Unreal Tournament

Navštivte společně s kamarády Baldurovu bránu, Athkatlu, Kuldahar a jiná fantastická místa! Samozřejmě pouze virtuálně.

Moderátor: Razfallow

Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Unreal Tournament

Příspěvek od sevencreature »

Zahrál by si někdo? Ale chtělo by to minimálně alespoň 4 nebo 6 lidí.

Nedávno jsem na menší LAN party zase UT hráli a je to pořád paráda (a ta nádherná grafika a hudba...)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Tinnarr
Sigilan
Příspěvky: 357
Registrován: 26.6.2006 0:17
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tinnarr »

ja kazdopadne jo. taky sme ho nedavno na lanu pustili. mylis teda doufam UT 2004
Obrázek
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Ale fuj :naughty: Mluvím samozřejmě o UT. Nikoliv o nepovedených (IMO) dalších dílech :mrgreen:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Tinnarr
Sigilan
Příspěvky: 357
Registrován: 26.6.2006 0:17
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tinnarr »

a videl jsi nekdy ty dalsi dily?. ja teda nemuzu nic rikat protoze se ke me dostal az UT 2004
Obrázek
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Tinnarr píše:a videl jsi nekdy ty dalsi dily?
Ano 8-)

Hmmm, i když uznávám, že Onslaught ve 2004 byl vcelku fajn...
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Tinnarr
Sigilan
Příspěvky: 357
Registrován: 26.6.2006 0:17
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tinnarr »

hmm. no IMO grafika se s casem tezko zhorsila, hudba nevim, ale ja hlavne obdivuji ty boty. v UT 2004 jsem poprve videl ze boti mohou byt ne jenom strilejicimi ale i myslicimi cleny tymu. doufam ze nejses jeden z tech lidi kteri se snazi vsem vecpat ze nejaky starsi dil je nejlepsi jen proto ze novejsi nerozebehnou nebo se ho nechteji ucit.
Obrázek
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Tinnar: :lol: UT je IMO prostě jen lepší. Hudba, grafika, rychlost hry. Novější verze mě nějak moc nevzaly.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Tinnarr
Sigilan
Příspěvky: 357
Registrován: 26.6.2006 0:17
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tinnarr »

tak ja vyskousim UT a uvidim. jak si to chtel hrat? online? LAN? Hamachi? jinak?
Obrázek
Uživatelský avatar
Ithralsiel
Sigilan
Příspěvky: 423
Registrován: 7.4.2006 16:42
Bydliště: www.hattrick.org
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ithralsiel »

já bych si někdy zahrál. Mě UT baví hodně a mám ohledně Utéček stejný názor jako 7c. Hlavně odstřelovačka je tam skvělá. Navíc klasický CTF Facing Worlds nic nepřekoná. Leda Assault HI-speed.
Souřadnice 1476 na 4972. Podívejte se, pánové. Je tam meteor větší než King Kongova ranní stolice.
Tak to seš vážně ty? Nevkusnej trouba se zubama, co vypadaj jako druidská svatyně ?

A.J. Rimmer, D.Lister, Kryton, Kocour
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

UT už jsem hodně dlouho nehrál, ale klidně bych si pár her dal :-) (sice bych si ten UT musel nejdřív sehnat, ale to není tak velký problém :-))
Uživatelský avatar
Calis
Sigilan
Příspěvky: 27
Registrován: 1.8.2006 18:43
Bydliště: Márnice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Calis »

Já bych dal stařičké ale dobré UT též jen mám momentálně net 56kb/s ale mám za to že přenos je asi tak 4kb/s tak kdybych nebyl na obtíž rád se přidám
Hledět příliš do minulosti znamená nehnout se z místa, zabývat se budoucností znamená žít v nejistotě.Přítomnost je to oč tu kráčí a je třeba si vychutnat každý okamžik.
Uživatelský avatar
Siki
Sigilan
Příspěvky: 97
Registrován: 5.1.2006 18:50
Bydliště: to neznate
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Siki »

sevencreature píše:Ale fuj :naughty: Mluvím samozřejmě o UT. Nikoliv o nepovedených (IMO) dalších dílech :mrgreen:
mi ted hravame UT po interentu jestli chces muzete snama na hamachi.jsme zatim 4
Uživatelský avatar
Mecker
Sigilan
Příspěvky: 732
Registrován: 2.5.2006 16:16
Bydliště: Forgotten Realms
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mecker »

No ale bude problem s časem, protože jsme velmi zaměstnaní lidé. Tak pudeš tedy Siki zahtrát? Domluvíme se pres Skype.

Možná pujde i víc lidí zeptaly jsme se na hamachi v pár místnostech, tak uvidíme.
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Jooo, sel bych :). Ale taky uz jsem to DLOUHO nehral :-? .
Uživatelský avatar
Mecker
Sigilan
Příspěvky: 732
Registrován: 2.5.2006 16:16
Bydliště: Forgotten Realms
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mecker »

necrotising píše:Jooo, sel bych . Ale taky uz jsem to DLOUHO nehral .
Nějak se nam to ale rozpadlo, tak to možná skusíme domluvit na někdy jindy až bude mýt víc lidí čas. Všichni totiž jdou ráno do práce, nebo jsou ospalí. :-x
Odpovědět

Zpět na „Multiplayer a Gaming“