Class

Další příběh ze světa Zapomenutých říší. Ujměte se meče, připravte si kouzla.

Moderátor: sevencreature

Jake povolani mate nejradsi?

Barbarian
3
3%
Bard
9
10%
Cleric
4
4%
Druid
2
2%
Fighter
9
10%
Monk
4
4%
Paladin
11
12%
Ranger
16
17%
Rogue
10
11%
Sorcerer
11
12%
Wizard
15
16%
 
Celkem hlasů: 94

Uživatelský avatar
AlmSiVi
Sigilan
Příspěvky: 579
Registrován: 29.11.2005 8:20
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlmSiVi »

Teďka hraju za Druid/mnich na dvě kamy a v budoucnu s přeměnou v draka. Je to celkem silný - imunity, celkem dost damage, velká rychlost, léčení, familiar, summony, dost vysoké AC.... Pro mě ideální kombinace :-P
Uživatelský avatar
Bhaall
Sigilan
Příspěvky: 547
Registrován: 29.9.2005 1:19
Bydliště: Šedozem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bhaall »

Hmm na shift na draka potřebuješ wis 30...máš v plánu se shiftovat na konci HotU? :twisted:
...There is no path too perilous, or hazard too great.
The specter of death does not daunt me...for I am already dead...
Giving birth to this nightmare is my most coveted dream.
I will see them all burn!
As my pain ends...theirs begins.
Uživatelský avatar
AlmSiVi
Sigilan
Příspěvky: 579
Registrován: 29.11.2005 8:20
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlmSiVi »

Bhaal: Jj, přesně tak :-D Na konci se to bude hodit a hlavně když už budu mít wis 30 tak by byla škoda to nevzít :-P
Uživatelský avatar
Bhaall
Sigilan
Příspěvky: 547
Registrován: 29.9.2005 1:19
Bydliště: Šedozem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bhaall »

Mno to by byla, ale tech 30 wis dáš tak na lvl 33 řekl bych :)
...There is no path too perilous, or hazard too great.
The specter of death does not daunt me...for I am already dead...
Giving birth to this nightmare is my most coveted dream.
I will see them all burn!
As my pain ends...theirs begins.
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

hmm, tak pridam aj aj svoje dva centy :-D

momentalne skusam rozne kombinacie a vychadza mi ako idealny jedine sorcerer... alebo este rogue... popripade wizard... a samozrejme paladin :lol:

ale tak poporiadku... za sorcerera mam silne kuzla, a mam ich hodne, za wizarda mam EXTRA silne kuzla, ale malo :-? za rogua(shadowdancer)je vyborny stealth, sneak attack a samozrejme sa nemusim piplat s truhlickami a pascami, co ma takisto vyborne vyriesene sorc/wiz(spelly) u rogua nesmiem zabudnut na skvele saving throwy, ktore zachranuju zivot v najtazsich situaciach ;-) a paladin je kapitola sama o sebe... vyborny tank(hit dice d8, pokial sa nemylim), ma divine kuzla na heal, je perfektny proti nemrtvym(v prvej kapitole je to rpechadza ruzovym sadom :D ) a tak celkovo... ked som ja hraval za palacha, mal tu halapartnu so sonic dmg, half plate +1 a vsetko som daval do healu... samozrejme kopec lekarniciek do zasoby :lol:

a samozrejme ranger... ale ranger je zasa srdcovka, to nieje o powergamingu, ze vsetko davam na dve supy... ranger je o skille, lucku a za rangera to nedohra nejaky blbec ;-)

a hlas dam asi sorcererovi... to je moj naj(PG, nie RP, to je ranger :P ) class zo sveta DnD, takze tak :-P
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
DC20
Sigilan
Příspěvky: 12
Registrován: 29.10.2007 11:05

Příspěvek od DC20 »

Dal som Druida, ale taktiez sa mi dobre hralo so Sorcerer-kou. Chcel som si to prejst aj s Thief-om, ale to uz ma po stvrty krat hrania nebavilo(prvy krat som hral s Fighter-om, ale to bolo onicom).
Uživatelský avatar
Thanes
Sigilan
Příspěvky: 101
Registrován: 20.3.2006 15:58
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: Class

Příspěvek od Thanes »

Jaký classy jsou vhodné zároveň s Clericem? Chtěl by jsem nějakýho bojovýho, abych mohl jet bez henchmana... Můžete mi prosím popsat nějaké kombinace? Jsem odkojený z BG a tady se v tom moc nevyznám :) Nějaký prestige by tam taky mohl být, ale právě nevím jaký, asi jen tormův hrdina :/
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Re: Class

Příspěvek od Morty »

Presne som ta nepochopil, ale ak hrajes za clerica, mozem ti odporucat henchmana dalsieho clerica, popripade Daelana, ale s nim budes mat problemy pri protivnikoch zameranych an boj zblizka... Magovia by mali padat ako zhnite hrusky ;)

Ak si nevies vybrat nejake prestizne povolanie, radim ti aby si si nevyberal ziadne, cisty cleric, popripade kombinovany s weapon masterom je naozaj skvely :-)
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Thanes
Sigilan
Příspěvky: 101
Registrován: 20.3.2006 15:58
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: Class

Příspěvek od Thanes »

Chtěl by jsem prostě vyzkoušet klerika :) ale nevim s čim to zkombinovat a netušim, jestli bych to zvládl bez henchmana (přece jenom za druida to jde, má peta)...
Uživatelský avatar
Wendeee
Sigilan
Příspěvky: 266
Registrován: 2.10.2005 9:05
Bydliště: Taboard/Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Class

Příspěvek od Wendeee »

klerikovi bych prihodil max. par lvlu fightera, pripadne rangera, a pak z toho udelat wm pokud budes chtit.. nekde sem cet ze klerik je v NWN celkem imba takze by si sam nemel mit snad problemy..

EDIT:Ale Tomy by se na zamky jako henchman urcite hodil:)
Peace on you too you son of a beach!!:-P
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Re: Class

Příspěvek od Morty »

Wendee:pravda, to mi nenapadlo :-) Aj ked, preco vlastne otvarat zamky, ked klerik ich celkom slusne ROZBIJA :-D

A klerik je v NWN fakt imba... Najma s kombinaciou s tou klerickou(dokonca mi napadla aj bardka, to by tiez nemuselo byt zle ;-) )
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Wendeee
Sigilan
Příspěvky: 266
Registrován: 2.10.2005 9:05
Bydliště: Taboard/Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Class

Příspěvek od Wendeee »

Když to rozmlátíš tak můžeš rozbít i věci co sou vevnitř mám ten pocit ne? Já hrál snad vždycky za nějakej class kombinovanej se zlodějem, a měl sem bardku, ale je taková jetá, apoň na začátku hry mi strašně umírala.. Ale zkus:)
Peace on you too you son of a beach!!:-P
Geralt
Šifrovač
Příspěvky: 810
Registrován: 9.2.2006 20:55
Kontaktovat uživatele:

Re: Class

Příspěvek od Geralt »

Rozsekáním truhlice se obsah neporuší, vypadne nepoškozen na zem zabalen do úhledného pytle.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Class

Příspěvek od sevencreature »

Geralt: Nejsem si úplně jistý - mám dojem, že některé komponenty nevypadnou nebo jich je méně (takový ten drobný odpad), nicméně zbraně, brnění, prsteny apod. ano. Koneckonců, odemykání je zdlouhavé - i se zlodějem jsem všechno rozbíjel (pochopitelně krom těch zamčených objektů, které není možné rozbít).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Geralt
Šifrovač
Příspěvky: 810
Registrován: 9.2.2006 20:55
Kontaktovat uživatele:

Re: Class

Příspěvek od Geralt »

Sevencreature: Vida, tahle možnost mě nenapadla. Protože jak hra poklady náhodně generuje, nikdy jsem neměl možnost to zkontrolovat...ale vezmu to v potaz a taky někdy použiju k otevírání Knock a ne Fireball. :)
Odpovědět

Zpět na „Neverwinter Nights I & II“