Nejtěžší bitva v základním NWN

Další příběh ze světa Zapomenutých říší. Ujměte se meče, připravte si kouzla.

Moderátor: sevencreature

Uživatelský avatar
Ave
Sigilan
Příspěvky: 1073
Registrován: 30.11.2005 8:04
Bydliště: Chrám Vědění

Příspěvek od Ave »

Potíže mi dělal jedině Rudý drak Klauth.Vždycky na mě hodil Strach a bylo po ptákách... :-?
Plá plamen věrné lásky,
prýští slzy a nad hlavou hoří hvězdy
... a pak už nic... a pak už nic...
Uživatelský avatar
Killdozer
Sigilan
Příspěvky: 463
Registrován: 23.10.2005 15:13
Bydliště: Friendly Arm Inn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Killdozer »

desatyho sem dohral NWN a ani sem se nemohl zminit. to byly muka!

no, takze Klauth je vpoho. nasel sem nejakou corellonovu cepel(2strannymec+3, uz v druhe kapitole)
a s tim sem ho zrasil. vpoho.

final fight nebyl nic jinyho nez ze tam nabehnu a zabiju klecici debílky a pak morag. nevim, je li to bug, ale neubrala mi skoro nic.

a ten baalor co strazil portal do maugrimovyho dungeonu, ten byl tezsi. takze podle me asi ti dva draci strazci na konci. pokud se vam nepovede je vzit pojednom, tak oba naraz sou nejtezsi.

jinak asi fakt beliar.
je hezké, když se lidé spojí jako řetěz.. je ale krásné, když se spojí jako kroužková košile...

http://www.immortalfighters.net
Draci doupe ponetu
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Killdozer: Zkoušel jsi Klautha načisto? Tj. bez použití toho orbu? V tom případě mi přišel jako alespoň pokus o důstojného protivníka.

Jinak se obávám, že problémy by člověku možná dělali tak 4 draci naráz :roll: Je to bída, ta devalvace draků :roll: :roll:

Heh, jak už někdo psal, některé hry by měli mít podtitul "Dungeons and Demi liches" :-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Killdozer
Sigilan
Příspěvky: 463
Registrován: 23.10.2005 15:13
Bydliště: Friendly Arm Inn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Killdozer »

sevencreature píše:Killdozer: Zkoušel jsi Klautha načisto? Tj. bez použití toho orbu? V tom případě mi přišel jako alespoň pokus o důstojného protivníka.

Jinak se obávám, že problémy by člověku možná dělali tak 4 draci naráz :roll: Je to bída, ta devalvace draků :roll: :roll:

Heh, jak už někdo psal, některé hry by měli mít podtitul "Dungeons and Demi liches" :-)
mas pravdu. bez ty kouile je to nejtezsi bosak.
je hezké, když se lidé spojí jako řetěz.. je ale krásné, když se spojí jako kroužková košile...

http://www.immortalfighters.net
Draci doupe ponetu
Uživatelský avatar
Wenom
Sigilan
Příspěvky: 141
Registrován: 30.9.2005 16:40
Bydliště: Mystická země skotačících nahých nymf,kde ti bubáci splní každé přání.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wenom »

Červený drago a poslední boss (ještěří žena)
Proč žít, když můžeš zemřít.
Uživatelský avatar
Killdozer
Sigilan
Příspěvky: 463
Registrován: 23.10.2005 15:13
Bydliště: Friendly Arm Inn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Killdozer »

morag byla vpohode...
je hezké, když se lidé spojí jako řetěz.. je ale krásné, když se spojí jako kroužková košile...

http://www.immortalfighters.net
Draci doupe ponetu
Uživatelský avatar
Wenom
Sigilan
Příspěvky: 141
Registrován: 30.9.2005 16:40
Bydliště: Mystická země skotačících nahých nymf,kde ti bubáci splní každé přání.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wenom »

Killdozer píše:morag byla vpohode...
Pokud jsi nevběhnul přímo do těch ostnů tak jo. (Já do nich vždycky vběhnul)
Proč žít, když můžeš zemřít.
Uživatelský avatar
Killdozer
Sigilan
Příspěvky: 463
Registrován: 23.10.2005 15:13
Bydliště: Friendly Arm Inn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Killdozer »

ostny nechas ostnama, vyrubes ty pomocniky a morag je na pet ran mrtva.
je hezké, když se lidé spojí jako řetěz.. je ale krásné, když se spojí jako kroužková košile...

http://www.immortalfighters.net
Draci doupe ponetu
Uživatelský avatar
Wenom
Sigilan
Příspěvky: 141
Registrován: 30.9.2005 16:40
Bydliště: Mystická země skotačících nahých nymf,kde ti bubáci splní každé přání.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wenom »

Však ti pomocníci jsou ZA těma ostnama.
Proč žít, když můžeš zemřít.
Uživatelský avatar
Killdozer
Sigilan
Příspěvky: 463
Registrován: 23.10.2005 15:13
Bydliště: Friendly Arm Inn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Killdozer »

no prave :-D hele, to furt pobíháš mezi jejíma ohnivejma koulema, zabíjíš ty týpoše, co se u tebe objeví, maximálně vypiješ jednu lahvičku, kempneš se, nebo se vrátíš zpátky do chodby, necháš čepele odeznít, zabiješ dva modliče a pak už je Morag otázkou pěti kol. btw, zabil sem včera Heurodis. čím to, že tihle mágiči nic nevydržej...?
(dost mě pak vytočilo, když sem v HotU neměl svou zbroj z červenýho draka. než se pustíte do toho chrámu vichrů, tak všechno nepotřebný prodejte. peníze se budou hodit.)
je hezké, když se lidé spojí jako řetěz.. je ale krásné, když se spojí jako kroužková košile...

http://www.immortalfighters.net
Draci doupe ponetu
Uživatelský avatar
Syf
Sigilan
Příspěvky: 237
Registrován: 3.10.2005 15:42
Bydliště: Trademeet Crypt
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Syf »

No, dojel jsem základ za zloděje. Tohle je to povolání, kdy si většiny mágů nevšimnete. Páni Balorů úplně v klidu. Problém dělali věci s imunitou na Sneak Attack, a na používání smrtících pastí jsem moc šetřil...
Takže problém obecně draci, ono když jim člověk bez Criticalu ubírá míň jak 10... Ale nejvíc asi Klauth a to i oslabenej - jsem ho mohl trefit jen když padla 20 nebo 19 s max. bonusem a to že jeho dech kousal vážně rychlejc než já, bez problému mi fackoval větším dmg i přes opasek, holt short swordy jsou párátka. No a 2. místo asi zkaženej stříbrnej drak, ale asi jen kvůli tomu, že když už jsem uvnitř aury strachu, tak si neházim, ale když naloaduju, tak si buď házim/v horšim(což se mi stalo) rovnou po loadu strach, ikdyž jsem v něm při savu nebyl. No a jinak celkem i Aribeth(tase imunní :roll: ) využil hůl povolávání a pavoučkoj se to zezadu útočí, když řeže jen do mě(by vydržel 2 rány :-D ). Morag mi přišla trapná, čekal jsem že bude nejtěžší a vono h****. Jen můj pokus proběhnout mečíkama se nepoved - 180 dmg bylo moc :-D .
Which is worse - the sleep which never ends or that which never comes?
Uživatelský avatar
Killdozer
Sigilan
Příspěvky: 463
Registrován: 23.10.2005 15:13
Bydliště: Friendly Arm Inn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Killdozer »

Syf píše: Jen můj pokus proběhnout mečíkama se nepoved - 180 dmg bylo moc :-D .
mě to dávalo i 220 :-)
je hezké, když se lidé spojí jako řetěz.. je ale krásné, když se spojí jako kroužková košile...

http://www.immortalfighters.net
Draci doupe ponetu
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Hmmm, každopádně nejtěžší nepřítel v HotU je IMO Weapon Spirit. Když vám sebere vaši maximálně vylepšenou +10 zbraň a zaútočí s ní, tak to je potom jízda (hned víte, jak se cítí nepřátelé) :shock:

Mám takový dojem, že kdybych hrál za čistého fightera a měl bojovat proti své vlastní zbrani (Enserric Greatsword +10, Vampiric Regeneration +5, Acid 2d6, Haste, True Seeing, Keen), tak bych ji asi nedokázal porazit (minimálně pokud bych neměl něco ekvivalentního - a z hlediska RP bych to teda neměl) :shock:

Vím, že to jde přelstít tím, že když vlezete do dungeonu bez té zbraně, tak bojujete proti jiné, ale to mi přijde jako cheatování. Takže mám dojem, že tohle autoři možná trochu přehnali.

Každopádně je alespoň vidět, že NWN je lehká úmyslně. Udělat z ní nehratelné peklo by byla dětská hra.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Killdozer
Sigilan
Příspěvky: 463
Registrován: 23.10.2005 15:13
Bydliště: Friendly Arm Inn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Killdozer »

7c: je fakt, že by to bylo poněkud neRP. já sem s tím neměl o moc větší problémy než s vlastním obrazem(pamatujete na síň zrdcadel? :lol: ) pokud jsi hardcoere fighter jako já, tak většina síly neleží ve zbrani ale v tobě samém. takže pokud máš specializaci na zbraň a takopodobně, je z toho nakonec poměrně těžký souboj.(z nemožného souboje). a pokud máš dost lektvarů léčení, tak to je jen otázka času. btw, není enseric longsword? :think:
je hezké, když se lidé spojí jako řetěz.. je ale krásné, když se spojí jako kroužková košile...

http://www.immortalfighters.net
Draci doupe ponetu
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Killdozer píše:já sem s tím neměl o moc větší problémy než s vlastním obrazem(pamatujete na síň zrdcadel? :lol: )
Ani si na to nepamatuju - to bylo obtížné? :shock:
Killdozer píše:pokud jsi hardcoere fighter jako já, tak většina síly neleží ve zbrani ale v tobě samém. takže pokud máš specializaci na zbraň a takopodobně
Ehm, beze zbraně prostě nemáš šanci proti útočníkovi, který se každým zásahem (a že teda zasáhl pokaždé i při mém AC 45) uzdravuje, dává damage 40+ a útočí rychleji než ty. Škoda, že už nemám save - poslal bych ti ho, aby sis to zkusil :-)

Enserric může být Long Sword, Short Sword, Greatsword a možná ještě dýka? Podle toho, co mu řekneš. Každopádně v rukou nepřítele je to čisté zlo :twisted:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Odpovědět

Zpět na „Neverwinter Nights I & II“