Otázky a odpovědi

Další příběh ze světa Zapomenutých říší. Ujměte se meče, připravte si kouzla.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Trandul
Sigilan
Příspěvky: 540
Registrován: 26.10.2005 19:16

Otázky a odpovědi

Příspěvek od Trandul »

Nemůžu se furt ptát ve Volný diskusi ;-) .

Jak se můžu stát mněňavec? Zkoušel sem to, mám Bdělost a umim sesílat kouszla 3 úrovně, mám aktuální verzi, tak v čem je problém?
Jak jste to mohli se mnou vydržet? Já byl tak strašně blbej. :-D
-------------------------------------------
Flower power
Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koveras »

To se mi sice ještě nestalo, ale v kombinaci s druidem by to mělo být bez problémů, takže jestli není otázka v tom jaké kouzla třetí úrovně musíš splňovat .) Ovšem fakt netuším, zda to má na to vliv. Snad to tesnout v modulu, to ještě zkusím dnes večer.
[img:02a03da0e2]http://koveras19.wz.cz/Neverwinter/NWN.jpg[/img:02a03da0e2]
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Trandul: A umíš se v něco proměňovat?
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Syf
Sigilan
Příspěvky: 237
Registrován: 3.10.2005 15:42
Bydliště: Trademeet Crypt
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Syf »

Ono u Shiftera o tom, že musí být druid, ve hře nic není, ale v manuálu už jo...takže v tomhle by mohl být problém(bdělost a okuzla 3. levelu může mít přece jen víc povolání). :idea:
Which is worse - the sleep which never ends or that which never comes?
Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koveras »

Hmm tak testnul jsem leda tak prd, bo mi nešel až doteď zase net ach jo...
No nic každopádně jak už jsem řekl, půjde asi o to, že ty kouzla musejí být druidská :) Tzn. 3okruh kouzel druida. Jestli mohu poradit build druidský, tak zkuste vyzkoušet druid/shifter/monk 27/11/2. S drakem 5 útoků za kolo, v singlu velice ucházející AB. A AC na tohle je tento build stavěný, takže vyzkoušejte .) Pokud by se někomu někdy podařil s tímto buildem přesáhnout AC 95, kontatujte mě prosím :)
[img:02a03da0e2]http://koveras19.wz.cz/Neverwinter/NWN.jpg[/img:02a03da0e2]
Uživatelský avatar
Trandul
Sigilan
Příspěvky: 540
Registrován: 26.10.2005 19:16

Příspěvek od Trandul »

Takže to bylo tim že sem nebyl druid, taky to tam mohly napsat. :evil:
Jak jste to mohli se mnou vydržet? Já byl tak strašně blbej. :-D
-------------------------------------------
Flower power
Uživatelský avatar
Ave
Sigilan
Příspěvky: 1073
Registrován: 30.11.2005 8:04
Bydliště: Chrám Vědění

Příspěvek od Ave »

Tak jednou za dlouhou dobu se potřebuji na něco zeptat. Hraju teď datadisk HotU a jdu za Znalkyní míst. Jenže tam kam ukazují šipky z prstenu toho anděla jsou šutry a nedá se tam dostat. Obejít to nelze. Tak jsem tedy vlazla do sférické brány kousek od tamtud. Tam se nachazí mimikovo doupě. Ten parchant mi sebral zbroj! No...dostala jsem se do druhýho patra, jak tam jsou ty stroje na drahokamy a lapač ohně či co. Jenže já už nevím co mám dělat! Nemůžu se ani dostat za Znalkyní míst a ani dostat tu zbroj od Mimika. Co jsem udělala špatně nebo neudělala?
Plá plamen věrné lásky,
prýští slzy a nad hlavou hoří hvězdy
... a pak už nic... a pak už nic...
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

ad mimic - hmmm viem, že som s ním mal tiež problémy - myslím, že ho treba nejako nalákať do stredu tej miestnosti - ale už si vôbec nepamätám prečo a ako. :-?
Inak by si mala mať nejaký prsteň alebo amulet (teraz presne neviem) - jedna z tých vecí ti umožní premenu na hmmm vlka, fairy a nejakého golema/gianta - myslím, že tam bola nejaká taká prekážka - viac si nepamätám - možno 7c by mohol pomôcť.
There is a limit to stupidity.
182
Valgard
Sigilan
Příspěvky: 238
Registrován: 14.10.2005 14:58
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Valgard »

Ave : Tú hromadu kameňa odstrániš práve premenou na kamenného golema (cez amulet). Potom sa vypíše možnosť odstrániť prekážku.

Mimika musíš nalákať k tomu ohňu. Stačí ti nazbierať drahokamy a poskládať ich ako cestičku, ktorá bude končiť u toho ohňa. Jeden drahokam daj rovno k tomu ohňu. Mimik pojde pekne po cestičke a keď skočí do toho kruhu s ohňom, tak stlač páku. Ono ho to zabije a ty dostaneš veci.
Uživatelský avatar
Ave
Sigilan
Příspěvky: 1073
Registrován: 30.11.2005 8:04
Bydliště: Chrám Vědění

Příspěvek od Ave »

CrowX, Valgard: Děkuju hoši. Už jsem to provedla a zdárně jsm poprvé dohrála datadisk Hordes of Underdark.

Btw, jsem se chtěla zeptat, zda je možné, že by se do mne v základním NWN zamiloval Aarin Gend nebo mám jen halucinace :?: :shock:

Jináč jsem slyšela, že je možné, když jste muž a naberete si v podtemnu tu drowku (jméno mi vypadlo), že se do vaší postavy zamiluje a to samé funguje u hlavní postavy ženy s tím tieflingem z podtemna. Je to pravda?
Plá plamen věrné lásky,
prýští slzy a nad hlavou hoří hvězdy
... a pak už nic... a pak už nic...
Geralt
Šifrovač
Příspěvky: 810
Registrován: 9.2.2006 20:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Geralt »

Ave píše:Btw, jsem se chtěla zeptat, zda je možné, že by se do mne v základním NWN zamiloval Aarin Gend nebo mám jen halucinace :?: :shock:
Obavy z halucinace mohu rozptýlit - mé čarodějce se přihodilo totéž. Stupeň zamilovanosti mj. poznáš podle toho dárku, který ti Aarin věnuje, pokud se nepletu.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Ave: Jo, ale ty "romance" jsou pěkně ubohé. A jde spíš čistě o dialogové záležitosti + v HotU ti pomůžou v závěrečném boji.

Ohledně Aarina - jediné co získáš je ten vylepšený náhrdelník (odpad) :-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Ave
Sigilan
Příspěvky: 1073
Registrován: 30.11.2005 8:04
Bydliště: Chrám Vědění

Příspěvek od Ave »

Takže jsem neměla halucinace *oddechne si*
A to s tou drowkou a tím tieflingem funguje taky tak? Ještě jsem někde vykopala podobnou zmínku o Spícím muži 8-)

A ještě mě napadlo, kdybych si bývala vzala do družiny toho tieflinga, nemohlo by se stát, že by se v boji proti Mefistofelovi mohl obrátit proti mně? :?:
Plá plamen věrné lásky,
prýští slzy a nad hlavou hoří hvězdy
... a pak už nic... a pak už nic...
Uživatelský avatar
Wendeee
Sigilan
Příspěvky: 266
Registrován: 2.10.2005 9:05
Bydliště: Taboard/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendeee »

No já s Nathyrrou něco jako romanci měl... Dokonce zároveň i s Aribeth:D A ani sem nemusel nakupovat pravý jména, jako to bylo v návodech, normálně dialogama sem je proti Mefistofelovi ukecal, a Aribeth spíš na její povolání paladina než na romanci... S tim spícim mužem je to spíš podle toho jestli vám Znalkyně Jmen? Prostě Knower of Names řekne že vy ste jeho láskou, ne? Pak vám pomůže i bez pravýho jména... To sem jen někde čet, nehrál sem za ženskou...
Peace on you too you son of a beach!!:-P
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Ave píše:A ještě mě napadlo, kdybych si bývala vzala do družiny toho tieflinga, nemohlo by se stát, že by se v boji proti Mefistofelovi mohl obrátit proti mně? :?:
Jasně. Na druhou stranu univerzální řešení je znát pravé jméno každého :whistle: Jinak ale tiefling ani drowka s tebou nevydrží tak dlouho. Resp. pouze do té kapitoly, kde skončíš s drowy. Na konci máš buď Aribeth nebo Spícího muže (a u toho je to ještě náhodné - jestli jsi jeho pravá láska nebo ne).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Odpovědět

Zpět na „Neverwinter Nights I & II“