Volná diskuze

Další příběh ze světa Zapomenutých říší. Ujměte se meče, připravte si kouzla.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Volná diskuze

Příspěvek od Koveras »

Zde můžete diskutovat o problémech, které nepotřebují zakládat nové téma (např. otázky-odpovědi nebo volné téma).
Zároveň zde můžete klást otázky ohledně NWN sekce, co je třeba zlepšit apod.
[img:02a03da0e2]http://koveras19.wz.cz/Neverwinter/NWN.jpg[/img:02a03da0e2]
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

Zvládne ten malý zlodějiček (kua, zase mi vypadlo jeho jméno - jeho avatara používá Raz) vykrádat truhly až do konce hry?? Nebo bych si měl páčení radši začít pěstovat??
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

LordArian: Hmmm, truhly většinou stačí rozbít - sice nedostaneš všechno, ale o moc taky nepřijdeš :-) Ale jinak když chceš, klidně ho "pěstuj" - já sice dávám přednost hraní bez parazitů, co snižujou expy, ale občas je to s nima zábava (ne, že by ti nějak pomohli).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Valgard
Sigilan
Příspěvky: 238
Registrován: 14.10.2005 14:58
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Valgard »

Ja som ho mal po celú hru a v pohode. Odstráni vetšinu pastí a otvorí taktiež skoro všetko myslím. Navyše robí pekné prebodnutia :).
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

LordArian: Oprava. NEPOTŘEBUJEŠ pomocníky. Jsou úplně na nic. V celé hře není nic, co by nešlo rozbít (hlavně když máš Improved Power Attack). A pasti se dají přežít (obzvlášť když máš Evasion).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

sevencreature: Počítám, že zrovna hraješ a tohle sis ověřil?!
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

LordArian: Jj. Vidím, že matematika je tvoje silná stránka :wink: :-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

7c: No to jo :lol: :lol:
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koveras »

Včera jsem opět nainstaloval NWN i s oběma datáčema, jenž jsou pro mě novinkou. Uvidím kdy se k tomu dostanu... :roll:
[img:02a03da0e2]http://koveras19.wz.cz/Neverwinter/NWN.jpg[/img:02a03da0e2]
Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koveras »

V Beggar´s Nest jsem šel nejprve do Podivného domu (sídla hadího kultu) a tam zabil Yuan-ti a zanesl srdce Aribeth. Pak jsem šel do skladu a v těchto místech měl být nemrtvý jménem Líná řeč. Bohužel nejen že tam nebyl ale tím že jsem ho nemohl zabít se mi ani nechtěl otevřít tento průchod http://koveras19.wz.cz/Neverwinter/1.png
Nevíte někdo co s tím?
[img:02a03da0e2]http://koveras19.wz.cz/Neverwinter/NWN.jpg[/img:02a03da0e2]
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Koveras: Myslím, že máš smůlu - po tom co zabiješ Yuan-ti, tak tam všichni zmizí - jsou "vysvobozeni" (což si ostatně můžeš přečíst v deníku) a skrz ty dveře se tedy už nedostaneš (nebo alespoň nevím jak - taky se mi tohle při poslední hře stalo).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koveras »

7c: Jj o tom, že jsou "vysvobozeni" vím. Hmm...nevíš co za tou "branou" vůbec ještě bylo?
[img:02a03da0e2]http://koveras19.wz.cz/Neverwinter/NWN.jpg[/img:02a03da0e2]
Uživatelský avatar
emo_freak
Sigilan
Příspěvky: 309
Registrován: 29.9.2005 21:39
Bydliště: Ohio
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od emo_freak »

Koveras píše:7c: Jj o tom, že jsou "vysvobozeni" vím. Hmm...nevíš co za tou "branou" vůbec ještě bylo?
Pruchod do nakyho podzemi skrz ktery ses dostal prave snad k ty Yuan-Ti. Btw tos dal tak brzo toho lityho pavouka? To je pro me vzdycky nejvetsi problem :), Lina rec je naopak dcl lama a beru ho jako prvniho bosse. :)
Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koveras »

coby182: Ten pavouk byl pro mě taky docela oříšek. Ale nakonec jsem ho dal. :-D Naopak jsem myslel, že se pak vrátím k Líné řeči a ejhle...No co pokud tam byl jen průchod, tak teď už je to tak jedno a už s tím nic nenadělám, jen mě to překvapilo, že tato situace vůbec může nastat.
[img:02a03da0e2]http://koveras19.wz.cz/Neverwinter/NWN.jpg[/img:02a03da0e2]
Uživatelský avatar
emo_freak
Sigilan
Příspěvky: 309
Registrován: 29.9.2005 21:39
Bydliště: Ohio
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od emo_freak »

Koveras píše:coby182: Ten pavouk byl pro mě taky docela oříšek. Ale nakonec jsem ho dal. :-D Naopak jsem myslel, že se pak vrátím k Líné řeči a ejhle...No co pokud tam byl jen průchod, tak teď už je to tak jedno a už s tím nic nenadělám, jen mě to překvapilo, že tato situace vůbec může nastat.
Njn pavouk je fuckt hardcore, imho je to nejtezsi souboj v zakladnich NWN :)...
Odpovědět

Zpět na „Neverwinter Nights I & II“