Spolubojovníci

Další příběh ze světa Zapomenutých říší. Ujměte se meče, připravte si kouzla.

Moderátor: sevencreature

Uživatelský avatar
Wendeee
Sigilan
Příspěvky: 266
Registrován: 2.10.2005 9:05
Bydliště: Taboard/Praha
Kontaktovat uživatele:

Spolubojovníci

Příspěvek od Wendeee »

Používáte spolubojovníky nebo si frčíte sólo??? Užíraj prej dost XP je to tak??? Kdo je dobrej a kdo úplně k ničemu??? Kdyžtak upřesněte jestli de o původní hru nebo nějakej datadisk...:)
Peace on you too you son of a beach!!:-P
Uživatelský avatar
Dalcor
Sigilan
Příspěvky: 982
Registrován: 30.9.2005 8:53
Bydliště: Černá skála, Nightlund, Solamnie, Krynn, Mnohavesmír
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

No abych řekl pravdu vzhkedem k tomu že nehrau za zloděje tak používám pouze zloděje a případně kleriky. Takže Tomi a Lirel??

V HOTU jsem využil toho Tieflinga a Drovku, v pekle pak Aribeth

SotU jedu solo
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Já si vzal spolubojovníka jen když jsem hrál za mága, bohužel mě zabíjel častěji než mí nepřátelé takže jsem se ho rychle zbavil.
Uživatelský avatar
emo_freak
Sigilan
Příspěvky: 309
Registrován: 29.9.2005 21:39
Bydliště: Ohio
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od emo_freak »

AlieN píše:Já si vzal spolubojovníka jen když jsem hrál za mága, bohužel mě zabíjel častěji než mí nepřátelé takže jsem se ho rychle zbavil.
LOL jak to?

to Wendee: ja sem hral jen zaklad, v SoU me to prestalo bavit... pouzival sem Tomiho, ale mozna to byla chyba, pac muj Ranger vetsinou zvladal otevrit co mu prislo pod nos... ale questy sem udelal ke vsem, ikdyz ty veci staly za pekny kulovy :)
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

coby182 píše:
AlieN píše:Já si vzal spolubojovníka jen když jsem hrál za mága, bohužel mě zabíjel častěji než mí nepřátelé takže jsem se ho rychle zbavil.
LOL jak to?
občas na mě bezdůvodně zaútočil (někdy ne bezdůvodně, občas jsem ho přismažil nějakým plošným kouzlem) - možná že to byl bug
Valgard
Sigilan
Příspěvky: 238
Registrován: 14.10.2005 14:58
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Valgard »

V základnom NWN som hral s Tomim, v SoU s Dornou, v HoU s Deekinom a v pekle s Aribeth.

Je síce pravda, že spolubojovníci berú nejaké skúsenosti, ale zase až tak veľa ich nieje. No a navyše je blbé to, že ak už dosiahnete určitý level, tak nedostávate toľko xp za zabitie. Takže až tak veľmi sa bez spoločníka neleveluje.

Ja by som odporúčal brať vždy. Niekedy majú dobré hlášky, hlavne Deekin, možu odnieť pár vecí a aj pomocť.
Uživatelský avatar
Wendeee
Sigilan
Příspěvky: 266
Registrován: 2.10.2005 9:05
Bydliště: Taboard/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendeee »

Já mám zatim rozjetej základ, hraju R/T, měl sem chvíli toho půlorka, teď si nevzpomenu na jméno, a teď zkoušim tu bardku... Trefí sice docela kulový a kouzlí nějak úplně tragicky, ale ta píseň bodne... Jinak jezevec je borec...:)))
Peace on you too you son of a beach!!:-P
Uživatelský avatar
Wenom
Sigilan
Příspěvky: 141
Registrován: 30.9.2005 16:40
Bydliště: Mystická země skotačících nahých nymf,kde ti bubáci splní každé přání.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wenom »

Spolubojovníci neubírají vždy EXp záleží na úr. spoluboj. + heroa : 2 (popř. 3) a pokud není vyšší než level příšery tak neubírá (v některých případech jako třeba ze začátku je EXPů víc.
Mmch jsem bral Deekina(jenom kvůli kecům).
Proč žít, když můžeš zemřít.
Uživatelský avatar
Wendeee
Sigilan
Příspěvky: 266
Registrován: 2.10.2005 9:05
Bydliště: Taboard/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendeee »

Daj se nějak zjistit staty všech joinable NPC, je to někde na netu, neví někdo???
Peace on you too you son of a beach!!:-P
Uživatelský avatar
Dalcor
Sigilan
Příspěvky: 982
Registrován: 30.9.2005 8:53
Bydliště: Černá skála, Nightlund, Solamnie, Krynn, Mnohavesmír
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

mohlo by to byt http://www.sorcerers.net
Uživatelský avatar
Wendeee
Sigilan
Příspěvky: 266
Registrován: 2.10.2005 9:05
Bydliště: Taboard/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendeee »

Tak na Shawryn nedám dopustit, sice ze začátku lama, ale tak na 8. levelu už je platná, umí to jak s lukem tak s dvojitym mečem, a staty jí taky pěkně vyšplhaj...:)
Peace on you too you son of a beach!!:-P
Uživatelský avatar
Wenom
Sigilan
Příspěvky: 141
Registrován: 30.9.2005 16:40
Bydliště: Mystická země skotačících nahých nymf,kde ti bubáci splní každé přání.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wenom »

Wendeee: I na 16 úrovni je to lama,nakouzlí na sebe úplné hovadiny,potom vběhne do davu (ač má luk) a nechá se zabít. :roll:
Proč žít, když můžeš zemřít.
Uživatelský avatar
Wendeee
Sigilan
Příspěvky: 266
Registrován: 2.10.2005 9:05
Bydliště: Taboard/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendeee »

4 Wenom:Někdy kouzlí docela hadry, ale nějaký to kouzlo se jí omho docela povede... A u mě bitkaří solidně... No já jí měnit nebudu...:)
Peace on you too you son of a beach!!:-P
Uživatelský avatar
Wendeee
Sigilan
Příspěvky: 266
Registrován: 2.10.2005 9:05
Bydliště: Taboard/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendeee »

Asi sem krypl ale nikde to nemůžu najít... Mohli by ste mi aspoň vypsat pomocníky, místo kde je najít a jejich povolání, zatim aspoň pro SoU... Díky...
Peace on you too you son of a beach!!:-P
Valgard
Sigilan
Příspěvky: 238
Registrován: 14.10.2005 14:58
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Valgard »

Uff, neviem teda čo konkrétne myslíš, ale pokúsim sa :

NWN - všetkých pomocníkov máš v meste Neverwinter. Tomi je zlodej a je v chráme neďaleko dverí. Ostatní su myslím v budove žoldnierov (tam kde aj sharwyn).

Daelan rudy tigr - Poloork (dobré presvedčenie) bojovník alebo barbar, nepametám si presne už.
Sharwyn máš, takže vieš.
Grimlaw (myslím) - trpasličí mních (zlé presvedčenie)
Linu (alebo tak nejako :)) - elf, alebo poloelf klerik (dobré presvedčenie)

SoU - na začiatku máš na výber :
Dorna - trpasličí zlodej, pár levelov klerika
poloork čarodej, minimálne jeden level barbara (meno už nepametám)

Trošku neskor možeš získať Deekina - koboldí bard. Je vo vypálenom mestečku Blomberg.

HoU - úplne na začiatku v hostinci možeš získať Deekina a potom priebežne v Undermountain Sharwyn, Daelana, Tomiho a Linu.

Neskoršie aj jednu drowku (zase si nespomeniem meno :)), je to čaroděj/vrah. No a nakoniec možeš získať aj Aribeth - paladin/black guard.
Odpovědět

Zpět na „Neverwinter Nights I & II“