Volná diskuze

Další příběh ze světa Zapomenutých říší. Ujměte se meče, připravte si kouzla.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Koveras: No já je taky neberu - ale pro splnění questů je stačí vždycky jen nabrat, prokecat a propustit. Takže tě o žádné zkušenosti nepřipraví, naopak ti je přidají :-P Navíc i když ty jejich předměty jsou většinou na nic, tak alespoň ten regenerační prsten je zezačátku skvělá věc - hlavně třeba pro postavy, kterým se hodí vyšší charisma (paladin, sorcerer a tak).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koveras »

7c: Hmm...no tak možná příště. Teď už s tím bohužel nic nenadělám. :-?
[img:02a03da0e2]http://koveras19.wz.cz/Neverwinter/NWN.jpg[/img:02a03da0e2]
Uživatelský avatar
Killdozer
Sigilan
Příspěvky: 463
Registrován: 23.10.2005 15:13
Bydliště: Friendly Arm Inn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Killdozer »

mam stejnej problem. kumuluji se mi veci potrebne pro zapletku a nemam to kam davat. napr. jeste velka sekera se zubem a nebo novicova čítanka, a pak nějaké ty spisy z dungeonu stvořitelů.

edit: koveras: ty vlasy sou asi vlasy nymfy(magická potvorák) a tak by si o ně měl přijít na konci 1. kapitoly. pokud ne, tak bych to klidne zahodil. stejne se pak ty itemy objevi ve studne
je hezké, když se lidé spojí jako řetěz.. je ale krásné, když se spojí jako kroužková košile...

http://www.immortalfighters.net
Draci doupe ponetu
Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koveras »

Killdozer: Ty svitky stvořitelů a novicova čítanka ti k ničemu nejsou a ty lejstra co po sobě nechávají Vardoc, Solomon, Neva, ten trpaslík v Duchově Hvozdu (snad Revor, nevím to jistě) a další, tak ty stačí donést (některé, vzhledem k zápletce) Aribeth a hned zahodit.
[img:02a03da0e2]http://koveras19.wz.cz/Neverwinter/NWN.jpg[/img:02a03da0e2]
Uživatelský avatar
Killdozer
Sigilan
Příspěvky: 463
Registrován: 23.10.2005 15:13
Bydliště: Friendly Arm Inn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Killdozer »

Koveras píše:Killdozer: Ty svitky stvořitelů a novicova čítanka ti k ničemu nejsou a ty lejstra co po sobě nechávají Vardoc, Solomon, Neva, ten trpaslík v Duchově Hvozdu (snad Revor, nevím to jistě) a další, tak ty stačí donést (některé, vzhledem k zápletce) Aribeth a hned zahodit.
jj, rilmaruv denik uz sem vyresil i tu citanku, taky wanevuv wardstone a svitky od stvoritelu(btw, paradni quest). zrdcadlo marnivosti taky naslo svuj ucel. ale co fakt nechapu sou ty vlasy nymfy. popiseku něj: "ve hře je mnoho zbytečných předmětů, tohle je jeden z nich" mě fakt dostal. takže to asi k ničemu není. pořád ale nevim co s tou sekerou. mel ju u sebe pajzl v soutezi mutamina(pamatujete na nej z bg1?) u zelenyho gryfa. je to prej predmet zapletky ale popisek u nej je jen ze je to sekera se zubem, nepouzitelna v boji. co s tim? jo a taky nemuzu najit Getha(?) toho vlkodlaka z vlkodlaciho questu. mel bejt nekde v letohradskym hvozdu ale nikde ho nemuzu najit.

diky moc za pomoc.
je hezké, když se lidé spojí jako řetěz.. je ale krásné, když se spojí jako kroužková košile...

http://www.immortalfighters.net
Draci doupe ponetu
Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koveras »

Killdozer: Geth pobíhá někde v severní části lokace (hned poblíž brány). Quest Stvořitelů imho nemá chybu (perfektní zápletka i dungeon). Taky závěrečný rozhovor s tím čarodějem na konci.
No a odpověď na otázky ohledně sekery a toho pramene vlasů - všechno jsem už vyhodil, protože jak asi správně řekl 7c, jsou to questy pro spolubojovníky. Zkoušel jsem s nima mluvit v druhém aktu a nic už z nich nedostanu (takže jsi měl pravdu 7c, musel bych splnit questy i v aktu prvním). ;-)
[img:02a03da0e2]http://koveras19.wz.cz/Neverwinter/NWN.jpg[/img:02a03da0e2]
Uživatelský avatar
Killdozer
Sigilan
Příspěvky: 463
Registrován: 23.10.2005 15:13
Bydliště: Friendly Arm Inn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Killdozer »

Koveras: dik moc.
je hezké, když se lidé spojí jako řetěz.. je ale krásné, když se spojí jako kroužková košile...

http://www.immortalfighters.net
Draci doupe ponetu
Uživatelský avatar
Avalach
Sigilan
Příspěvky: 27
Registrován: 12.12.2005 21:26
Bydliště: Severní země (Redanie)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Avalach »

Mam takovy problem. V datadisku Shadows of the Undertide se nemuzu dostat k tomu drakovi v Netherskych horach. V te jeho jeskyni jsou dvere u kterych mam napsano "jsou momentalne zablokovane, ale jevi znamky pouzivani, mozna se otevrou pozdeji." Je tam nejaky system pak, ale zkousel jsem vsechny mozne kombinace, ale ty dvere se neotevreli. Diky za radu.
Kill one man and you're a murderer, kill thousants and you're hero.
Valgard
Sigilan
Příspěvky: 238
Registrován: 14.10.2005 14:58
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Valgard »

Ak myslíš tie 4 miestnosti s pákami, tak ti každá páka otvorí jedny dvere. najprv potiahneš páku ktorá otvára prvé dvere, tie sa otvoria a budú tam kúsok ďalšie. tak sa vrátiš a potiahneš ďalšiu páku a otvoria sa ďalšie, až pokým sa neotvoria všetky. Ak ale potiahneš nesprávnu, tak sa zase zavrú všetky dvere.

Presnú kombináciu si už nepametám, musíš to vyskúšať, nieje to nič ťažké. Zatiahneš prvou pákou a pobehneš sa pozrieť. Ak nieje otvorená brána tak ďalej. Ak náhodou zvolíš nesprávnu, tak sa ti zatvoria a musíš zase od začiatku. Potom už len stačí potiahnuť ich po poradí a je to.
Uživatelský avatar
Avalach
Sigilan
Příspěvky: 27
Registrován: 12.12.2005 21:26
Bydliště: Severní země (Redanie)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Avalach »

jo, diky, uz jsem na to prisel.
Kill one man and you're a murderer, kill thousants and you're hero.
Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koveras »

Tak jsem úspěšně prošel ruiny Illusku v Luskanských docích. Docela mě na konci překvapil čaroděj Voleron, který měl na sobě zakouzleny snad všechny ochrany proti kouzlům. Až na počtvrté jsem usoudil, že než ho dobít fyzicky zbraněma, tak jsem na něj zakouzlil Rozptyl magii (kupodivu s úspěchem hned napoprvé) a pak to byla hračka. Jeho kouzla se daly bez problémů přerušit a můj vyvolaný tygr ho dobil. Něco okolo 500exp. mi zajistilo postup na 13. úroveň čaroděje (na kterou už jsem se minule nedostal) a možnost vyvolat nového mnohem mocnějšího společníka... :twisted: :lol:
[img:02a03da0e2]http://koveras19.wz.cz/Neverwinter/NWN.jpg[/img:02a03da0e2]
Uživatelský avatar
Killdozer
Sigilan
Příspěvky: 463
Registrován: 23.10.2005 15:13
Bydliště: Friendly Arm Inn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Killdozer »

Koveras píše:Tak jsem úspěšně prošel ruiny Illusku v Luskanských docích. Docela mě na konci překvapil čaroděj Voleron, který měl na sobě zakouzleny snad všechny ochrany proti kouzlům. Až na počtvrté jsem usoudil, že než ho dobít fyzicky zbraněma, tak jsem na něj zakouzlil Rozptyl magii (kupodivu s úspěchem hned napoprvé) a pak to byla hračka. Jeho kouzla se daly bez problémů přerušit a můj vyvolaný tygr ho dobil. Něco okolo 500exp. mi zajistilo postup na 13. úroveň čaroděje (na kterou už jsem se minule nedostal) a možnost vyvolat nového mnohem mocnějšího společníka... :twisted: :lol:
napodobne. a jeste bych dodal, ze v truhlach u toho jeho trunu sou skvely veci. treba jako zbroj z bilyho draka atd. zjistil sem, ze je to jako v diablu. nahodne se tam vybere item co v ty truhle je. asi tricetkrat sem loadoval, nez se mi tam objevila velka sekera. a stalo to za to. a ještě k tomu kouzelnikovi, je dobry prvne odlakat mumii valecnika a tak podobne kousek dozadu, tam to vyrubat a pak se na nej vratit. bitva na uzkem mostku se vede blbe.
je hezké, když se lidé spojí jako řetěz.. je ale krásné, když se spojí jako kroužková košile...

http://www.immortalfighters.net
Draci doupe ponetu
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Hmmm, tuhle epizodu si ani nepamatuju :lol: Za fightera je to všechno celkem snadný 8-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Wendeee
Sigilan
Příspěvky: 266
Registrován: 2.10.2005 9:05
Bydliště: Taboard/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendeee »

Technickej dotaz... To, kolik bodů můžu dát do odemikání zámků a hledání pastí, závisí na úrovni zloděje, nebo na úrovni postavy???
Peace on you too you son of a beach!!:-P
Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koveras »

No už jsem v Magické věži Tajemného bratrstva v Luskanu, takže jsem trošku postoupil. Konkrétně v 6. patře. :)
Jj ty předměty se generují náhodně o tom vím a taky jsem často loadoval. Já se zase zajímám o magické věci (prsteny, boty, amulety, pásy) a věru jsem jich tam našel mnoho. Prsten odolnosti +2 (univerzal), amulet obrany +3 a boty chůze +2. Prostě poklad pro mého kouzelníka... 8-)
[img:02a03da0e2]http://koveras19.wz.cz/Neverwinter/NWN.jpg[/img:02a03da0e2]
Odpovědět

Zpět na „Neverwinter Nights I & II“