Otázky a odpovědi

Další příběh ze světa Zapomenutých říší. Ujměte se meče, připravte si kouzla.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Wazikasi
Sigilan
Příspěvky: 65
Registrován: 2.3.2006 7:47

Příspěvek od Wazikasi »

Byl jsem v kryptě Bratra XY z Temného bratrstva bych získal jednu z pěti knih, a přesto že jsem všechno prosmejčil a prozkoumal, tak mi v inventáři zbyl klíč, u kterého je popisek, že se hodí k nějakým dalším dveřím v té krytpě. Několikrát se mi tam stalo, že zombíci rozmlátili dveře za kterými byli, takže jsem je nemusel otevírat, možná byl klíč od nich..
Nebo jsem někde něco přehlédl?
A obecně - vyskytují se v NWN (bez datadisků) tajné dveře, podobně jako v BG?
Uživatelský avatar
Wazikasi
Sigilan
Příspěvky: 65
Registrován: 2.3.2006 7:47

Příspěvek od Wazikasi »

Tak jsem se propracoval do Luskanu. Celou dobu mi dělá společnost Tomi. Krátce předtím postoupil na 12 lvl a od té chvíle tak nějak přestal bojovat. Sice občas vydá nějaký popkřik a postava je přikrčená jako při boji, ale nedává rány ani nestřílí. Když jsem si kliknul na prozkoumání jeho postavy, tak se občas nezobrazily jeho zbraňové dovednosti. Vyhodil jsem ho a vzal zpátky a dobrý..
Vlezeme do Luskanu a já koukám, že má zase to modré brnění..tak juknu na info a on je na 10lvlu. :-/ To je normální? Mají společníci postup omezený kapitolou nebo tak něco? Já jsem bojovník (6)/zaklínač (7).
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Zkus si s ním promluvit a řekni mu (jestli to půjde), aby zvýšil svoje schopnosti.
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
Wazikasi
Sigilan
Příspěvky: 65
Registrován: 2.3.2006 7:47

Příspěvek od Wazikasi »

drake127 píše:Zkus si s ním promluvit a řekni mu (jestli to půjde), aby zvýšil svoje schopnosti.
Prima, to zabralo. Zajímavé vychytávky :-/ Díky za radu.
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Nevíte někdo, jak zničit ty tři nablblé Energy stone ve třetím patře katakomb v HoU, co drží Halastera? Už jsem zkoušela všechno, na co jsem si vzpomněla a furt je nemůžu zlikvidovat :-?

EDIT: hups, už jsem na to přišla :roll:
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
Wendeee
Sigilan
Příspěvky: 266
Registrován: 2.10.2005 9:05
Bydliště: Taboard/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendeee »

4 Neferit:Jj, proste rozmlatit:D Dou rozbit i behem souboje s drowama, Halaster je pak osvobozenej vsechny zabije sam.
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Hele, existuj nějaký prohlížecí program do NWN? Do baldurů je to třeba Infinity Explorer nebo ShadowKeeper, ale má něco takového i NWN?
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Neferit: NearInfinity...? ;-) Ovšem není to tam zcela stopro...
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
magnus
Sigilan
Příspěvky: 264
Registrován: 18.4.2006 21:14
Bydliště: Preol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnus »

nevíte, jak v NWN2 vyhodit nějakého společníka z party? nikde jsem tu možnost nenašel.. drží se mě všichni jak klíšťata :(
:doh:
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

cooo? akoze vyhodit sa nedaju, len ked ides do krcmy, alebo v neskorsej faze aj inde tak, tam mas na vyber akeho spolocnika si zoberies do party...
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Bhaall
Sigilan
Příspěvky: 547
Registrován: 29.9.2005 1:19
Bydliště: Šedozem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bhaall »

Neferit píše:Hele, existuj nějaký prohlížecí program do NWN? Do baldurů je to třeba Infinity Explorer nebo ShadowKeeper, ale má něco takového i NWN?
Existuje jmenuje se "Leto" měl by být ke stažení na Vaultu, když ne pisni mi na ICQ pošlu...jinak NI funguje taky.
...There is no path too perilous, or hazard too great.
The specter of death does not daunt me...for I am already dead...
Giving birth to this nightmare is my most coveted dream.
I will see them all burn!
As my pain ends...theirs begins.
Uživatelský avatar
Sniper
Sigilan
Příspěvky: 85
Registrován: 9.2.2006 9:22

Příspěvek od Sniper »

Nevite nekdo, jak se daji zjistit statistiky najmuteho NPC??? vcera jsem presel z baldura na NW, tak se tam zatim moc nechytam, ale hra me chytla :lol: thx
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

ak mas na mysli henchmana, tak normalne na neho klikni pravym a tam to mas v kruhovom menu :-) estli se nemylim :-D
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Při hraní originální kampaně NWN jsem právě narazila na problém - vymlátila jsem celou věž v Luskanu a když už jsem úplně navrchu (nastoupená Aribeth, Maugrim, atd.), tak tam narazím i na zamčené dveře, vyžadující speciální klíč. Otázka zní - kde sakra ten klíč mám sebrat?
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
AlmSiVi
Sigilan
Příspěvky: 579
Registrován: 29.11.2005 8:20
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlmSiVi »

Opravte mě jestli se pletu, ale neměla by se přesně tady spustit nějaká cutscéna po který se ty dveře otevřou? Buď si to pamatuju špatně nebo je to nějaký bug.
Odpovědět

Zpět na „Neverwinter Nights I & II“