Neverwinter Nights 2

Další příběh ze světa Zapomenutých říší. Ujměte se meče, připravte si kouzla.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
solxiger
Sigilan
Příspěvky: 70
Registrován: 30.7.2007 14:55
Bydliště: Ryhopský Les

Příspěvek od solxiger »

Uživatelský avatar
Bhaall
Sigilan
Příspěvky: 547
Registrován: 29.9.2005 1:19
Bydliště: Šedozem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bhaall »

Hmm...umět tak anglicky...hmm to bych nepotřeboval překlad :twisted:
...There is no path too perilous, or hazard too great.
The specter of death does not daunt me...for I am already dead...
Giving birth to this nightmare is my most coveted dream.
I will see them all burn!
As my pain ends...theirs begins.
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

rozohral som dvojku za warlocka... zatial mam v parte Neeshku(moje zlato :oops: :-P ) a pana ironfista(moje druhe zlato)

ono je to za warlocka poriadne svinstvo... kuzlo, ktorym davam potovry na jednu ranu ma neobmedzene pouziti, kuzlo, ktore mi prida ten blast ku melee utoku je na silnejsie potvorky ako stvorene... navyse mozem nosit medium a nemam postih na spell failure, mam dobre staty, aj ked to hram za warlocka po prvykrat, tie hinty na boku sa zisli :-D

mno a hram za lawful evil a pokusam sa tak aj hrat :lol: boze ja tie hry milujem(nwn1 a 2)

mno a tesim sa na cestinu na dvojku :-P

btw sa mi to nejak zbuglo, ehm poo celej lokacii mam roztrusene tie map extraction pointy ci co to je, sice nemaju ziaden trigger, ale kazi to dojem z hry...

minimapka sa mi tiez bugla, ukazuje tie spendliky uplne opacnymi smermi a je priesvitna, cize nevidim vlastne nic :-( iba spendliky a sipky znazornujuce postavy :cry:
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Bhaall
Sigilan
Příspěvky: 547
Registrován: 29.9.2005 1:19
Bydliště: Šedozem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bhaall »

Čeština asi nebude, ale pro tebe lépe slovenština ano 8-)
...There is no path too perilous, or hazard too great.
The specter of death does not daunt me...for I am already dead...
Giving birth to this nightmare is my most coveted dream.
I will see them all burn!
As my pain ends...theirs begins.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

xRage: Pořád to hraješ na tomhle počítači? Jak je to hratelné? Máš s něčím problémy? Boje a podobně? Pořád uvažuju, že bych začal, ale to trhání (okolo 20 fps na tom festivalu ve vesnici) mě poněkud odrazuje.
xRage píše:AMD3000+, 512MB RAM a ATI x550 256MB... a sekalo to jak hovado... za cenu grafiky som zvysil vykon :-(
vampiria-to staci normalne presunut... ale niektore skilly, featy nejdu presunut do quickbaru... napriklad monkey grip a perform... btw, nechyba vam "kolesovy" styl veci z NWN1?
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Landor
Šifrovač
Příspěvky: 554
Registrován: 27.9.2005 10:38
Bydliště: Astral Plane

Příspěvek od Landor »

Tak nevím, již několikrát se mi stalo že hned (pouze) po spuštění .exe s nwn2 mi to vyhodí BSoD. Jinak to běží v pohodě, nemam s ničím žádný problém, jen tohle. Prostě random death. :evil:
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Landor: Jaký máš zdroj pro PC? Značka a výkon. Máš nějaké jiné nové hry? Tj. graficky náročné? Máš zapojené všechny napájecí kabely do grafiky (ptám se jen pro jistotu :wink:)?
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Landor
Šifrovač
Příspěvky: 554
Registrován: 27.9.2005 10:38
Bydliště: Astral Plane

Příspěvek od Landor »

sevencreature: Myslím že počítačem to nebude, v jiných hrách nikde jinde nic nezlobí. Kabely jsou zapojené snad ok. Ono to dělá jen náhodně někdy při spuštění, jinak ve hře to nikde nehapne. Ne že by mi to moc vadilo, jen se mi pak v budoucnu nechce scandiskovat 500 gb disk.
Počítač i zdroj mám myslím dostatečně dobrý. proc: Q6600, gr: Asus 8800 GTS 640, Zdroj - Seasonic 500W, Hdd: Seagate 500 Gb, deska: ASUS P5K-E/WIFI-AP, Ram 4GB A-Data, skř: Thermaltake Soprano..
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Hmm, není 500 W trochu málo? :think: Přece jenom, Q6600 a 8800 mají OPRAVDU velkou spotřebu :think: Co jsem počítal spotřebu, tak mi quad systémy a 8800 rozhodně vycházely na více než 500 W. Obzvlášť u velmi náročných her jako je třeba NWN2. A jak je známo, je lepší mít nějakou rezervu...

Zkoušel jsi nějaké zátěžové testy? Prime a podobně?
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Landor
Šifrovač
Příspěvky: 554
Registrován: 27.9.2005 10:38
Bydliště: Astral Plane

Příspěvek od Landor »

No, neřekl bych, zatím vše šlape jak hodinky.
NWN2 mam detaily na maximum (všecky co jdou) a při hraní (čehokoliv na max - zatím) naprosto bájo. Myslím že 500W by mělo celkem stačit (ta elektrika taky není zadarmo,že). (Já to teda zatím neplatím, 500W ještě doma s nervozními pohledly prošlo, ale víc už bych byl asi hnaný holí.) Já sem dokonce původně bláhově zamýšlel 400, což mi bylo naštěstí moudře rozmluveno. Co sem se informoval na různých diskuzích nikde mi víc než 500W neřekly. :think: Zátěžové testy jsem ještě neskoušel. Možná se na to mrknu. ;-)
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Když máš zdroj s výkonem 700 W, tak to neznamená, že spotřebovává 700 W :wink: Pouze že je možné odebrat 700 W (no, samozřejmě o něco méně - záleží na účinnosti zdroje) - tj. zdroj s větším výkonem neznamená větší spotřebu.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

7c: ano stale to hrajem na mojom srote :lol:

hrajem to na 1024*768, vypnute tiene a vsetky kraviny, a vysledok? :shock: :lol: :cry:

takze v exterieroch to ide bez trhnutia, jedine by sa dalo povedat, ze pomalsie... obcas to trhne, napriklad ked vstupujem do combatu, ale nie vzdy, nvm cim je to dane, pretoze len obcas...

interiery su uz horsie... obcas je to slideshow a obcas to ide pomaly(15-25fps, tipujem, v tomto som lama :-P )

imho to je vsetko v ramke, pretoze procesor mam velmi dobry na toto, grafika by mala stihat(mno este uvidim, skusim v nastaveniach grafiky dat "podla aplikacie" a co to spravi)... ono 512MB ram je minimum na tuto hru...
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Bhaall
Sigilan
Příspěvky: 547
Registrován: 29.9.2005 1:19
Bydliště: Šedozem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bhaall »

Některé z Vás by mohlo potěšit tohle http://mulambo.wz.cz/n/h.htm ;-)
...There is no path too perilous, or hazard too great.
The specter of death does not daunt me...for I am already dead...
Giving birth to this nightmare is my most coveted dream.
I will see them all burn!
As my pain ends...theirs begins.
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Já mám pro své dvoujádro a 8800GTS 500W zdroj a co jsem tak četl, je to akorát. Čtyřjádro by si mohlo sosnout víc. :think:

Každopádně u NWN2 musím sáhnout ke kompromisu - buď nízké rozlišení (tedy 1024*768), nebo vypnout antialiasing. Jinak je to zcela nehratelné, těch 320MB paměti na grafice je prostě málo.

Ovšem z první hodiny hry (páleniny) jsem neměl úplně dobrý pocit - zdálo se mi, že NWN2 trpí syndromem svého předchůdce, tedy spousta vatových dialogů, kterými se proklikávat je utrpení. Počkám si, až tu hru dostatečně zlevní - do originální hry si budu moci stáhnout všechny ty patche, které snad ještě nějaké mouchy vychytají.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Ajantis: A jaké je to vysoké rozlišení bez AA, ve kterém jsi to zkoušel? :think:

Patchů už vyšlo docela dost (občas zábavu hru updatnu, ač NWN2 nehraju :-) ).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Odpovědět

Zpět na „Neverwinter Nights I & II“