Neverwinter Nights 2

Další příběh ze světa Zapomenutých říší. Ujměte se meče, připravte si kouzla.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

sevencreature: Můj monitor zvládne 1280*1024. V tom to běží bez AA plynule, ale nevypadá to (při ostatních detailech na max.) moc dobře. V 1024*768 to zase běží plynule s nejvyšším AA, ale také to nevypadá moc dobře.

Ne že by mi tak moc záleželo na grafice, většina her, co hraji, vypadá z technického hlediska mnohem hůř, ale když už má člověk vyhodit peníze za nové PC a novou originální hru, mělo by to trochu vypadat. :-)
Uživatelský avatar
Landor
Šifrovač
Příspěvky: 554
Registrován: 27.9.2005 10:38
Bydliště: Astral Plane

Příspěvek od Landor »

Hra mi zatím už nepadá, většinou. Detaily mam všechny myslim na max. (Ale takové Crysis, to je zcela jiná báseň). Mam to rozdělané, ale momentálně to teď nehraju. Zasekl jsem se ujednoho questu s hrobkou, kde musím najít nějaké vojáky uvnitř pro jednoho generála co tam panáčkuje se mnou - 2 ze tří jsem v hrobkách našel, ale ten poslední, jako by se po něm slehla zem. :cry: Quest to sice není povinný, ale nerad nechávám něco rozdělaného. :roll: Hra to není špatná, ale ta práce s kamerou, člověk ji musí neustále natáčet a zoomovat sem a tam - hrůza, chudák zápěstí. No jinak NWN1 jsem radši odložil na neurčito, nějak sem si na to nemohl zvyknout.
Uživatelský avatar
solxiger
Sigilan
Příspěvky: 70
Registrován: 30.7.2007 14:55
Bydliště: Ryhopský Les

Re:

Příspěvek od solxiger »

Vyšiel nový patch 1.12. Nevie niekto hodiť link na offline patche na EN verziu? /najlepšie čo najmenej/ Keď to preinštalovávam tak to updateru trvá skoro hodinu...
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Re: Re:

Příspěvek od drake127 »

solxiger píše:Vyšiel nový patch 1.12. Nevie niekto hodiť link na offline patche na EN verziu? /najlepšie čo najmenej/ Keď to preinštalovávam tak to updateru trvá skoro hodinu...
Bez záruky: http://nwvault.ign.com/View.php?view=NW ... 30#english
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
Master Matti
Sigilan
Příspěvky: 21
Registrován: 21.3.2008 13:36
Bydliště: Móóórava

Re: Neverwinter Nights 2

Příspěvek od Master Matti »

Nevíte už někdo jestli se konečně dodělala čeština na NWN2? jestli jeste ne tak by na to meli hodne rychle houpnout pac se mne ty nekonecny dialogy v english fakt cist nechce ... :naughty: dik za odpoved, necetl jsem cele forum takze se na to uz mozna nekdo ptal... :-)
Bones Heal But Glory Is Forever... SNB
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Master Matti: Měli by na ní dělat tihle lidé. Ale jsi si jistý, že ti češitna pomůže? :anxious:

A zároveň si stěžuji, že tu hru místní prodejci stále nechtějí zlevnit.
Uživatelský avatar
Master Matti
Sigilan
Příspěvky: 21
Registrován: 21.3.2008 13:36
Bydliště: Móóórava

Re: Neverwinter Nights 2

Příspěvek od Master Matti »

to Ajanatis: dik za odkaz, aspon vim ze se neco deje... :dancing: ikdyz na druhou stranu to trva zbytecne dlouho.
btw neverwintera dvojku uz mam davno doma ale v te cestine je to fakt rozdil, kdyz si vzpomenu jak dlouho me trvalo prokousat se baldurem v anglicite tak me jeste ted vstavaji hruzou vlasy na hlave, takze ano, jsem si jisty ze me to pomuze :-D
Bones Heal But Glory Is Forever... SNB
Uživatelský avatar
Mecker
Sigilan
Příspěvky: 732
Registrován: 2.5.2006 16:16
Bydliště: Forgotten Realms
Kontaktovat uživatele:

Re: Neverwinter Nights 2

Příspěvek od Mecker »

NWN 2 jsem si chtěl taky nedávno rozehrát (zatím jen SP) a pak zajdu na net stáhnout češtinu a nestačím se divit, že ještě není hotová. No tak sem to zkoušel bez ní a samozřejmě zásek hned u tvorby postavy (nechcu pomyslet jak bych louskal dialogy). No tak teda snad tu češtinu dodělají co nejdřív, kdybych to věděl tak bych tu originálku ještě nescháněl. :doh:
Uživatelský avatar
Master Matti
Sigilan
Příspěvky: 21
Registrován: 21.3.2008 13:36
Bydliště: Móóórava

Re: Neverwinter Nights 2

Příspěvek od Master Matti »

presne moje rec, naprosto s tebou souhlasim, RPGcka jako NWN a BG jsou jedny z mala her, kde se bez cestiny rodilej cech proste neobejde :snooty:
Bones Heal But Glory Is Forever... SNB
Uživatelský avatar
Razfallow
Dabus
Příspěvky: 1373
Registrován: 24.9.2005 22:54
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Re: Neverwinter Nights 2

Příspěvek od Razfallow »

Nesouhlasím. Rodilý čech jsem, ale bez češtiny se u těchto her obejdu.

Kód: Vybrat vše

IF
  Detect([SPAMMER])
THEN
    RESPONSE #100
             ReallyForceSpell(WIZARD_POWER_WORD_KILL,LastSeenBy(Myself))
END
[/size]
Uživatelský avatar
Master Matti
Sigilan
Příspěvky: 21
Registrován: 21.3.2008 13:36
Bydliště: Móóórava

Re: Neverwinter Nights 2

Příspěvek od Master Matti »

v tom pripade jsi minimalne par mesicu byl primo v anglicky hovorici zemi nebo je ti pres 20let a vystudoval jsi jazykovou skolu...ja chapu ze se to da zvladnout ale proste v cestine je to rychlejsi ... 8-)
Bones Heal But Glory Is Forever... SNB
Uživatelský avatar
Master Matti
Sigilan
Příspěvky: 21
Registrován: 21.3.2008 13:36
Bydliště: Móóórava

Re: Neverwinter Nights 2

Příspěvek od Master Matti »

Nááářez!! Ajantis fakt moc dík, nevedel jsem ze uz je cestina hotova, stahnul jsem si ji z toho URL a bezproblemu vali, fakt super tip! Ted uz se konecne muzu vrhnout na pribeh, zatim bych jeste s hodnoceniím pockal ale musim bohuzel rict ze prvni dojem z grafiky (napriklad textury nebo inventar) nic moc...jeste uvidim :dancing:
Bones Heal But Glory Is Forever... SNB
Uživatelský avatar
Mecker
Sigilan
Příspěvky: 732
Registrován: 2.5.2006 16:16
Bydliště: Forgotten Realms
Kontaktovat uživatele:

Re: Neverwinter Nights 2

Příspěvek od Mecker »

Razfallow píše:Nesouhlasím. Rodilý čech jsem, ale bez češtiny se u těchto her obejdu.
No jo no, jak jsem již jednou napsal "všichni za sebou nemáme VUT FIT". A bohužel jsem ve škole chodil na Němčinu, ze které už skoro nic neumím.

Master Matti: Ona už je hotová? Hoďte sem tedy prosím někdo link.
Uživatelský avatar
Razfallow
Dabus
Příspěvky: 1373
Registrován: 24.9.2005 22:54
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Re: Neverwinter Nights 2

Příspěvek od Razfallow »

Mecker píše:
Razfallow píše:Nesouhlasím. Rodilý čech jsem, ale bez češtiny se u těchto her obejdu.
No jo no, jak jsem již jednou napsal "všichni za sebou nemáme VUT FIT".
Netušil jsem, že je nutné vystudovat vysokou, když se chceš naučit cizí jazyk. Zajímavé :think:

Kód: Vybrat vše

IF
  Detect([SPAMMER])
THEN
    RESPONSE #100
             ReallyForceSpell(WIZARD_POWER_WORD_KILL,LastSeenBy(Myself))
END
[/size]
Uživatelský avatar
Master Matti
Sigilan
Příspěvky: 21
Registrován: 21.3.2008 13:36
Bydliště: Móóórava

Re: Neverwinter Nights 2

Příspěvek od Master Matti »

to byl jenom joke, zum beispiel...proste je to daleko prelednejsi pokud je to v cestine
pro Mecker:
podivej se na posledni prispevek od Ajantise, kdyz si projedes to menu tak tam mas nekde download...a kdyby se ti nechtelo hledat tak:

http://files.filefront.com/nwn2instexe/ ... einfo.html

skoda ze jsou zitra velikonoce, baby nepockaj, jinak bych paril celou noc...sweet czech :mrgreen: :twisted:
Bones Heal But Glory Is Forever... SNB
Odpovědět

Zpět na „Neverwinter Nights I & II“