5. ICQ Pool Turnaj - diskusia ( archív )

Navštivte společně s kamarády Baldurovu bránu, Athkatlu, Kuldahar a jiná fantastická místa! Samozřejmě pouze virtuálně.

Moderátor: Razfallow

Zamčeno
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Chcel by som trochu apelovať na Arthaliona, Bokina, Elessara, khadgara, Tafifa a Tinnarra - mojich protihráčov z A-skupiny. Oproti B tomu máme odohratého žalostne málo, chcel by som vás poprosiť, aby ste pomaly ale iste začali krížiť tága, aby sa turnaj nemusel zbytočne naťahovať.

Mimo iné ...

Yachiko 3:1 Elessar - zápas priam hrozivý zo strany oboch aktérov, pre oko poolového fajnšmekra niečo ako vidlička, veľa chýb neprestností ale na druhú stranu z toho plynúcich zvratov...

Yachiko 3:2 Tinnarr ... zaujímavá hra, síce plná nepresností ale na druhej strane občas aj perfektných úderov na oboch stranách...
The day is done
But I’m having fun
I think I’m dumb
Or maybe just happy...
Uživatelský avatar
Arthalion
Sigilan
Příspěvky: 981
Registrován: 29.9.2005 14:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arthalion »

Zajtra to vyriesim. Teda vlastne uz dnes.

EDIT: Arthalion–Tinarr, 3:2
Hra bola nanič, Arthalion čítal nejaký brakový časopis a robil blbosti, zatiaľ čo Tinarr sa snažil a hral veľmi pekne, omnoho lepšie ako Arthalion, no mal smolu, čiernu smolu.

Arthalion–Elessar, 3:1, obidvaja hráči mali nešťastie, Arthalion opäť nedával pozor a kazil to, no Elessar na tom nebol omnoho lepšie. :lol: Čierna však opäť stála za Arthalionom.

Vynikajúca hra od stola Bodkina a Arthaliona! Arthalion použil nejaký krám zvaný Multiplikátor náhodnej geniálnosti a hral prvýkrát na nejakej úrovni.
Bodkin sa prizeral a snažil pošťuchovať situáciu v svoj prospech, za stavu 2:0 sa stalo toto: http://img112.imageshack.us/my.php?image=gule1ey2.png (možno Arthalionovi pomohla "tvrdá" hudba? :lol: ), každopádne Bodkin šťastie nemal a Arthalionovi sa naskytol takýto pohľad: http://img112.imageshack.us/my.php?image=gule2jj1.png
Tágo sa nezlomilo, stôl neprevrátil, takže Arthalion posledný úder zvládol a takmer nadšene posunul stav na 3:0

Už len Tafif? :twisted:
Naposledy upravil(a) Arthalion dne 10.2.2007 14:28, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

1:3 s Tinnarom! Moje ambicie na posledne miesto sa konecne stavaju realne! :dancing: :-D

(mmch., dvakrat sa mi dnes podarilo pri druhom udere trafit ciernu- obzvlast to druhe bol skvostny, skvostny uder!)
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
Tinnarr
Sigilan
Příspěvky: 357
Registrován: 26.6.2006 0:17
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tinnarr »

Elessar píše:(mmch., dvakrat sa mi dnes podarilo pri druhom udere trafit ciernu- obzvlast to druhe bol skvostny, skvostny uder!)
Ano mel jsem tu cest sledovat jak Elessar plnou silou pali do chumlu asi desteti kouli. K nasemu uzasu vsechny koule zustaly na svych mistech. Az na jedinou...
........................................................................................................
Tinnarr vs Bodkin 3>2
smula je prolomena, ted jeste neco udelat s tou neschopnosti.
Edit: Tinnarr vs khadgar 3>1
Obrázek
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Momentálne ešte doplniť resty v trojuholníku Bodkin - Elessar - khadgar a v rámci možností je skompletizované všetko. Lebo potom tu máme už len AlieNa a Tafifa, ktorí nemajú odohratý ani jeden zápas. Hlavne by ma zaujímalo čo je s AlieNom, pretože na ICQ som ho už pekne dlhú dobu nevidel... neviete niekto?
The day is done
But I’m having fun
I think I’m dumb
Or maybe just happy...
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Yachiko píše:už len AlieNa a Tafifa, ktorí nemajú odohratý ani jeden zápas
:shock: :?:
Já mám odehrané zápasy dva. ;-)
Teď jsem na chvilku u cizího pc, hrát budu moct až večer.
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

AlieN: :oops: Sry, nevšimol som si ich, je toho veľa a mám v tom bordel, každopádne už máš ako jediný z B-skupiny resty... takže keď bude čas ;-)
The day is done
But I’m having fun
I think I’m dumb
Or maybe just happy...
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

Jupiii! Konecne som narazil na hraca, ktory by sa aspon vzdialene blizil mojim schopnostiam, a porazil som Bodkina astronomicky 3:2! :dancing:
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
Cozzinnni
Sigilan
Příspěvky: 651
Registrován: 1.3.2006 9:39
Bydliště: Kontrolní stanoviště duálního 350 mm pulzního děla.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cozzinnni »

Brzy se k hráčům ICQ poolu připojím. Mám totiž nově ICQ.
So now, we have easy choice: Our and Earth's death, or their and Praia Prime death.
Admirál Gilbert, těsně před bitvou o Proximu Centauri, kde Aliance zastavila praianský postup ke Sluneční soustavě
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Cozzinnni píše:Brzy se k hráčům ICQ poolu připojím. Mám totiž nově ICQ.
Ak chceš tak sa môžeš prihlásiť na ďalší turnaj keď príde čas, nič Ti nebráni ;-)
The day is done
But I’m having fun
I think I’m dumb
Or maybe just happy...
Uživatelský avatar
Tafif
Sigilan
Příspěvky: 1140
Registrován: 10.10.2005 22:41
Bydliště: Za devatero horami...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tafif »

Omlouvám se za svou dočasnou neaktivitu, leč nebyl jsem doma. Po zprávách budu mít do čtvrt na devět čas - snad tu někdo bude a zahrajem. Jinak zítra bude snad času dost.
Hole mágů to nejsou přeludy,
bývají na konci zdobeny žaludy.
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

Adieu - Wendeee 3:2

Většina matchů byla poměrně zajímavá, plná prekérních situací a chyb obou borců. Legrační, že snad všechny zápasy skončily černobílým vlastňákem při posledním šťouchu.
Poslední, rozhodující zápas byl odehrán, tuším, o dva dny později oproti předchozím. Milujme ICQ a vychutnávejme půlvteřinový ping a nestabilní server :!: :angel:
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Při nervydrásajícím boji jsem (hlavně psychicky) zničil Adieua :twisted:
AlieN - Adieu 3:0
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

AlieN: I tobě se odměním... Můj seznam se začíná rozrůstat a jediné štěstí pro další hráče je, že mě... že mě AlieN KURVA VYRAZIL ZE HRY!!! AAAAAAAAAAAAAARRRRRRRGGHHHHHH!!! Hu.. Uh...
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Uživatelský avatar
Cozzinnni
Sigilan
Příspěvky: 651
Registrován: 1.3.2006 9:39
Bydliště: Kontrolní stanoviště duálního 350 mm pulzního děla.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cozzinnni »

Yachiko: Taky že přihlásím ;-) Někdo musí být poslední.
So now, we have easy choice: Our and Earth's death, or their and Praia Prime death.
Admirál Gilbert, těsně před bitvou o Proximu Centauri, kde Aliance zastavila praianský postup ke Sluneční soustavě
Zamčeno

Zpět na „Multiplayer a Gaming“