Volná diskuze

Další příběh ze světa Zapomenutých říší. Ujměte se meče, připravte si kouzla.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Razfallow
Dabus
Příspěvky: 1373
Registrován: 24.9.2005 22:54
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Razfallow »

Trandul mluví nejspíše o Drawlovi (český překlad nevím), to je ten nemrtvý "leader of Sword Coast Boys" ve skladišti. Po jeho zabití zmizí ty blesky ve dveřích a můžeš vstoupit do podzemí, kterým se dá projít na hřbitov.
Do toho podzemí vede ještě jiná cesta z dalšího domu v Beggar's Nest.

Kód: Vybrat vše

IF
  Detect([SPAMMER])
THEN
    RESPONSE #100
             ReallyForceSpell(WIZARD_POWER_WORD_KILL,LastSeenBy(Myself))
END
[/size]
Uživatelský avatar
Trandul
Sigilan
Příspěvky: 540
Registrován: 26.10.2005 19:16

Příspěvek od Trandul »

Razfallow:Mi řikáš brzo. Nj, snad se tam s knězem dostanu.
Jak jste to mohli se mnou vydržet? Já byl tak strašně blbej. :-D
-------------------------------------------
Flower power
Uživatelský avatar
Razfallow
Dabus
Příspěvky: 1373
Registrován: 24.9.2005 22:54
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Razfallow »

Trandul píše:Razfallow:Mi řikáš brzo. Nj, snad se tam s knězem dostanu.
Není zač :roll:

Kód: Vybrat vše

IF
  Detect([SPAMMER])
THEN
    RESPONSE #100
             ReallyForceSpell(WIZARD_POWER_WORD_KILL,LastSeenBy(Myself))
END
[/size]
Uživatelský avatar
Thanes
Sigilan
Příspěvky: 101
Registrován: 20.3.2006 15:58
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Thanes »

Mám dotaz jak se přestupuje na Prestižní povolání? Datadisky samozřejmě mám :-D
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Thanes: Jako na každé jiné povolání, jen musíš splnit některé požadavky (které jsou u prestižních povolání napsané) - třeba mít určitý skill, feat nebo minimální level.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koveras »

Když už jsem tady ještě bych dodal, že i třebas přesvědčení. Těžko si mág, který má LG přesvědčení dá PM. :D
No pak už to záleží na tom co řekl 7c (btw:pěkný avatar, zase u piva jak jinak :-) ), třebas fighter při přestupu na WM potřebuje 4body do zastrašování,Pružný útok, Pohyblivost, Vířivý útok, Nějaký počet na základní útok (tušim 6 nebo 7) a možná ještě něco na víc, je to vždy v popisu u prestižního povolání.
[img:02a03da0e2]http://koveras19.wz.cz/Neverwinter/NWN.jpg[/img:02a03da0e2]
Uživatelský avatar
Trandul
Sigilan
Příspěvky: 540
Registrován: 26.10.2005 19:16

Příspěvek od Trandul »

Mám platinovku(origoš). Jupí!!! :-D
Jak jste to mohli se mnou vydržet? Já byl tak strašně blbej. :-D
-------------------------------------------
Flower power
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

NWN+SotU+HotU konečne včera padol - moja postava Fighter/rogue/weapon master - 11/10/7 s dvoma mečmi +10 (enseric/daystar) bol nezastaviteľnou kosačkou - takže nakoniec sa dual-wielding celkom vyplatil - ono dávať niekedy damage cez 100 hp sa vyplatí. :lol:
Obrázek
There is a limit to stupidity.
182
Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koveras »

Ehm.... moje postava (kterou mám teď u rytířů v Arkhalii, pokud je na to čas) je figter/WM/thief 12/25/3 s greater swordem +5 :) a dávám dmg při kritickém zásahu (což tím přes 100dmg myslíš určitě i ty při criticalu :) ) okolo 150 :) přičemž sílu má teď 39 .)

EDIT: Tak už má sílu 41 permanentně a určitě brzy ještě poroste :)
Naposledy upravil(a) Koveras dne 25.7.2006 19:04, celkem upraveno 1 x.
[img:02a03da0e2]http://koveras19.wz.cz/Neverwinter/NWN.jpg[/img:02a03da0e2]
Uživatelský avatar
Killdozer
Sigilan
Příspěvky: 463
Registrován: 23.10.2005 15:13
Bydliště: Friendly Arm Inn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Killdozer »

lidi, podařila se mi parádní věc... když Mephistofeles zabije Valsharess, obral jsem její mrtvolu. jakmile mě výše zmíněný pan M. ve scriptované scéně "zabil", stejně jako výše zmíněnou paní V., pauzl jsem hned hru a vydal se k její mrvole. obral jsem ji o její itemy(ten bič -vůle Lolth sem pak prodal za 2 000 000!!!, to její brnění ale byla slabota...), naskočil load a hup do Canie...
pozn. tělo nebylo sice vidět, ale fyzicky sem pořád existoval... :-D
je hezké, když se lidé spojí jako řetěz.. je ale krásné, když se spojí jako kroužková košile...

http://www.immortalfighters.net
Draci doupe ponetu
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Killdozer: To je přece normální, obrat mrtvolu o zbraně. Ale přiznávám, že ten její bič je vcelku fajn :-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Killdozer
Sigilan
Příspěvky: 463
Registrován: 23.10.2005 15:13
Bydliště: Friendly Arm Inn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Killdozer »

sevencreature píše:Killdozer: To je přece normální, obrat mrtvolu o zbraně. Ale přiznávám, že ten její bič je vcelku fajn :-)
mno on pak hned naskočí load do Canie, takže na to obvykle není moc času. a když si vezmeš, že z hlediska RP seš mrtvej, tak obrat mrtvolu... :roll:

edit: chachá! tak sem dal Loxara se svým zaklínačen na 9 úrovni... teda to byl tanec! pvně mi dává kapky v tý jeho věži, tak sem mu utekl ven. a von za mnou... tak sem ho naháněl po mapě asi půl hodiny, a dycky když sem mu trochu utek, hodil sem na něj magic misile. teda hra za sorcerera mě začíná fakt bavit :-D :-)
je hezké, když se lidé spojí jako řetěz.. je ale krásné, když se spojí jako kroužková košile...

http://www.immortalfighters.net
Draci doupe ponetu
VitekS
Sigilan
Příspěvky: 6
Registrován: 29.7.2006 15:27

Příspěvek od VitekS »

Mam takovy problem s otrokyni(Iilithidu),potreboval bych poradit jak ji osvobodit aniz bych dostal +10 k dobrymu presvedceni coz se mi jako druidovy nehodi.
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

VitekS: Promin že přerušuju tvůj dotaz, který mě ovšem jako klerika moc netíží ;-)

Já zas musím pro jednou NWN ohromně pochválit. Nikdy jsem proti téhle hře nic neměl, naopak, ale ted mě ještě víc uchvátila, když po vylepení počítače jede vše čistě na rozlišení 1280x1024 s maximálním anti-aliasingem. Dodává to hře úplně jiný vzhled, mooc pěkný navíc
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
Killdozer
Sigilan
Příspěvky: 463
Registrován: 23.10.2005 15:13
Bydliště: Friendly Arm Inn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Killdozer »

VitekS píše:Mam takovy problem s otrokyni(Iilithidu),potreboval bych poradit jak ji osvobodit aniz bych dostal +10 k dobrymu presvedceni coz se mi jako druidovy nehodi.
však si to zas v nějakým questu spravíš nějakou drsnou odpovědí v dialogu. třeba při vyjednávání, když vyhrožuješ, tak se přesvěčení posune ke zlu.
je hezké, když se lidé spojí jako řetěz.. je ale krásné, když se spojí jako kroužková košile...

http://www.immortalfighters.net
Draci doupe ponetu
Odpovědět

Zpět na „Neverwinter Nights I & II“