel k oknu a viděl jsem speciální jednotku v maskáčích vzoru metro, jak běhá po jakési zahradě a snaží se dostat do budovy, potom se mi vytratili z dohledu a já se odebral pít jakýsi koňak (myslím, že jsem vypil skoro celou flašku a strašně mi to chutnalo)
když v tom najednou v jednom okně vykoukl dementní xicht nějakého negra od té spec. jednotky a já na něj zahajloval a zařval:"zdravím, negře" ten negr potom vlezl do místnosti, chtěl mě zbít, ale ostatní (zejména ti v uniformách wehrmachtu) mu v tom zabránili a tak negr začal vést kázání o rasismu, načež jsem se nasral, přišel k negrovi a kopl ho doprdele tak mocně, že jsem ho vlastně vykopl s okna...
pak jsem se neznámo proč ocitnul v kutné hoře(tam chodím na gymnázium) s láhví toho koňaku v ruce, ale z toho smysluplný report napsat nemůžu...
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Uživatelský avatar
Cozzinnni
Sigilan
Příspěvky: 651
Registrován: 1.3.2006 9:39
Bydliště: Kontrolní stanoviště duálního 350 mm pulzního děla.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cozzinnni »

No...to já jednou seděl v kokpitu P-51. Pamatuju si, že to bylo nad Německem a nade mnou byla formace B-17tek. Potom přiletěly mesouny a fockíky a já se nějakou záhadou dostal přímo doprostřed bitvy. Sundal jsem asi pět mesounů a poslední moje věta byla:"Pětko, máš ho na prdeli...!" a potom záblesk a...pak už jsem se probudil. Divný bylo, že jsem před tou akcí prožil celý brífink i start a prostě byly tam i ty nejmenší detaily. Vím, že jsem měl na stroji napsáno BELLINGERETS BETS a na boku hvězdu U.S. NAVY a na kormidle 854. Tak nevím...asi to bylo tím, že jsem si předtím do noci četl Encyklopedii letadel (cca 954 stran) a nechal jsem jí na stole otevřenou zrovna na str¨ánce s P-51.
So now, we have easy choice: Our and Earth's death, or their and Praia Prime death.
Admirál Gilbert, těsně před bitvou o Proximu Centauri, kde Aliance zastavila praianský postup ke Sluneční soustavě
Uživatelský avatar
Cozzinnni
Sigilan
Příspěvky: 651
Registrován: 1.3.2006 9:39
Bydliště: Kontrolní stanoviště duálního 350 mm pulzního děla.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cozzinnni »

Dneska se mi zdál divný sen: Byl jsem oblečen v mnišské kutně a stál pře nějakým koncilem. Zpovídal jsem se před zakuklenými soudci ze spamu :lol: Jednomu tomu soudci spadla kápě anepříjemně připomínal Vampirii :-)
Já už z toho Sigilu asi fakt blbnu :lol:
So now, we have easy choice: Our and Earth's death, or their and Praia Prime death.
Admirál Gilbert, těsně před bitvou o Proximu Centauri, kde Aliance zastavila praianský postup ke Sluneční soustavě
Geralt
Šifrovač
Příspěvky: 810
Registrován: 9.2.2006 20:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Geralt »

Ačkoli se mi sny většinou nezdají (anebo je do probuzení zapomenu), tak ten dnešní mi v paměti uvízl. No nedivte se - na takovouto šílenost jen tak nezapomenete.
Zdálo se mi, že jsem byl součástí zlodějského gangu, který vedl můj otec. Dále v něm působila moje maličkost coby syn-učedník (viz povídka od Š&G "Jak jsem se vyučil", na kterou tu nedávno odkazovala Vampiria) a náš malý spolek uzavírala nečekaná postava - Edwin Odesseiron, Rudý čaroděj z Thay. :lol: :twisted:
Specializovali jsme se na klasické otvírání zámků pomocí šperháků a jiných zlodějských kitů. Krom toho jsme také s oblibou kradli lékařské kartotéky. Nevím k čemu nám to bylo. Možná za to ale může Edwin, či si nás najal Macek ve snaze zdiskreditovat Dr. Ratha. Tohle se fakt může zdát pouze dlouholetému hráči Baldur's Gate. :roll:
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

Herní sny nemívám zas tak často, ale vzpomínám si na jeden obzvlášť frustrující sen z dob, kdy jsem poprvé dohrála Torment a měla jsem rozehranýho prvního Fallouta...
V podstatě celej sen se odehrával ve falloutovým prostředí a s falloutovejma parťákama - a celej byl o tom, že jsem byla absolutně nepříčetná a nešťastná z toho, že mi na Dogmeata nefunguje "raise dead"... Brr... ;-)
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Geralt: je to oveľa zmysluplnejší sen než sa aké sa snívajú väčšinou mne... to sú väčšinou úplné šialenosti, bez hlavy a päty a zmyslu ... ;-)
Uživatelský avatar
Target
Sigilan
Příspěvky: 449
Registrován: 22.3.2006 12:43
Bydliště: Nová Role
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Target »

Yachiko píše:Geralt: je to oveľa zmysluplnejší sen než sa aké sa snívajú väčšinou mne... to sú väčšinou úplné šialenosti, bez hlavy a päty a zmyslu ... ;-)
Jsme na tom stejně ;-)
ADD: mě se herní sny nezdají nikdy, vůbec
Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nuke »

Mne sa naopak herné sny zdajú často. Samozrejmä hlavne vtedy, keď nejakú hru hrám až do zblbnutia :twisted:
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

Tak já, když jsem hrála Diablo, tak jsem ve snech jen tak mimochodem potkávala zombíky. Pak jsem dost často kouzlila. A když jsem hrála NWN, tak jsem vždycky vykřikla tu formulku "ige mar", aspoň tak mi ta formulka zní.:-) Jen doufám, že né nahlas.:-)


EDIT:
Hm, tak jsem dneska ve snu potkala satana. Jdu si tak chodbou nějakého domu a najednou stál přede mnou. Mluvil se mnou takovým tím príma hlasem, jak to ve filmech dělává a vyzval mě na souboj a mě hned hlavou proběhlo, že na ohnivá kouzla bude asi imunní a začala si promítat, která znám kouzla ledová.
Hajzlík do mě šel hrubou silou, takže jsem neměla čas zakouzlit. Naštěstí jsem viděla Matrix a tak jsem aspoň mistrně uhýbala. Až nakonec se mi podařilo odskočit tak, že jsem konečně mohla zakouzlit cosi ledového, zasáhla jsem ho přímo do hrudníku, zaskočeně se podíval, co to, to ode mě fakt nečekal a když jsem se chystala na další úder, tak zazvonil hajzl budík, tak jsem Satana nechala Satanem a ani nevím, jestli bych vyhrála, ale asi jo. Však už jsem nějakého RPG hrála ne?
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Vanda píše:Hm, tak jsem dneska ve snu potkala satana...
You'll see him in your nightmares,
you'll see him in your dreams
He'll appear out of nowhere but
he ain't what he seems
You'll see him in your head,
on the TV screen
And hey buddy, I'm warning
you to turn it off
He's a ghost, he's a god,
he's a man, he's a guru
You're one microscopic cog
in his catastrophic plan
Designed and directed by
his red right hand...
:-D :-D :twisted:
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

Aaach, perfektní sen. Byl jsem vězeň na nějaké neznámé planetě a s dalšími spoluvězni jsem čekal na transport v malém baráčku někde v pustině... Dozorce mě vytáhnul ven, kde mě připoutal k trubce.
Najednou ho ale NĚCO napadlo a tak trochu rozpůlilo. Já jsem vyděšen vytrhnul trubku rovnou ze země a utíkal zpátky do boudy, pronásledován netvorem.
Když jsem zabouchl dveře, začaly se na ně sypat rány a škvírami tekla zelená krev, jak se o ně netvor zraňoval. Nakonec dveře vyrazil a napadl mě i ostatní vězně. Tak jsem ho trubkou, kterou jsem stále svíral v ruce, rozmlátil na kaši. :lol: Jenže za ním se hrnuli další kreatury, jako např. skřeti, duchové, lítající chobotnice atd. a tak jsem stále stejným monotónním pohybem bil a bil a bil stovky potvoráků jako v nějaké brutální počítačové hře, dokud nezazvonil budík...

Omluvte mou ubohou slohovou stránku věci, ale jsem taaaak unavenýýýýý...
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

Yachiko: Nick Cave? :-)

Adieu: bodejď bys nebyl unaven, když celou noc mlátíš cosi trubkou :-)
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“