Nejtěžší bitva v základním NWN

Další příběh ze světa Zapomenutých říší. Ujměte se meče, připravte si kouzla.

Moderátor: sevencreature

Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Nejtěžší bitva v základním NWN

Příspěvek od Koveras »

Vzpomněl jsem si na Yachikův topic na bg.cz: Nejtěžší bitva v SoA (to mi nějak chybí v sekci BG na Sigilu). :-)
Takže něco podobného i v Neverwinter Nights. Vzpomeňte a postěžujte si, co vám dělalo největší problémy a zapříčinilo nespočet loadů... :-D Ať už jeden jediný "boss" nebo skupina, prostě největší problém.
[img:02a03da0e2]http://koveras19.wz.cz/Neverwinter/NWN.jpg[/img:02a03da0e2]
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Nejtěžší bitva je podle mého názoru Klauth (červený drak) v případě, že mu nepodstrčíte esenci mrtvého draka - tj. rovnou na něj zaútočit. Vcelku úspěšně dává dmg přes 100 8-)

S esencí mrtvého draka je to čaj. Jinak tam asi žádné těžké bitvy nejsou IMO. Možná ten pavouk na začátku :lol:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

hrál jsem to už docela dávno takže už si to moc nepamatuju, ale nejhorší byl asi ten velkej pavouk na začátku v Neverwinteru u kterýho jsem párkrát exnul, pozdější souboje byly snadné (až příliš :-( )
Uživatelský avatar
Anthrax
Sigilan
Příspěvky: 476
Registrován: 29.9.2005 17:13
Bydliště: Trutnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Anthrax »

Moragini vyvolení na konci, člověk už nemůže zemřít. A nebo hrobka Lorda Neverwintera na začátku.
Si senor ! la revolucion
Si senor !, si senor, somos la revolucion
Tu enemigo es el patron
Si senor !, si senor, somos la revolucion
Viva la revolucion
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Anthrax: Když máš lektvar Heal, tak je umírání docela těžké :lol: Jedině u Klautha jsem zemřel víckrát. A obvykle Heal vůbec nepoužívám.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Anthrax
Sigilan
Příspěvky: 476
Registrován: 29.9.2005 17:13
Bydliště: Trutnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Anthrax »

To je ta moje spořivá povaha... :roll:
Si senor ! la revolucion
Si senor !, si senor, somos la revolucion
Tu enemigo es el patron
Si senor !, si senor, somos la revolucion
Viva la revolucion
Uživatelský avatar
Koveras
Sigilan
Příspěvky: 1824
Registrován: 2.10.2005 19:03
Bydliště: Somewhere in Vault
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koveras »

7c: Jj ten litý pavouk na začátku... :lol:
Jinak zatím při mé cestě (teď jsem zrovna došel do Berunna´s well) to byl asi lich ve vězení ve věži Tajemného bratrstva. No a možná ten Volaron.
[img:02a03da0e2]http://koveras19.wz.cz/Neverwinter/NWN.jpg[/img:02a03da0e2]
Uživatelský avatar
emo_freak
Sigilan
Příspěvky: 309
Registrován: 29.9.2005 21:39
Bydliště: Ohio
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od emo_freak »

Jedine lity pavouk... nic mi nadalo tolik zabrat :lol:
Uživatelský avatar
Killdozer
Sigilan
Příspěvky: 463
Registrován: 23.10.2005 15:13
Bydliště: Friendly Arm Inn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Killdozer »

beliar pan ohne a ten baatezu ci balor v dungeonu stvoritelu. dal sem se nedostal :twisted:
je hezké, když se lidé spojí jako řetěz.. je ale krásné, když se spojí jako kroužková košile...

http://www.immortalfighters.net
Draci doupe ponetu
Uživatelský avatar
Raizen
Sigilan
Příspěvky: 29
Registrován: 1.2.2006 19:35

Příspěvek od Raizen »

Jj, ten pavouk a červenej drak…dva momenty kdy sem málem přestal hrát :-D
Valgard
Sigilan
Příspěvky: 238
Registrován: 14.10.2005 14:58
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Valgard »

Asi záleží dosť aj na tom, za akú postavu sa hrá. V základnom NWN si nespomínam na nič ťažké. Hral som s klerikom a to je podľa mňa dosť silné povolanie. Malé problémy mi robili iba skupinky duergarov v jaskyni ohnivých obrov, inak pohodička. V datadiskoch už ale prituhlo a najviac som sa asi natrápil s demilichom a drakolichom, to boli fakt dlhé súboje. Hral som to ale za druida, takže možno za iné povolanie je to úplne iné.
Uživatelský avatar
Wendeee
Sigilan
Příspěvky: 266
Registrován: 2.10.2005 9:05
Bydliště: Taboard/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendeee »

Na toho pavouka si nezvpomínám, ale dost mi problémy dělaly draci, a pak final fight... Tam sem dokonce musel snížit obtížnost, jinak to fakt nešlo... :-?
Peace on you too you son of a beach!!:-P
Valgard
Sigilan
Příspěvky: 238
Registrován: 14.10.2005 14:58
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Valgard »

Myslíš final fight v základnej hre, alebo v datadiskoch ? Musím povedať, že som s klerikom v základnej časti nemal absolútne problém, pár masových kúziel na diaľku a bolo to v pohode. Neviem aké by to bolo s bojovníkom behať pomedzi tie čepele.

Final bitka v prvom datadisku bola podľa mňa až príliš jednoduchá, na to ako to celý čas hypovali.

No a záverečná bitka v HotU je taká čudná. Boss je dosť silný, lenže postavy sú tiež dosť silné a lektvar léčení je skoro cheat :).
Uživatelský avatar
Avalach
Sigilan
Příspěvky: 27
Registrován: 12.12.2005 21:26
Bydliště: Severní země (Redanie)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Avalach »

Tak v zakladni hre jsem mel taky problemy s tim pavoukem a s drakem. První datadisk byl jednoduchej a co se tyce druhyho, tak demilich i shadowdragon v pohode (summon red dragon ;-) ) a finalfight sem si jako zla postava zvolil vladnout peklu :twisted: . Ale ten fight sem si samozrejme zkusil taky - nic tezkyho. Jinak, někde by se tam prý měl vyskytovat Prismatic Dragon, nevíte o tom něco?
Kill one man and you're a murderer, kill thousants and you're hero.
Uživatelský avatar
Wendeee
Sigilan
Příspěvky: 266
Registrován: 2.10.2005 9:05
Bydliště: Taboard/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendeee »

Final fight v základní hře sem myslel... Vůbec mi to nešlo... Ale asi sem měl špatně zvolenou postavu, staty, atd, teď sem trochu zapřemejšlel a rozjel HotU a zatim žádnej větší problém nebyl... No nevim... Uvidíme jak to pude dál... Ten final fight sem měl s ranger/thief/harper scout, to třetí povolání k tomu vůbec nesedělo a navíc staty fakt divný... Teď jedu ranger/thief/weapon master a frčim si...:)
Peace on you too you son of a beach!!:-P
Odpovědět

Zpět na „Neverwinter Nights I & II“