3. ICQ Pool šampionát - archív

Navštivte společně s kamarády Baldurovu bránu, Athkatlu, Kuldahar a jiná fantastická místa! Samozřejmě pouze virtuálně.

Moderátor: Razfallow

Zamčeno
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

Děkuji Tinnarrovi za hry a gratuluji mu k vítězství ;-)

BTW - plně si ho sasloužil, neb jsem hrál skutečně špatně ;-)
Naposledy upravil(a) Frosty dne 27.7.2006 20:33, celkem upraveno 1 x.
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Alebo aj veľké finále je za nami... aj keď so smutným koncom... :-(

Frosty 2:3 Tinnarr...

čakajte môj report...
Uživatelský avatar
Firkraag
Sigilan
Příspěvky: 1131
Registrován: 29.9.2005 19:31
Bydliště: Umar Hill's
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Firkraag »

Firkraag píše:
Tinnarr píše:ja bych dal taky. teda jestli nevadi ze sem pekna lama.
Vadi.. Takze nemuzes.

Ja to rikal hned!!! :lol:
Když jsem byl malý, byl jsem namyšlený…. ale teď už nemám chybu.
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

Yachiko: Hele! Ako organizator by si mal byt nestranny! :) Ale objektivne musim priznat, ze Frosty bol az na prvu hru vyrazne lepsi... :-? A mohol by niekto vysvetlit Petulle :)
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Elessar: Nj... lenže nedržať palce mu je ťažko... :-?
Uživatelský avatar
Tinnarr
Sigilan
Příspěvky: 357
Registrován: 26.6.2006 0:17
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tinnarr »

Tinnarr vs Frosty 3:2
Firkraag píše:
Firkraag píše:
Tinnarr píše:ja bych dal taky. teda jestli nevadi ze sem pekna lama.
Vadi.. Takze nemuzes.

Ja to rikal hned!!! :lol:
njn asi sem trocu kecal :lol:
dekuju vsem co mi fandili (hlavne Petulli to je jasny), vsem souperum (Bez nich by to byla trochu nuda), Yachikovi za organizaci (presto ze mi nefandil), a vsem ostatnim co se na tomto mem vitezstvi podileli.
Obrázek
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

Kto je Petulle... :cry: Zajtra odchadzam do Francuzska, tak mi doprajte kludnu dovolenku... :)
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
Tinnarr
Sigilan
Příspěvky: 357
Registrován: 26.6.2006 0:17
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tinnarr »

Elessar píše:Kto je Petulle... :cry: Zajtra odchadzam do Francuzska, tak mi doprajte kludnu dovolenku... :)
tak dobre no. jeji vlastni slova:
Petulle píše:Písni jim že jsi můj velkej kamarád, že tě mám moc ráda a proto jsem ti byla fandit!!!
vic prozradit nemuzu.
Obrázek
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

VÝSLEDOK FINÁLOVÉHO ZÁPASU 3. MAJSTROVSTIEV SIGILU V ICQ POOL-E:

TINNARR 3 - 2 Frosty

TINNARR sa stáva tretím majstrom Sigilu v ICQ Pool-e!



Tak a je to za nami... tretí šampionát v ICQ Poole sa skončil... a opať veľkým finále... ale všetko po poriadku...

Už tradične sme mali problémy s nájdením sa na ICQ lobby a tak sa čas pred začatím zápasu naťahoval. A to ešte viac o to, že tentokárt sa prišiel pozrieť rekordný počet divákov. Nakoniec sa nám ale úspešne podarilo spojiť. Pre upresnenie upresnenie... ako diváci sa nám matchu zúčastnili:

Adieu
Ajantis
Arthalion
Elessar
durana
Firkraag
Petulle
Wendeee
yenn

Samotný zápas začal až cca 19:45. Prvé dejstvo sa Tinnarr výbornou hrou ujal vedenia a zakrátko bolo 5:0 preneho... tu sme však zistili, že cenzúra na ICQ nečakane pridala na obrátkach a začalo celé vety, v ktorých sa nachádzali slovné resp. písmenové spojenia, ktoré imho v angličtine aj tak nič neznamenajú za hviezdičky. A boli to spojenia ako "bolo" "sis" "sisi" atpd... viz. príslušný thread v Medenej Čelenke. Čiže týmto pádom nastal veľký zmätok a niektorí, ako ja, si pôvodne mysleli, že ostatní tymi "****" príspevkami spamujú, albo tak niečo... :lol: Nakoniec sa to dalo relatívne do poriadku kedže sme objavili väčšinu "banned" slov, ale to už bolo 0:1 pre Tinnarra, lebo Frosty v prvej hre neprdviedol veľmi oslnivý výkon.

Druhá hra sa začala podobnou Tinnarrovou dominanciou, lenže za stavu 5:0 pre neho sa Frosty dostal na ťah a úspešnou "one man show" vyrovnal stav. 1:1

Do tretej hry už Frosty nastúpil ako iný hráč... napravená psychika robila divy a celkom suverénnym spôsobom rozniesol Tinnarra na tágu... :-D

Štvrtá hra sa začala odohrávať v podobnom svetle ako tretia. BTW Som pri jednom údere, ktorý vyzeral veľmi komplikovane radil Frostymu ako to má odohrať, ale ten sa aj tak podľa môjho názoru nerozhodol a ako neskôr vysvitlo mal aj tak vypnutý chat a moju radu nevidel lenže následne som bol napomenutý yennom ;-D Už som videl putovný a imaginárny pohár aj s rankom v rukách môjho štvrťfinálového exhibičného premožiteľa, ale tesne pod Olympom svetových poolistov sa stala chyba... najprv sa Frostymu niečo stalo s Poolom a nemohol ručne vyznačiť silu, ale Frosty hrdinsky, s ťažkým postihnutím pomaly na ten Olymp krivkal lenže Pani Šťastena ho tvrdo zrazila dole... v tom najlepšom sa mu po biela gule po odskoku od steny zrazila nečakane s čiernou a poslala ju do temnoty hornej stredovej jamky... smola ... 2:2...

Následne Frosty opustil hru, aby sa na Pool prihlásil znova ( týmto počinom by sa mali ťažkosti so silou úderu skončiť ) a hrací stôl nachvíľu pre istotu obsadil Wendeee... potom sme si mysleli, že sa Forsty vrátil a Wendeee opustil stôl a následne jeho miesto obsadil neregistrovaný divák... vtedysa ma zmocnil strach, že ide o nejaký klon Mr. Universa :lol: Našťastie to bol len jeden z nás, Sigilanov a Frostymu, ktorý sa medzitým znovudostavil razom uvoľnil miesto... Frosty si vypol chat, aby sme ho ustavičnými povzbudzujúcimi výkrikmi a podobne nevyrušovali a ...

... a začala posledná 5. hra... hra o víťazstvo v turnaji... instantá smrť na počkanie... ;-)
Hra sa odohrávala opatrným štýlom, ale postupne sa ihrisko pomaly čistilo... nakoniec sa Frosty dostal kúderu na jednu z posledných gulí, lenže tá bola v obkolesení 2 Tinnarrových gulí, ktoré mu zabraňovali v jej potopení, ale on s kľudom a rozvahou ( ktorú získal vďaka vypnutému chatu ) taktickým úderom Tinnarovi v ďalšom ťahu nedal šancu... ten však zo zdanlivo neriešiteľnej situácie elegantne vykĺzol a dostal sa až k úderu na svoje posledné gule, medzi ktorými bola čierna. Situácia však bola uhrateľná lenže tentokrát sa k nemu šťastie výnimočne ešte nepriklonilo a k úderu na čiernu sa dostal Frosty...

... úder však bol z dosť komplikovanej pozície - biela vedľa čiernej v takom šikmom smere, že bola triafateľná len do vzdialenej pravej dolnej jamky... chvíle napätia... ja ako Frostyho fanúšik s pokrikmi "titul je doma"... "titul je doma"... Petulleho "nedá"... Tinnarove "nemuže"... znova moje "ja mu verím" ... Adieu: "Taktéž mu věřím..."... Frosty sa odhodlal k úderu... čierna sa kotúľa a nepadá do jamky, ale ostáva tesne vedľa... hovorím si "Tinnarr má ešte dve gule dokonca a môže urobiť chybu..." lenže biela naberá nečakaný smer a kotúľa sa... do jamky ... TAKTIEŽ!!!

Tinnarr wins! udiveným Sigilanom vykazuje obrazovka... po sekundách ticha sa rýchlo začína zalňovať CHAT... žiadne gratulácie len posty tipu "OMG"... "nieeeeeee"... "to nie je možné" a aj naozaj cenzurovateľného rázu... Frosty odchádza a my udivení ostávame pri virtuálnom stole...až neskôr sa spamätávame a gratulujeme ( aspoň poniektorí ) Tinnarrovi k víťazstvu... tak nečakaný koniec tak výborného turnaja... :-O

Ale hra je hra a všetci to ( teda dúfam ) berieme športovo... gratulujme novému víťazovi a tešme sa na ďalší turnaj, ktorý verím, že bude rovnako kvalitný, zaujímavý a poskytne nám zase veľa zábavných a aj emotívnych chvíľ... GRATULUJEM TINNARR! ;-)



Celkové poradie hráčov 3. majstrovstiev sveta v ICQ Pool-e:


1. TINNARR
2. Frosty
3. Arian

-------------------------
4. Firkraag
5. Yachiko
6. Wendeee
7. Arthalion
8. Tafif

-------------------------
9. Elessar
-------------------------
10. Adieu
11. khadgar
12. yenn


------------------------------------------------------------
Naposledy upravil(a) Yachiko dne 28.7.2006 9:48, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Kdo nemohl finále sledovat přímo, může se podívat na záznam konců prvních čtyř her a na celý poslední zápas - http://yenn.sigil.cz/files/pool.zip (20,6 MB). Zatím se mi nepodařilo zjistit, kterak v CamStudiu zvětšit snímanou plochu, pročež je k dispozici pouze záběr na samotný stůl. V prvních čtyřech hrách hraje Tinnarr na plné, v rozhodujícím pátém dějství hraje na plné Frosty.
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

yenne díky za ta videa... Dodatečně mohu hlavou tlouct o stěnu :lol: A poslední match si budu pouštět před spaním, abych se následnými nočními můrami vytrestal a poučil :D
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Tak jsem si přečetl o průběhu turnaje - gratuluji vítězi Tinnarovi :-) :applause:
Byl to velmi zajímaý turnaj, škoda že jsem musel vypadnout (už se těším na další (snad podzimní, po Dissu) :-) )

Hra Arthalion vs. Firkraag: Obrázek
Uživatelský avatar
Firkraag
Sigilan
Příspěvky: 1131
Registrován: 29.9.2005 19:31
Bydliště: Umar Hill's
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Firkraag »

Arthalion? Na tom nebylo nic vtipnyho ve.. To ten zapas potom mozna :-)
Když jsem byl malý, byl jsem namyšlený…. ale teď už nemám chybu.
Uživatelský avatar
Target
Sigilan
Příspěvky: 449
Registrován: 22.3.2006 12:43
Bydliště: Nová Role
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Target »

Takže příští turnaj bude kdy?
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

Wajgl: kolem 20. 8. 2006.
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Zamčeno

Zpět na „Multiplayer a Gaming“