Spolubojovníci

Další příběh ze světa Zapomenutých říší. Ujměte se meče, připravte si kouzla.

Moderátor: sevencreature

Uživatelský avatar
Wendeee
Sigilan
Příspěvky: 266
Registrován: 2.10.2005 9:05
Bydliště: Taboard/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendeee »

4 Valygard:Už sem to někde našel, ale díky ti...:)
Peace on you too you son of a beach!!:-P
Uživatelský avatar
Wenom
Sigilan
Příspěvky: 141
Registrován: 30.9.2005 16:40
Bydliště: Mystická země skotačících nahých nymf,kde ti bubáci splní každé přání.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wenom »

Chybí tam ještě ten gnomí iluzionista- jméno si nevzpomínám.
Proč žít, když můžeš zemřít.
Uživatelský avatar
Killdozer
Sigilan
Příspěvky: 463
Registrován: 23.10.2005 15:13
Bydliště: Friendly Arm Inn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Killdozer »

v normal NwN se vyplati Tomi. v SoU je dobra dorna a v HotU Tomi do podhoří a v pekle sem vymenit Nathyrru za Aribeth. ale pripoustim, ze bych to zvladl i sam. pomocnici sou fajn, a kdyz uz je nevyuzijete na odstranovani pasti nebo na leceni, mivaji dobry hlasky. hlavne Tomi.
je hezké, když se lidé spojí jako řetěz.. je ale krásné, když se spojí jako kroužková košile...

http://www.immortalfighters.net
Draci doupe ponetu
Valgard
Sigilan
Příspěvky: 238
Registrován: 14.10.2005 14:58
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Valgard »

Podľa mňa má najlepšie hlášky Deekin, ešte aj hlas má taký úchylný :). Najviac mám v pameti jeho hlášku keď umiera : " Ohh, tragedy ! " :lol:
Brko
Sigilan
Příspěvky: 3
Registrován: 19.4.2006 12:12

Příspěvek od Brko »

Ak ja nehram za zlodeja(to sa mi stalo len raz) tak si vzdy davam tomiho. Je super, vsetko odmkne a vie pomoct.
Valgard
Sigilan
Příspěvky: 238
Registrován: 14.10.2005 14:58
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Valgard »

Ja som mal tiež Tomiho. So svojím klerikom som rúbal a pútal pozornosť na seba a Tomi veselo backstaboval.
Uživatelský avatar
Trandul
Sigilan
Příspěvky: 540
Registrován: 26.10.2005 19:16

Příspěvek od Trandul »

Dotaz, mám si vzít spolubojovníka když sem zaklínač(7. úroveň) a jako přítelíčka mám pumu(myslim). AlmSiVi do mě furt huč že to jenom žere XP a je to na nic.

Zrovna upálili toho valešnýho Helmova kněze(a taky toho Tyrova, dyť nic neudělal).
Jak jste to mohli se mnou vydržet? Já byl tak strašně blbej. :-D
-------------------------------------------
Flower power
Geralt
Šifrovač
Příspěvky: 810
Registrován: 9.2.2006 20:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Geralt »

Trandul: Mno, jestli ses jako zaklínač bez problémů dožil 7. úrovně a nepotřeboval pomocníka, tak bych řekl, že se bez něj obejdeš i později. Ale takový Daelen (půlork) ty potvory na sebe naváže pěkně a ty je pak můžeš z dálky pražit kouzlama.
Uživatelský avatar
Trandul
Sigilan
Příspěvky: 540
Registrován: 26.10.2005 19:16

Příspěvek od Trandul »

Geralt píše:Trandul: Mno, jestli ses jako zaklínač bez problémů dožil 7. úrovně a nepotřeboval pomocníka, tak bych řekl, že se bez něj obejdeš i později. Ale takový Daelen (půlork) ty potvory na sebe naváže pěkně a ty je pak můžeš z dálky pražit kouzlama.
Mě by lákal ten trpaslík, mnich(nevzpomenu si na méno).

EDIT:Jé, sakra ten trpajzlík je zlej, to se asi moc nehodí k mý zákoně dobrý postavě :lol: .
Jak jste to mohli se mnou vydržet? Já byl tak strašně blbej. :-D
-------------------------------------------
Flower power
Uživatelský avatar
AlmSiVi
Sigilan
Příspěvky: 579
Registrován: 29.11.2005 8:20
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlmSiVi »

Já jsem s mnichem zkoušel vzít nějakou bardku, a nic moc. Bardskou píseň jsem neslyšel ani jednou, vrhala se do bitvy s oboustranným mečem i přes to že měla asi 30 životů, neustále umírala a ještě mi žrala zkušenosti. Hrůza....
KOFi-chan
Sigilan
Příspěvky: 1417
Registrován: 2.10.2005 9:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KOFi-chan »

Pokud nehrajete za zloděje, tak ze začátku je nejlepší rozhodně Tomi.. - v Trade of Blades mě docela zaujala pouze ta klerička, ale otvírat zámky (ani zneškodňovat pasti) neumí a boj také nepatří mezi Tomiho slabé stránky (byť v boji na něj člověk musí dávat docela pozor), tudíž nevidím důvod ke změně 8-) ;-)
Geralt
Šifrovač
Příspěvky: 810
Registrován: 9.2.2006 20:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Geralt »

AlmSiVi píše:Já jsem s mnichem zkoušel vzít nějakou bardku, a nic moc. Bardskou píseň jsem neslyšel ani jednou, vrhala se do bitvy s oboustranným mečem i přes to že měla asi 30 životů, neustále umírala a ještě mi žrala zkušenosti. Hrůza....
To se musím Shaerwin (či jak se jmenovala) zastat. Postačí dát jí rozkazy aby používala výhradně zbraně na dálku a udržovala odstup. Navíc sesílala různá posilující kouzla, což se bojovému charakteru hodí.
Uživatelský avatar
Wendeee
Sigilan
Příspěvky: 266
Registrován: 2.10.2005 9:05
Bydliště: Taboard/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendeee »

Jj Sharwyn je v cajku, já jí beru vždycky když můžu, Bard je dobrý povolání, navíc pozdějc to docela dává i s tim dvojitym mečem... Pro nekouzlící povolání podle mě snad nejlepší volba...
Peace on you too you son of a beach!!:-P
Uživatelský avatar
Killdozer
Sigilan
Příspěvky: 463
Registrován: 23.10.2005 15:13
Bydliště: Friendly Arm Inn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Killdozer »

já sem využil tomiho celkem dost. od¨stranoval pasti, odemykal truhly, a zezadu strilel. a xpů sem měl dost... ale pravda, byl sem válečník... :roll:
je hezké, když se lidé spojí jako řetěz.. je ale krásné, když se spojí jako kroužková košile...

http://www.immortalfighters.net
Draci doupe ponetu
Uživatelský avatar
Trandul
Sigilan
Příspěvky: 540
Registrován: 26.10.2005 19:16

Příspěvek od Trandul »

No, uz to davan celkem dobre, pri nejhorsim si vyvolam litiho medu.
Jak jste to mohli se mnou vydržet? Já byl tak strašně blbej. :-D
-------------------------------------------
Flower power
Odpovědět

Zpět na „Neverwinter Nights I & II“