Sny

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Arthalion
Sigilan
Příspěvky: 981
Registrován: 29.9.2005 14:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arthalion »

Hmm, kam to napisat... Snival sa mi skutocne skvely " fantasy" sen. :lol:
Sen sa odohrava v okoli mojho domu a bol o tom, ze nas mal prist napadnut obrovsky drak. Teda, aspon som si to pocas sna myslel, nakoniec som niekolko stometrov od nasho domu uvidel obrovske pavukoidne ohnive hovado, ktore zakryvalo cellu oblohu. :-D Tak som si povedal, ze je pruser.. :lol:
*Strih*
Zrazu som v zrucaninach obuvnickeho obchodu a vyberam si topanky, chranice na nohy a na ruky, davam si ich do igelitky. :lol:
*Strih*
Je noc a som doma, nachadzam nejake dva meciky. Z velkeho pavukoidneho hovada vyskakuju mali ohnivy bastardi, je ich vela. Pridam, sa do hromady ludi, ktori proti nim maju bojovat. Boj sa odohrava u suseda na dvore. :lol: Zabijam malych ohnivych bastardov o sto-sesto s dvoma mecikmi, jeden bol bastard, druhy obycajny jednorucny.
Sen sa konci triumfalnym vitazstvom nad malymi ohnivymi bastardami. :-D
Co poviete, skvely sen, nie? :lol:
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Arthalion: Fakt prima sen :-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Nechcete nekdo zalozit topic Dreams? :) Na jednom foru jsem ho zalozil a je to nekdy opravdu zajimave cteni :).
Uživatelský avatar
Arthalion
Sigilan
Příspěvky: 981
Registrován: 29.9.2005 14:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arthalion »

necrotising_ píše:Nechcete nekdo zalozit topic Dreams? :) Na jednom foru jsem ho zalozil a je to nekdy opravdu zajimave cteni :).
To je rozhodne dobry napad, na starom fore sme to mali, ani tu by to nemalo chybat. :-P
Uživatelský avatar
Killdozer
Sigilan
Příspěvky: 463
Registrován: 23.10.2005 15:13
Bydliště: Friendly Arm Inn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Killdozer »

ja sem jednou sel zabit dinosaura, ale pak se ukazalo, ze je to jen borovice :lol:

jinak jo, takovyhle RPG sny sou dost dobry...


btw, co se nakonec stalo s tim velkym pavoukoidnim hovadem?
je hezké, když se lidé spojí jako řetěz.. je ale krásné, když se spojí jako kroužková košile...

http://www.immortalfighters.net
Draci doupe ponetu
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Už je založený, takže zde si můžete vylévat játra na thema "copak jsem to zase v noci dělal/a" ;-)
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Řešili jste někdy jak poznáte, jestli spíte nebo ne? Pro mě je to hrozně zajímavý problém a několikrát se mi zdálo o tom, že řeším, jestli spím. Nicméně k ničemu jsem se nikdy nedobral.
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Pamatuju, že když jednou selhal lapač snů, tak se mi zdálo pěkný psycho. Utíkala jsem po nějakým - vypadalo to jako římský - táborem. Furt mě někdo pronásledova a já utíkala a utíkala... Pak jsem zakopla, překulila se na záda - nade mnou týpek s nožem a chystal se, že mě bodne. Kryla jsem se rukama, napůl se zvedla, chystala se zaječet - a vtom jsem se probudila těsně předtím, než jsem stihla začít ječet :roll: (a podotýkám, že bych tím asi moc lidí nenadchla, páč byly čtyři hodiny ráno :-? )
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
Arthalion
Sigilan
Příspěvky: 981
Registrován: 29.9.2005 14:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arthalion »

Killdozer píše:ja sem jednou sel zabit dinosaura, ale pak se ukazalo, ze je to jen borovice :lol:
:lol: :lol: :lol:
Killdozer píše: btw, co se nakonec stalo s tim velkym pavoukoidnim hovadem?
Mnoo, ono to nejak zmizlo, asi sa to rozlozilo do tych malych ohnivakov. :lol:
Inak, ti mali bastardi mi pripominali fetishov z diabla. :-)

Drake127 píše: Řešili jste někdy jak poznáte, jestli spíte nebo ne?
Ano, stalo sa mi to mnohokrat. Niekedy je snenie naozaj velmi skutocne. Raz som raz rozmyslal, ako si skusim ci to je sen ci nie. Pamatam sa, ze mi napadlo, ze skocim z 3 poschodia. Ten plan som vsak zavrhol, lebo "co ak je to realita a nie sen?" :lol:
Naposledy upravil(a) Arthalion dne 7.2.2006 18:45, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

drake127: Tohle se mi často stávalo při odpoledním pospávání na koleji - měl jsem dojem, že jsem se probudil a bavil se s lidma, kteří přišli na pokoj. A pak jsem se najednou probudil na pokoji nikdo nebo jen spolubydlící, který se mlčky učil - dost mě to tenkrát dostávalo :lol:

Jinak jsem občas pořádali spací maratony kombinované se sledováním Stargate SG-1 - to taky člověk nevěděl co je se a co ne :lol:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

Mne sa uz asi dva mesiace kazdu noc cosi sniva, a su to celkom zaujimave sny :think: .... Ale okamzite ztracaju svoje kuzlo, ked ich napisem, takze nic nebude :-P ehm, asi vas to moc netrapi, ze nie? :)
Naposledy upravil(a) Elessar dne 7.2.2006 18:49, celkem upraveno 1 x.
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Kolikrat nejvic po sobe jste se ve snu probudili ze snu? :) Snad je tomu rozumet :). Ja asi 3krat :).

Jednou se mi stalo takove psycho, ze jsem vzdycky usnul asi na 15 minut, zdal se mi sen, vzbudil jsem se, podival jsem se kolik je hodin, zase usnul, vzbudil se zase za cca 15 minut, ve kterych se mi zdal dalsi sen, zase usnul, ... Ta takhle asi 7krat po sobe. Jsem si to i pocital :). Asi 3 z tech snu jsem si potom jeste pamatoval.
Naposledy upravil(a) necrotising_ dne 7.2.2006 18:48, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Elessar: Ne 8-)

necrotising: No po některých snech jsem se vzbudil třeba ve 3 ráno a už jsem neměl odvahu jít spát znovu :lol: :anxious:
A u některých snů bych byl ochoten inhalovat chloroform, kdybych se tam dokázal vrátit :lol:
Ale tohle opakované vstávání si moc nepamatuju. Poslední dobou žiju dost materialisticky, takže sny nějak neprožívám.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Tak to já jsem, pokud jde o sny, docela nudař :roll: :lol: Ve snu o snech nepřemýšlím, ani se nevzbouzím křičíc na celý barák....
Pravidelně se mi zdává o celkem běžných věcech, které se staly v posledních dnech, nebo se majís tát ve dnech následujících, avšak vždycky se mi zdávají jejich "zlé" verze...
No a občas nějaký ten klasický "utíkací", ale momentálně si na žádný zajímavější nevzpomínám... :-(
Hm... tak proč sem vlastně píšu? :-)
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Par z mych snu archivovanych na jinem foru:
Mne se zdalo, ze jsem jel autobusem se svou tridou. Jeli jsme po ceste a pak najednou po spinaev rece a ridic nam rikal, ze je plna nejakeho toxickeho odpadu. Kdyz jsme projizdeli blizko kolem brehu uvidel jsem trochu zmutovaneho ptaka. Pak se najednou objevil konec reky, autobus zmizel a my sli po pesince smerem od reky. Prede mnou sla jakasi divna kocka, v tom snu mi pripadala normalni - byla hodne podlouhla, nizka, vypadala spis jako krizenec lisky a jezevcika. Vysli jsme na nejaky kopec, ze ktereho jsme sli dolu skrz tvrde trnite stromky bez listu. Tema jsme prosli a pokracovali dal normalnim lesem. Pak jsme se zastavili a sli tou samou cestou nazpet, tentokrat vsak kazdy za sebe, ne jako skupinka. Cilem bylo dostat se do zakladni chatky (ktera se doted ve snu neobjevila). Prosel jsem tedy lesem nazpet, az jsem se dostal do one oblasti s trnitymi stromy. Ta byla nejdnou nekolikrat rozsahlejsi nez pri prvni ceste. Nakonec jsem ji po nekolika minutach bloudeni prosel a dostal se k nejakym skalam (byl jsem na nich, ne pod nimi). Vsude bylo plno mych spoluzaku. Jak jsem prolezal mezi skalama, zaskobrt jsem o nejaky kamen a ten spadl dolu, kde se jen ozval nejaky zvuk (a ja vedel, ze ten kamen spadl nekomu na hlavu). Znervoznel jsem, ale nikdo nic nerikal, nikdo si me nevsimal. Sel jsem dal a potkal cernovalsou holku (a vedel, ze se jmenuje Vranova), rekla, ze uz o me kdysi slysela. Slysela, ze jsem chytry, ale ... (to uz si nepamatuju... fakt :)). Dal jsem pokracoval s ni. Prisli jsme k nejake stene, u ktere rostly stromy. Na stene byly okna, ja se jednim podival dovnitr a poznal tak, ze je to chatka, do ktere jsme meli za ukol se dostat. Uvnitr byla nejaka nase ucitelka a neco na me zarvala, neco jako, ze se tam nemam divat. Sel jsem k druhemu oknu a spolecne s Vranovou jim prolezl. Polovina podlahy v chatce byla na sikmo a po cele plose podlahy byly takove ty zinenky pouzivane v telocviku. Dosli jsme k ucitelce (jako prvni ze vsech), za chvili zacali prichazet i ostatni. Tak nejak to skoncilo. akorat jeste vim, ze jsem chtel na konci rict Vranove, at se se mnou vyspi :).
Mne se zdalo, ze byl Silvestr. Byl jsem s jednim kamosem na autobusovem nadrazi ve Zline, vsude byli lidi. Chteli jsme jit na koncert skupiny Prodigy, ktera ten den hrala nekde pobliz (jako predkapela byli nejaci Illi Killer nebo tak nejak - vim, ze mi to pripominalo nazev filmu Ichi the killer). Prelezli jsme plot, aby jsme se dostali k vedlejsimu vlakovemu nadrazi. Vedle plotu byl strom a ja jak skakal z plotu dolu si o nej rozbil hlavu. Sli jsme dal podel koleji a nasli nejakeho dospeleho typka, ktery si taky rozbil hlavu :). Rozhodli jsme se, ze ho odtahnem nekam k doktorovi, protoze nevypadal vubec dobre. Prvni ho tahl jen kamos, pak jsem se pridal i ja. Ja ho chytil za ruky, kamos za nohy. Mel najednou 3 nohy :shock: , kamos ho chytil za tu prostredni. Dosli jsme do nejake uchylne stavby, ve ktere pracoval doktor a nechali ho tam. Pak jsme se objevili uz u podia, kde mely vystoupit zminovane skupiny. Byl uz vecer. Kdyz jsme se tam objevili bylo to open-air, pozdeji ve snu tam vsak byla strecha. Pred podiem byly sedacky jako v kine. Zacala hrat prvni skupina, bylo to neco jako metal, lidi vstali ze sedacek a zacali pogovat :shock: . Chtel jsem jit taky, ale nez jsem se dostal ze sedacky, skupina uz dohrala :shock: (jakoby hrali jen 1 pisnicku a tam mohla mit tak 1 minutu). Sel jsem se projit a potkal nekolik znamych lidi. Bylo tam hodne metalistu :shock: . Nez stihli vystoupit Prodigy, sen skoncil.
Pred par dny se mi zdalo, ze jsem byl na No Mercy Festu, bylo to v takovem malem baru a hrali tam Behemoth a Nine Inch Nails. Odesel jsem od podia a za chvili zacala hrat pisnicka Do Not Speak od Anaal Nathrakh, v tom snu jsem si myslel, ze je to pisnicka od NIN. Dosel jsem k podiu a nikdo tam nebyl, ani skupina, ani divaci. Stoupnul jsem si k mikrofonu a zacal zpivat. Mel jsem hlas uplne jako Maniac z Mayhem :D.
Hehe, to je dobry mit to takhle ulozene na netu, bych si na to jinak uz v zivote nevzpomnel :).
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“